bugün

Sezen Aksunun fotografcisi, menajeri.......liste uzar gider...Sahi Yasar`in görevi nedir?
Sezen Aksu ile hayranlari arasinda köprü pardon duvar görevi görmektedir.`
kendisi sezen aksu'nun erkeği gibidir, benzeri.
sezen aksu'nun menajerliğini yapan bir ara kaset çıkarmış zaattır kendisi.konser,stüdyo,album kapağı vs gibi işlerden sorumludur.eşcinseldir,ayrıca bulgar göçmenidir.

2003-2004 senelerinde baya bi takıldık kendisi ile.ben,yasar gaga,arkadasım ve çocuklar duymasın ekibinden bir kaç dost aksamları taksim/kraft barda hafif demlenir, mojo ve hayal kahvesi derken sabaha doğru bir ocakbaşında goralı yiyerek günü kapatırdık.benim bir arkadaşıma aşıktı kendisi.ortamda arkadaşımı sevgilisi gibi tanıtır,onu kıskandırmak için bazı salakça şeyler yapardı.mesela kraft'ın barmenle muhatap olmanız için olanak sağlayan taburesine oturur g.tünü elaleme gösterirdi.biz arkadaşımla kızlarla muhatap olduğumuz zaman bu gaga arkadasımı kıskanır,triplere girerdi anlamsız anlamsız.zaten totos bir siması vardı,mavi yada yesil hatırlamıyorum gözleri,beyaz-civciv sarısı modunda saçları parlak suratı ile ''top'' dediğimiz kıvamda harekeleri ile aramızda tesçilli bir eşcinsel olarak rol üstlenirdi.tabi arkadasım bir müddet sonra bunun hal ve hareketlerinden,millete bu benim kocamdır gibi absürt tanıtmalarından bunalan çocuk gaga'ya ''bak ben senin arkadaşınım,böyle davranırsan,kendine çeki düzen vermez isen bir daha muhabbetimiz olmaz'' diyerek efendi bir şekilde siktiri çekti anlayacağınız.
bir müddet takılmadık.ara ara yasar gaga'nın arkadaşımın telini arayıp ''ahh uhhh,ohhh'' şeklinde sesler çıkararak sanırsam orgazm olduğuna şahit oldum.
eşcinsel olması sorun teşkil etmiyordu iyi biri olması için.bizi sezen aksu'nun stüdyosuna mı davet etmedi (?) bize bkm'lerde v.i.p koltuklarda konser izleme seansları mı düzenlemedi (?) .
yaşar gaga ile hafızamda kalan anılarım bunlar.şimdi ne yapar,ne eder,ne işle meşkul olur bilmem.
bir şarkısında konuşalım sevişelim kırıştıralım diyen popçu.
değişik ses rengi ve yorumu ile dikkat çeken, gizli bahçe adlı şarkısı ve konuşalım adlı şarkısının klibiyle akıllarda yer eden, uzun süredir ortalıkta gözükmeyen popçu.
ilk çıkışını sezen aksu'nun kadın versiyounu olarak yapmıştı.
gizli bahçe adlı güzel sarkısı ile bir zamanların büyük sesidir.
sezeni terketmesine sevindiğim ikiyüzlü bir görünümü olan adam.
görüntü olarak sezen aksu nun erkek ikizi gibidir.
şarkı söylemek lazım programında kendini türkiye müzik kralı gibi gören ve gıcık surat ifadeleri ile herkesle dalga geçtiğini zanneden kişi. sezen aksu ile kanka olunca kendilerini imparator zannedenler ekolündendir.
Armağan Çağlayan'ın yanında müjdat gezen sempatikliğinde durduğu, 'aga neyin cakasını satıyorsun, sen ya?' denilesi arkadaş.
sevimsizliğin vucut bulduğu kişidir.
juri olmasını gerektirecek vasfı nedir?
ama pardon ya aynı yarışmada neco'nun kızı yani okan bayülgen'in eski sevgilisi kızcağız da vardı.
bunlar da juri işte... bu işleri bilen kişiler bitti de ortalık bunlara mı kaldı?
şarkı söylemek lazım da gördüm kendisini ilk. tabiki ön dişlerinide.
o nasıl bi ön diştir aman yarabbi. bütün hepsinden beyaz, beyaz ötesi ve büyük ötesi! *
göz var nizam var demi gaga bey olmuşmu o dişler hiiç? size 10 üzerinden 2 veriyorum.
ağız yapısında bir kısmı sarı bir kısmı karbeyaz iki renk diş çeşidini taşımakta ısrarlı olan vasıfı çok belli olmayan kişi.
güncel Önemli Başlıklar