bugün

Bilmem ki ben hep yalnızım her şey normal geliyor.
Kitap okur, sözlükte saatlerce takılır, Netflix'te film dizi izler, kendisini geliştiren faaliyetlerde bulunur, resim çizer, müzik dinler, hoşlandığı yazarı gün boyunca stalklar.*
şeytanla kovlambaç oynar hiç yenemez terler durur...
film falan izler. kitap okur. kafa dinler. kendisini keşfeder. en iyisini yapar.
uyur. ewed
yalnız olmayan bir insana göre çok daha fazla konuşuyor olabilir. kendi kendine. bi dinlemek lazım ne diyorlar acaba
Yalnız da mutlu olmayı öğrenir. Kendine yetmeyi amaç edinir, beynindeki ve ruhundaki boş odacıkları birer birer doldurursa yalnızlık ona koymaz. Hatta güzel bile gelir.

Yeter ki sağlığınız yerinde olsun ve hayatınızı idame ettirecek imkana sahip olun.
Sürekli şikayet etmek yerine odaları doldurun. içinizde Yeni kapılar açın.
Katatoni geçirir.
osbir çeker.
vallahi 6 yıl sonra deneyimlediğim bir şey. yalnız insan ne yapamazı daha çok görüyorum. yalnız insan mizah paylaşamaz. çok zor.
uyur. en iyisi.
ergenler için farklı cevap, bizim için farklı cevap söz konusu. ben kendimle baş başa kalıp düşünmemek için mutlaka bir şey bulup kendimi meşgul ediyorum...
Kendi içerisinde bulunduğu dünyasında yaşar. Yalnız olmayı seçmiştir ya da yalnız olmaya maruz bırakılmıştır.
Ben bol bol okuyup araştırıp üzerine düşünerek zihnimi çalıştırıyorum devamlı.

Zevk üstüne zevk yaşatıyor bu bana. Çay doldururken yolda yürürken dahi felsefe yapmak hayat üzerine düşünmek harika bir şey.
Düşüncelere boğulur, kalbini susturur..
küskün, kırgın veya tükenmiş değilse aklını kullanıp o yalnızlığı kendine yararlı kılması gerekir.
Kolay yemek.
Göbek deliğindeki pamuğu çıkarıp yere atar.
uludağ sözlük'te entry girer...
Büyük ihtimalle uyur tahminimce.
Oha biri de çıkıp dememiş ki 31 çeker. Uludağ sözlük entelektüel seviyesi üst düzey bir topluluktur. Aksini iddia eden yallah inci sözlüğe.
Ben mesela evde sniper elite oynuyorum. En zora alıp farklı farklı stratejiler planlıyorum falan. Güzel oluyor.
Yalnızlığın konforuna uyum sağlayıp anın tadını çıkarır.
netflix ten bir filmin tüm sezonunu bir oturuşta izler.
Ders çalışır amk, aynen öyle.