bugün

geçen günlerde, bir suriye askerini öldürdükten sonra, vücudunu parçalayıp yüreğini diri diri yiyen özgür suriye ordusu militanına ntv'nin takdığı lakap.
bir de röportajını yayınlamışlar.
hiç güleceğim yoktu. http://video.ntvmsnbc.com...tandan-esada-uyari-2.html
öldürülen esad askerlerinin cep telefonlarında kadınlara tecavüz, kadın ve çocuklara işkence görüntüleri buluyorduk, diyen bir muhalifin takma ismidir. baya kızmış demek ki. ben öyle bir şeyle karşılaşsam kalbini dişimle parçalamazdım belki ama kafasını kopartırdım herhalde o askerin.

neyse siz şimdi kızın, akşam saw 1-2-3-4 izleyerek kendinizi tatmin edersiniz ergenler.
savunması öldürülen esad askerlerinin cep telefonunda bulunan kadınlara tecavüz ve çocuklara yapılan işkence görüntüleri olan yamyam.

bu adamın video görüntüsüne bakınca içinde bulnduğu ruh halinin gözlerinden okunduğu rahatlıkla izlenebilir. adam resmen bu dünyada değil zaten bir insanın kalbini söküp çiğneyecek kadar depresyonda olan bir insanın, insan olma vasfı tartışmalıdır. tedaviye ihtiyacı olduğu kesin.

gerekçesine gelince; eğer gerçekten elinde öyle bir belge varsa bu videoları alır türk basınına ve ardından dünya basınına servis eder kalbini söküp yemeye çalıştığı adamıda teşhir eder ve bakın esad'ın askerleri bunlar. kadınlara, çocuklara vs. bu tip şeyleri yapıyorlar. esad'ın zulmüne dair kanıt arayan dünya için gerçekçi kanıtların olmuş olur. zira amerika dediğimiz barbar ülke saddam'ı yok ederken kanıt bile olmadan elinde nükleer silah var deyip bir gece ansızın basmıştı ırak'ı doğal olarak elinde kanıt olunca daha rahat yapar bu tip işleri.

durum böyleyken elimizde insan eti çiğneyen bir adamın görüntüleri var ve yine bu adamın ağzıyla dillendirdiği çeşitli gerekçeler. napsak inansak mı acaba?
bazı beyinsizler bir yamyamın sözüne mi inanacağım diyor ama suriye'de esad askerleri tarafından öldürülen insanların sayısı 100 bini geçmek üzere.

hergün ortalama 150 insan öldürülüyor, genelde evler bombalanıyor ve mahalleler tamamen yok ediliyor.

karar, beyni ve vicdanı olan insanların.
sıradan bir militan değil el kaide'ye bağlı bilmem ne grubunun komutanlarından biri olan köpek yavrusudur.
mezhep çatışmasını körükleyerek taraftar toplama peşinde olan şii-alevi esad'ın sunnileri çocuk ve kadın gözetmeden katletmesine dayanamamış bir askerin isyanıdır.
aramızdaki potansiyelleri ortalık yere kusmuş adamdır. bu anlamda kendisini takdir ediyorum.
suriye'deki durumu ve esad'ın bir koltuk için sebep olduğu büyük vahşeti ancak vicdanı ve beyni olan, hava atma derdi olmayan insanlar anlayabilir. o yüzden pek ümidim yok, siz sözcü gazetesi okumaya devam edin.
suriye'de bunun gibi yamyam muhalifler kendilerine karşı olan sünniler de dahil olmak üzere çok ciddi bir kendisinden olmayanı kesme operasyonu yapıyor.
suriye mehmetçiğinin yüreğiini çıkarıp yiyor, 10 yaşındaki çocuğu zorla "helal karısı" yapıyor, alevi köylerini yağmalıyor, topplu katliamlar gerçekleştiriyor.

bir ezberci de çıkmış suriye'de 100 bin kişi öldü demiş. yahu iyi güzel de, ölenlerin toplasan %20'si muhaliftir. geri kalanlar öso'nun öldürdüğü sivil halk ve askerler.

zaten muhalifler de çoktan çekilmeye başladı bu işten, el nusra ve uluslararası paralı hapçı terörist orduları tamamen suriye'de "muhalif" terörist cepheyi ele geçirmiş vaziyette.
ntv ne kadar güzel muhaliflerin propagandasını yapıyor. yazık lan 3 senede ülkenin en iyi kanalını stv haber gibi yaptınız ya helal olsun.
(bkz: yobaz diktatörlük)
psikolojisi bozuk bir asker. buna sebep olan olayları düşünmek lazım iki gram beyin ve yarım gram vicdan varsa eğer.
mezhep çatışması peşindeki esad'ın öldürdüğü sivil halk 70 binin üzerinde. bu net.
öyle ateşli bir şekilde savunuluyor ki sanırsın gerçekten suriye halkının bağımsızlığı için orada olan yamyamdır.

öncelikle, en son libya'da ülkesini satıp emperyalistlerin ellerine verdiği kazığı kaddafi'nin .ötüne sokan dünyanın en sefil yaratıkları olan bu iğrenç bedevilerin özgürleşmesini tecrübeyle sabitlemiş bir ortadoğu semptomları silsilesi ile karşı karşıyayız. bu mevzu ırak'ta başladı, mısır'a gitti sonra libya vs. derken eğer suriye giderse sıra kimde sanıyorsunuz şüphesiz bu durumu burada en ateşli şekilde savunanların müsait bir yerine o kazık girecek. bundan kimsenin şüphesi olması.

bu yamyamlar kimin eseri sanıyorsunuz. ulan götümüzün dibinde birileri insan yiyor bu nasıl size bu kadar normal geliyor ve bunu hangi vicdan savunabilir. esed zulmuymüş biraz gerçekçi olun da otoritesini karşı silahla karşı koyan her devlet o silahlı güçlere karşı neler yapıyor bir görün bakalım. dünyanın her yerinde suriye'ye yamyam şeriat taraftarları akıp kan dökerken sistemi yıkmaya çalışırken var olan devlet buna sesiz mi kalacak? haklıyı haksızı tartışmıyorum müslüman ülkeler mi silme hepsi gerici, ve halkına olmadık zulümler yapıyor bu sadece esad'la ilgili bir durum değil ama hiç kimse demokrasi istiyorum deyip o ülkenin her tarafından silahlı çeteleri içeri sokmaz.
aynı ezberler ve aynı ucuz edebiyatla saldırılan muhaliftir. on yıllardır süren baba ve oğlul esad diktatörlüğüne karşı savaşırken muhtemelen ailesini kaybetmiştir.
esad'a tüm dünya düşmanken ve yaptıklarına herkes şahitken bizim zır cahiller savunuyor. ilginç lan.

edit: pardon diktatörlükle bir problemi olmayan çin, rusya, iran filan hariç.