bugün

altıncı nesil bir yazar. hoş gelmiş sefalar getirmiş.
gelir gelmez nick altıma hard ateist diye yakıstırmayı koymustur.. oysaki agnostigim.. her tesbiti boyleyse dinini bir kere daha dusunsun diye de önerimi söylerim...
(bkz: #11938003)

beyni ancak bu kadar basan sığ yazar.
alevilerin müslüman olmadığını sanan bir garip yobaz.
kendisini şekillendirenlerin istediği şekle girip bu kişilerle dalga geçen zeki adam.
sözlüğün aydın kesimine müdahil olmuş sağlam bir yazar arkadaşımızdır. hoş gelmiş...
(#15038169) bu entrysi ile ne kadar kalitesiz bir troll olduğunu belirten yazardır.
sig yazar. ozgurluge tahammulu olmayangillerdendir kendisi. bu tur insanlari anlamiyorum acikcasi, sen nasil insanlarin bagli oldugu vatan ve devlet zincirlerini kirmasini istemez ve tutsakliga gonullu olursun? aklim almiyor. nasil istedigi zaman seni dovup bunun yanina kalacagi polis denen organizmayi bir ogretmenden daha cok el ustunde tutabilirsin...

ah, dogru ya, unutuyorum! burasi bir devlet, bir otorite merkezi ve devletlerde silahlar her zaman tebesirden ve kalemden ustun olmustur...
(bkz: kemalistlerin futbol takımına alternatif isimler)

böyle başlıkların sahibi troll kişilik. ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum ki kodumunun yerinde böyle aptalca başlıklar açmaktan? seviyesi sikildi sözlüğün. inci'ye gitse gene barınamaz böyleleri de uludağ sözlük böyle diyip de sineye de çekemiyorum artık yeter!
hiç gelme amk dediğim kişilik.
kafayı nedense solculukla bozmuş altıncı nesil yazar.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
(bkz: #15640152) kafayı mini etekle mayoyla bozmuş yazar. hayır canım biz değiliz mini etek giyerim mayo giyerim karışamazsın diyen. şahsen ben değilim yani. kimden duyduysan git ona çemkir. ayrıca sen giy hayatım kara çarşafını giyme mi dedik? ama; o paçavrayı müdaafa etmek için doğru dürüst gerekçelere muhtaçsın, bulursan tabii ki.
bana troll diyen zihniyet. Kendisi saçma sapan başlıkların trollüdür.
(#16775350) erken öten horoz misali bir yazarcık.

http://www.odatv.com/n.ph...ek-yakan-haber-0309121200
(#16810609) sovyetleri hayal zanneden komik yazar.
gerçekti canım o gerçekti. kuruldu ve bitti.
-komik kişi- yavrımm -böyle -komik olmayı nereden öğrendin-recep ivedikten mi ?!*
(#16854417) popüler söylemlerle karma yükseltmeye çalışan troll.
bana beyinsiz diyen troll arkadaş.
sağolsun efendim. kendi görüşüdür. saygı duymak gerekir.

karma, nick altı, entry, başlık uyumu.
entrylerini okuduğum çok sığ bulduğum yazar.

ulan burada bu adama da yazar diyorlar bana da vay amk böyle işin.

(bkz: sürekli kemalist temalı başlıklar açmak)
umarım dinsel faşizm ve dinsel düşünceden kendini kurtaırır ve ölmeden önce uyanır.
(bkz: kemalist temalı başlık açmayı bırakmak/#17891104)
(#17912737) Ya cahil ya çok sığ ya da sırf yazmak için yazar. Bu gibi yazarlar sayesinde şakirtleri kimse ciddiye almıyor.

Al sana Hindistan. Hindistan laik bir ülkedir:

"Din Hindistan’da bir hayat tarzıdır. Bütün Hint geleneklerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Birçok Hint için din, günlük işlerden eğitim ve politikaya kadar hayatın her safhasına nüfuz etmiştir. Laik Hindistan, Hindu, islam, Hıristiyanlık, Jainizm, Sihizm ve diğer sayısız dini geleneğe ev sahipliği yapar. Hinduların yanında Müslümanlar önde gelen dini gruptur ve Hint toplumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Hindistan Endonezya’dan sonra sayıca en kalabalık Müslüman nüfusa sahiptir. Hindistan’da tüm dinlerce kabul edilen ortak uygulamalar vardır ve her yıl çeşitli müzik ve dans festivalleri tüm topluluklarca kutlanır. Her birinin kendi hac yerleri, kahramanları, efsaneleri ve hatta mutfak alışkanlıkları vardır ki bu toplumun temel özelliği olan özgün farklılık içinde karışır gider."
cahillikle suçlanmıştır. cevabı hazırdır.

dünya ateizm haritası

http://tr.wikipedia.org/w...etimestamp=20120803145251

hindistanı bulun ve bakın.

hindistanda inek öldürmek yasaktır ama müslüman öldürmek serbesttir. dünyanın en çok dinsel savaş yapan ülkesidir.

kapalı ve geri bir toplum olduğu için haberler pek duyulmaz.

inanmayanlar için (bkz: Slumdog Millionaire)
(#17912301) pkk'lıyı teröristi sevmez.
Demokratik protesto hakkını kullanan her insanı pkk'lı yada dhkpc'li zanneden yalan dolan adamı.
(bkz: kedi katili izmirliler/#18024502 yarin gel)

benim evimde sürekli baktığım 2 kedim ve geçici olarak baktığım 1 kedim daha var. sokaktan alıp biraz alıştırdıktan sonra sahiplendiririm.

amacınız nedir sizin,
hayvansever misiniz? hayır,
toplumsal mesaj mı vermeye çalışıyorsunuz? hayır.
ne yapmaya çalışıyorsunuz siz!

ölen zavallı kedilerin adını kullanıp siyaset yapacak kadar düştünüz mü siz ya!
ne kemalisti, ne izmir, ne solcusu yahu.
hergün sokaklarda ne kadar çok hayvan ölüyor haberiniz varmı, istanbulda arabasıyla çarpıp birşey olmamış gibi devam eden ne kadar insancık var biliyormusunuz.
yapmayın bunu ya! ne kadar karaktersiz insanlar oldunuz siz!

izmire kedi katili demeyi bırakın da, siz önce kendi yaşadığınız yerlere bir bakın! ne zaman sokaktan hayvan alıp evinizde baktınız, ne zaman barınaklarda bir hayvanın başını okşadınız ona sevgi gösterdiniz.
bırakın provakörlük yapmayı da insan olun az.

haberinizi dikkatlice bir okuyun. hayvan bir dükkanın önünde dükkan sahibinin koydğu bir kutunun içinde yaşıyor.
ya sizler! dükkanınızın önünden tekmeyle kovalıyorsunuz günah diye!
asıl günah sizlersiniz, sizin yaptığınız günah.
samimiyetsiz insanlar sizi.