bugün

halil sezai'nin tamam olmuş denilen şarkısı. evet.
Diyarbakiri yanlis anlatan film. Diyarbakirda insanlar o kadar kurtce konusmaz sokakta.
Suan evin ici is doldu.
güzel bir senaryoya sahip olan film. aslında son 30 yıldır gündemi meşgul eden konuya da açıklık getiren film. leyle ile mecnundan tanıdığımız hırsız yavuz başroldedir.
(bkz: imdat)
leyla ile mecnun dizisinde ki hırsız yavuzun baş rolde olduğu, şuan star tv de yayınlanan filmdir. erkan can felan da var sanırım. Filmi izledikden sonra editleriz artık.

Edit: buna pkk propagandası diyen adamın kafasonı istiyorum len. Film on numara beş yıldız olmuş. Selvi boylum al yazmalım ın siyasal ve toplumsal sorunları irdeleyenodernize versiyonu diyebiliriz. Bir gürcü ile kürdü aynı filmin içiresine koyup romantizm ile harmanlamak çok güzel olmuş.
"oğlım içiysen iç içmiysen amcaya veriyem ha."dır.
Aydilge'nin güzel bir şarkısı.Çok güzel bir müziği var bence.

https://www.youtube.com/watch?v=ul6kyl1ipW0
evet şuan 39 dereceyi gördüm yaıyorum yanıyor.

evet evet gidip soğuk su ile bir güzel çimdim o sırada su buharlaştı, derecede direk ayaklarıma sıcak sular indi.

yanıyorum annne.

bu ne sıcak ulan !

bir yangın haberi,
bu filmi izlerken hiç filmdeki trabzonlu itfaiyecinin yaşadıklarını 2 sene boyunca aralıksız yaşayacağımı ki kim bilir belki birkaç sene daha yaşayacağım, aklıma gelmezdi.

neyse değişik kültürler diyoruz, hayatımızda iyisiyle kötüsüyle farklı bir hatıra, anı olarak kalacak bu günlerde.
Türk askerini karalayan şerefsizce bir film keşke Türk askerini değilde Terörist vatan hainlerini kötüleyen bir yapit yapsalardi ama nerde görülmüş köpeğin itin ayağına bastığı.
Ari barokas ın, lafıma gücenme albümünden soundu oldukça hoş bir şarkısıdır.

Solosunu ben yazmışım gibi, çok tanıdık.
2011 yapımı film.
film trabzon-diyarbakır güzergahında birçok güzel seye tanık ediyor bizi.
ayni cografyada yaşayıp birbirine karşı bu kadar önyargılı olmanın doğurduğu sonuçları ve gereksizliğini yüzümüze vuruyor.

ve tabiki aşk. asi kızımız asya ve tezcanli koşmanın hikayesi bu yolculugun sonunda birlesip sevgiye dönüşüyor.

çok defa izledim ama her izleyisimde koşmanın o içinin güzelliğine ,safligina ve o ürkek bakışlarına aşık olmaktan alikoyamiyorum kendimi.fazlaa guzel bir karakter koşman.
sırf koşmanın bakışları için bile defalarca izleyebilirim.
görsel
Eflak Boğdan elçisi gelsin
Nedir
Yangın var
Bilmiyorum yanıyordu yani
Gidiyim bakayım mı?
Tipik bir cem yılmaz esprisidir, cemseverlere önemle duyurulur.
Ayıp bir espridir diyecek bir şey yok.
Yangın varsa yangın kaçış kapısı da var!!! Evinize okulunuza yangın kapısı için https://yanginkapisiistanbul.com/ firmasını öneriririimm
melodisi ankara ankara güzel ankara seni görmek ister her bahtı kara ile aynı olan nurhan damcıoğlu şarksı.
güncel Önemli Başlıklar