bugün

Pisuvardaki sinekte olmasa bi yeteneğim yok aq.
Hayal gücünü yetenekten sayıyorsak gücünü yetenekten sayıyorsak bence en yetenekli yazar Adam FAWER.
açıkçası yetenek mi bilemedim ama, sabah 6 da uyumuş olsam bile 08.30a kurduğum alarm çalmadan 2 dakika önce uyanırım.
Ağzımda sigara jilet neşter çevirebiliyorum. Sigarayı da söndürür yutarım bile. Taliplerimi bekliyorum efenim.
insanlara garip gelen ama benim için çok keyif verici 2 yetenek. beatbox ve ağzımdan baloncuk bombardımanı yapabiliyorum. tersten beatbox yapamıyorum.

not: bonus yetenek olarak ise 10 adet(toplu halde) yanan kibriti dilimle söndürebiliyorum.
insanların yüzlerinde çiçekler açmak.
her türlü aracı kullanabiliyorum. kara araçları, iş makinaları, tekne, yelkenli ve uçak dahil ama tek motorlu cesna. jet deneme imkanım olmadı, imkan verseler kullanırım. büyüklerimizden destek bekliyorum.
Baktığım şeyi ya düşürüyorum ya da kapatıyorum. Nasıl yapıyorum bilmiyorum. Sanırım kem gözlere sahibim.
türkiye şartlarında akp döneminde hayatta kalabiliyorum.
bu her zaman olmuyor ama karşıdaki insanın hal ve hareketlerinden nasıl bir karakteri olduğunu çözebiliyorum. çözemezsem kısa çaplı sorular sorunca kendini ele veriyor zaten. biraz daha kendimi geliştirmem lazım ama. he birde yüz mimiklerinden dün ne yaşamış analiz tahmini yapabiliyorum.
Havada uçtum şahitlerim var.
müzik hafızam psikolojimi bozacak düzeyde ileri düzeyde.

12 sene önce dinlediğim bir şarkıyı dinlediğim zaman o sırada ortamda hangi nesneler var, kimler var, çorapları ne renk, neler konuşuluyor hepsini hatırlayabiliyorum..
Gökyüzüne baktığımda yönümü tayin edebiliyorum. Yetenek sayılmaz aslında. Biraz çalışmayla herkes başarabilir. Jupiter nerede, mars nerede, vega nerede ezberlemek lazım. En önemlisi polaris'i biliyorsanız, kaybolmazsınız.
Saati her zaman doğru tahmin ederim. Mesela şu an saat bire çeyrek var!

(bkz: on ikiye bir var)
(bkz: Haldun taner)
Kendimi mutlu edebiliyorum.

Bu yeterince garip bence, bunu yapabilen bı kaç kişi kaldık zaten.
ayak parmaklarımla "nah" yapabiliyorum. başka da marifetim yok, düz insanım. en basic sürüm.
Çarpma işlemlerinde sayıları basamak farketmeksizin, tersten çarpmaya başlıyorum.

Birde sağ ayağımı kullanmama rağmen sol ayağımla da kısmen aynı sertlikte şut çekebiliyorum.

Ne boş adammışım lan ben.
Hem müzik dinleyip hem ders çalışabiliyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=-yPnQ8uMjgM

aynısını yapabiliyorum.
Kendimi sevdirebilmek.
Bence bu cidden garip bir yetenek. Artık buna samimisin çünkü demesin kimse. Hiç alakamın olmadığı bir insanın bile ilgisini nasıl çekeceğimi kolayca anlayıp, daha sonra beni gülümseyerek seyrettiğine şahit oluyorum. Bu aşk meşk olayları değil yalnız, insan ilişkilerinde genel olarak yapıyorum bunu. Deney gibi.
Ve daha fire vermedim. Biri üzerinde çalışıyorum şu anda. Başarılı olacak mı bakalım, şimdilik iyi gidiyor.
En gereksiz anları 20 yıl minimum zihnimde tutabilirken 2 dakika önce yanıma aldığım anahtarı aldığımı unutabiliyorum.
periferik görüş alanım fazla geniş. bir yere odaklansam bile odağımın 90 derece çaprazını rahatlıkla takip edebiliyorum.
hayatımın en anlamsız detaylarını psikopatlık derecesinde hatırlayabiliyorum.
En saçma ayrıntıları bile hatırlamak.
salça yapabiliyorum.