bugün

Gökhan Özoğuz.
Kıvanç ve Çağatay yakışıklı, özellikle Çağatay, haklarını yemeyelim ama çekici değiller..
Diğerleri abartılıyor evet.

Biri hariç, ö höm.. O kendini biliyor *
izzet yıldızhan, berdan mardini,ferman toprak,kutsi,barış falay, nejat işler'in içinde olduğu güruhtur.
adnan oktar. en azından kediciklerine yutturmuşlar.
(bkz: Barış arduç)
engin atan düzyatan. ben değilim ama türkiyede bunun yaşlarında 5 milyon erkek olsa en az 500.000 bini buna benziyor zaten.
özcan deniz'i tek geçerim.

bir kadın olarak söylüyorum, bu adamın hiçbir numarası yok. inatla oynadığı her dizide paylaşılamayan, yakışıklı ve zengin karakteri oynuyor. ha pardon... zaten bu dizileri kendisi yapıyordu, değil mi?
bir de şu arkadaş var ona da tüm fangirller inatla yakışıklı diyor.

(bkz: çağlar ertuğrul)
görsel

edit: bu adam da gözden kazanan adamlar kervanına katılabilir.gözleri kahverengi olsa bakın bakalım kim yağızzzzz diye gezecek. *
Murat yıldırım tolgahan sayışman engin altan hariç geri kalanlar erkeğin makyaj güzeli.
Serkan Çayoğlu.

-kiraz mevsimi ayaz.
Burak özçivit. Kes sakalı saçı bıyığı bak bakalım yakışıklımıymış.
Kendini yakışıklı diye yutturamayanların kıskandığıdır. Özcan deniz hariç o harbiden yakışıklı değil ama hangimiz öle bayıla asmalı konak izlemedik ki.
tarık akan, birkan sokullu.
tamamıdır.

amk sakalını biz bırakınca "yha hayvan adam gibi olmuşsunn", bu ipnetörler bırakınca yakışıklı, karizma!

murat boz'a, mustafa sandal'a falan yakışıklı diyenler var lan!
(bkz: mert fırat)
(bkz: osman sonant)
(bkz: Sarp apak)

Tamam eli yüzü düzgün eyvallah. Amam yakışıklılık başka şey, eli yüzü temiz olmak başka şey. Bu adam her projede neden yakışıklı genç erkek rolünde anlamıyorum.
Engin akyürek.
Birkan sokullu. Yüzü kambur kumbur olan adama yakışıklı diyorlar.
tolgahan sayışman. ben değilim ama türkiyede bunun yaşlarında 5 milyon erkek olsa en az 500.000 bini buna benziyor zaten.
Burak özcivit.
Biri can yaman miydi neydi onu yazsın konu kapansın.
Mert fırat-sarp apak bunlar cok sıradan tipler ama baya hastaları var ilginç.
Fotojeniktirler belkide.
ilyas Salman
Ibrahim uzulmez.
kesinlikle Ali eren ve takoz receptir. tamam yakışıklı olabilirler ama brad pitt değiller abi değiller.