bugün

Allah aşkına bitsin artık ya.
Almanyadan üstün olan mevsimdir.
bir yılın en istenmeyen ve leş zamanları. sucuk gibi terlemek, sürekli kokmak, aşırı sıcak yüzünden güneş sistemi dahil her şeye küfür etmektir yaz.
kaşarların çok sevdiği mevsim. malum her yerlerini açma fırsatı yakalıyorlar bahaneyle.
hava 10 dereceyi aştığı zaman güneşe ve güneş sistemine dahi söven şahsımı fena halde geren, nefret ettiğim gereksiz bir mevsim.

bu leş sıcakları seven insan normal değildir. down sendromludur.
bu mevsim nasıl sevilir anlamış degilim.Gündüz sicakta durduğum için eve geldiğimden beri basim ağrıyor gece 3 oldu gecmek bilmedi.Sicaktan uyunmuyor da nesi var bu yaz mevsiminin azalan doğalgaz faturalarindan başka artı yönü bilmiyorum gerçekten
KApüşon taktırmayan, sıcaktan bi bok yaptırmayan piç bir mevsim. Sevişmek bile anlamsız aq sıcaktan.
bir insan neden yaz ayını sever anlamıyorum. kıçımıza kadar terliyoruz, gece uyuyamıyoruz, nem ayrı bir terane. pff bitse de geçsek bahar ve kış aylarına. sıktın yaz.

bizi bi sal artık yaz mevsimi.
Özlenen mevsimdir.
süper bi mevsimdir. genelde güneşe ateş etmelik bi havası olur.
Allah'tır.
durun bi aq ya dinlenemedim bile ben daha.
görsel
Allah'tır.
Tüm sıcaklığı ve ısısıyla insanı çileden çıkartan, bunaltan lanet iklimler bütünüdür.
Bu mevsimin en güzel yanı çamaşırı asıyorsun 15/20 dk kuruyor. Yaz meyveleri sayesinde yemek yeme ihtiyacı duymuyorsun. Gölgede, ormana ya da denize yakın yerde oturuyorsan keyifli.
En büyük sıkıntı toplum içinde ter kokan insanlar, sivri sinekler, haşeratların ortalığa çıkması.
Belki ayıp yerlerimizi örtecek bir yaprak ile gezebilseydik severdik. Çok sıcak.
Güzeldir, güzel ötesidir. rüyadır. en azından doğayı bir başka görmüş oluruz.
"pas geçemiyor muyuz?" mevsimidir. 30 derece üzeri sicaklar, envai çeşit böcek, güneş kremi sürmeden dışarı adim atamamak, günü küvette geçirme isteği ve daha nicesiyle an itibariyle yaşama isteği birakmamistir.
Yaklaştığını hissettiren lanet mevsimdir. Bile isteye, kendi iradesiyle yazı seven insan sakattır.
yaklaşıyor, yaklaşmakta olan.
Bu sene hayallerim vardi yaz mevsimi icin ama burası biraz balta koyacakmış gibi geliyor bana. Neyse yakın zamanda plan program yaparım işin durumuna göre. Bari bu senem güzel geçsin artık nolur allahım.
görsel
Dünyanın en güzel mevsimi. Mevsimden anlayanların tercihi.
sevmiyorum bu mevsimi. mayıs'tan, eylül'e atlasak olmaz mı.
güncel Önemli Başlıklar