bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  doğadaki çeçitli seslerin türetilmesiyle oluşan kelimelere verilen isimdir.
  - şırıl şırıl, patır patır, şıkır şıkır- örnek olarak verilebilir.
  ... manson
 2. 2.
  tekin sönmez tarafından yayımlanan derginin ilk sayısındaki sunuş yazısında,derginin gereken ilgi gösterilmeyen inceleme ve eleştiri dallarına önem vereceği ve toplumsal gerçekçi bir sanat anlayışına bağlı kalıcağını açıklamıştı.1972'de başlayan 1975'de sona eren dergi olmuştur.toplam olarak 45 sayı yayımlamışlardır.
  ... hexagram
 3. 3.
  ışığın iki ortamı ayıran bir yüzeye temas ettikten sonra geldiği ortama dönmesi durumu.
  1 ... osiris
 4. 4.
  (bkz: yansımalar)
  ... osiris
 5. 5.
  Işık ışınlarının parlak bir yüzeye çarparak doğrultu değiştirmesine denir.
  ... biraptal
 6. 6.
  Çok uzaklarda bir yerlerde, içinde bin aynanın olduğu bir oda olan bir tapınak varmış. Bir gün, nasıl olmuşsa, bir köpek tapınakta kaybolmuş ve bu odaya gelmiş. Kendinden bin tane birden görünce düşmanı zannettiği görüntülere karşı havlamaya başlamış. Bu havlamalar ve diş göstermeler kendisine bin katı geri dönüyormuş. Köpek daha da saldırganlaşmış. Gittikçe kontrolden çıkmış ve sonunda, öfkeden oracıkta ölüvermiş.

  Bir süre sonra başka bir köpek daha tapınakta kaybolmuş ve aynı aynalı odaya gelmiş. Bu köpek de diğeri gibi etrafının bin tane köpekle çevrili olduğunu sanmış. Sevinç içinde onlara doğru kuyruğunu sallamış ve bu ona bin adet neşeli kuyruk sallaması olarak geri dönmüş. Köpek mutlu ve cesur bir şekilde tapınaktan çıkış yolunu bulmuş.

  Sadece içinizdeki sizi yansıtan insanları etkileyebilirsiniz. Diğer insanların içindeki güzellikleri görüyorsanız, kendi içinizdeki güzelliği keşfetmişsiniz demektir. Eğer herkes hayatı sizin için zorlaştırıyorsa, o zaman da bunu aslında kendiniz yapıyorsunuz demektir.
  -1 ... linka
 7. 7.
  sevgilinin gözlerinde gördüğün silüettir yansıma.
  1 ... mashadov
 8. 8.
  yansıma

  yansıma

  yansıma

  yansıma

  yansıma

  yansıma

  yansıma

  yansıma
  3 ... derisik cozelti
 9. 9.
  yansıma
  ... annabell lee
 10. 10.
  işık ışınlarının parlak bir yüzeye çarparak geri dönmesi olayıdır.
  ... cobanyildizi