bugün

yeni dördüncü nesil yazar. (bkz: hoşgeldiniz)

(bkz: yasak merve)
muhabbeti pek hoş, pek tatlı olan yazardır. bir de fenerbahçeli olmasa...
kadının babasının sana yasakladığı kadındır.
fenerbahceden aslami aslaa vazgecmeyecek olan yazardir.
(bkz: l interdit)
sazan avcısı izlenimi vermiş yazar.
yakında almanya'dan istanbul'a ikamet için gelecek yazar. atatürk havalimanı'nda doğan görünümlü limuzin ile karşılanacağı yetkililer tarafından bildirildi.
fenerbahçeden vazgeçmeyecek olan, hiperaktif yazar. yerinde duramayışı fenerbahçe sevgisinden olsa gerek, e ne de olsa dert çok. *
muhabbeti çok güzel olan yazar.
özel mesaj attığında nickini yasak kadın yerine yanlıs okuduğum sonra yaptığım bu hatadan dolayı çok utandığım, hoş sohbet yazardır. türk tatlıları ilgili girdiğim entryler yüzünden canı baklava çekmiş fakat yurt dışında olduğu için hevesi kursağında kalmış yazardır. Kendisine 1 kilo baklava alıp göndererek affedilmeyi ummaktayım.
türbanlı kadındır. *
Türkçe dilbilgisi kurallarını öğrenmesi gereken yazar.
sözlükte bana ilk selamı vermiş, hoş yazan bir yazardır.
annem. * mucize dinleyerek beni dansettirmektedir.
görüşülmesi istenilmeyen, fakat her şeye rağmen vazgeçilemeyen kadındır.
yanlis nick secimi yüzünden. bazi yazarlar tarafindan yanlis anlasilan yazar.
ne zaman beni (sözlükte veya msn de) görse selam vermekten çekinmeyen çok kıymetli yazar. takma sen kendini bilmezlere. düzgün muhabbet bilenlerin dışındakilerle muhataba zaten gerek yok...

(bkz: seviyoruz sayıyoruz)
ilk entrimin ardından beni selamlayarak sözlükteki ilk günümü güzelleştirmiş nazik yazar.
kendisinden aldığım mesajdan sonra "keşke almanya'da olsaydım." dediğim yazar. o mesajına "evet" diyebilmeyi istediğim yazar. *
güzel insandır. hayata dair tavsiyeleri, insanı bir silkeler.
soyağacını boş bir zamanımda çıkartmayı planladığım güzel insan. *
kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimi gönderdiğim yazar.

(bkz: sami yen in mezar olduğu anlar) *
taaaalmanya da olmasa boya badana işine yardım edebileceğim ama şu an şartların elvermemesi yüzünden yardım edemediğim yazar.
ne yasağı yahu? * tatlı mı tatlı, hoş sohbet, yüreği güzel, yanakları sıkılası, sabaha kadar hiiiç durmadan konuşulası kadın. bugün terk-i diyar edecek uzaklara doğru...özleyecek ve özlenecek...ama üzülmesin, ağlamasın, gülsün, bilir mi ki * o güldüğünde şenlik, bayram olur çevresinde... *

yahu ne diye eksilersin bunu kardeşim? yazık sana be için kötülük, kıskançlık dolmuş, yazık!!!
'nereye be' denilesi sözlük yazarı, dedim hatta nereye ?
güncel Önemli Başlıklar