bugün

ingilizce karakter kullanmayı pek bir seven,sözlüğün sempatik yazarlarından.
bi oturuşta en az bi 35 lik devirir.
can yücel'in hayranıdır.yamuq luğuda ordan gelir zati.
msn de geyiğin babasını yapar.
1 aşktan 1 aşka 1 haftada geçer.
uheuheuhe diye iğrenç bi gülüşü vardır.
parlak çocuktur.
kılzar anlamadı gitti bu adamı halbuki çok yakışıklı ve karizmatiktir.
koyu gs li olan bu zat-ı muhterem fb-gs derbisinden sonra uatncından gs yi bırakmış ve bale'ye başlamıştır. umarız gs ikinci bir hüsrana uğramaz. yoksa bu adamın sonunu düşünemiyorum.
galatasaray-kayseri maçını izlediğimiz ve maç 2-0 olduktan sonra denizlispor-fenerbahçe maçına kilitlendiğimiz fenerbahçenin her atağında kenetlenip gol olmasın diye dua ettiğimiz..uzatmalarda 16 dk. boyunca küfür ettiğimiz..şampiyonluk kutlamaları sırasında şanssız şekilde dönercilikle uğraşan bursaspor taraftarlarının saldırısına uğrayan bahtsız yazar...

bu arada maç öncesi galatasaray formalarımızın arkasına "aklın yolu 1" yazdırmışızdır..neredeyse 1 senedir "arapşükrüde alem yapalım lan" sözümüzü yarın aksilik olmazsa tutacağımız can dostum güzel insan..

bu arada kendisinin eline ps2 de bolcana vermişimdir **
kısıtlı futbol bilgisine sahip olan ve bu eksikliğine rağmen utanmadan benimle iddialara giren,pizzalar kaybeden bahtsız yazar...
kısıtlı futbol bilgisine rağmen utanmadan yine benle iddiaya girip bana bir pizza daha borçlanan bahtsız yazar...*

iddia konusu: olası bir chelsea-milan eşleşmesinde milan ingilterede 1-0 kazanıyor,ikinci maçı italyada chelsea 2-1 kazanıyor...yamuq'a göre turu milan geçer ama doğrusu deplasmanda daha çok gol attığı için tur chelsea'nindir...

(bkz: deplasmanda atılan gol)
askere gitmemek için Kanada'ya göç etmeyi planlayan kendisini şimdiden tüm askerlik şubelerine şikayet ettiğim ve fotoğraflarını tüm havaalanlarına dağıttığım sözlük yazarı...
yamuk'u yamuq olaraq yazma yamuqluğunu yaparak yamuqluğun zirvesine çıqaran qelime.* *
'menderes gibi geldi menderes gibi gider' gibi faşizan bir lafı kutlayarak beni benden almıs yazardır.
çaylak olma nedeni mi yüzüme vurmakla yetinmeyip bir de sözlüğe deşifre etmiş yazar insanidir, sevilesidir. *
enrtylerini beğenerek okuduğum pamuk ve yamuk yazar.*
az önce tanıştığım hoş sohbet ve akıllı adam, keşke bu kadar fener düşmanı olmasa dediğim.
(bkz: yamuk)
an itibari ile 1000. entrysini giren yazar. *
*dogum günü kutlanası yazar.
"bursa'ya gel içmeye götürecem" sözleriyle beni benden alan bu yazar insanı yamuq yapma durumda rakı şişesinde balık olmaya mahkum edilecektir.
#2643463 kendisine taktirlerimi sunuyorum. *
"şuna bi tıklayayım (?) bakayım kimmiş bu yazar?" dediğim, güzel yazan yazar.
yunanistan sevdalısı uuser kişisi. Oralara gittiği günü görsek onun kadar sevinicaz, zira msnden verdiği mesajlar artık iç burkma kıvamını almıstır. *
o degılde, bana hayat arkadası olacak eli yüzü düzgün hatun kişisi ayarlicaktı, sabırsızlıkla bekliyoruz efendim.
güzel şeyler hissettiğini düşündüğüm, güzel şeylere layık, güzel düşünen yazar.
romantikmiş ve küçük şeylerle mutlu olurmuş.
gün geçtikçe kafayı yiyip kendini iyicene yunan vatandaşı zanneden şizofren bünye. yunanistan istihbarat örgütü'nün türkiye içinde bir ajan araması durumunda akla gelecek tek isim. birde bunun mahalleden bir arkadaşı var o lavukta kendini kürt asıllı ermeni vatandaşı zannetmektedir.****
ege denizin'de yosun olarak yaşayan bir dedesi olması muhtemel kişilik. * *
fenerbahce dusmani yazardir.
yunan oldugu kesinleşen yazar, yunanca küfür etti yahu. *
(bkz: q)
(bkz: k)
güncel Önemli Başlıklar