dedeleri ingiliz gemisiyle ülkeden kaçmış yavşakların iyice kudurduklarını gösteren beyan.

müslüm gündüz denen beslemenin halkı kin ve nefrete teşvik amaçlı boş söylemi.

https://odatv.com/muslum-...ecek-ya-biz-04071803.html
ahahah. güldürmüştür.
tabii ki siz bonzaici g*tverenler.
süper fikir. bana uyar.
siki Fadime sahine kalkan Ve Tecavuze yeltenen s.k kafali bir yobazin sozuuu...
bu elazığlılar da çok komik oluyor (bkz: sikerler kamil hepinizi sikerler)
bizi biz yapan farklılıklar, Ötekileştirmeyi bırakalım hep beraber güzelce yaşayalım yazardım eski bakış acım olsa. Fakat görüşümü revize ediyorum her geçen gün. Neden mi? bu yobazların, hoşgörü ile topluma entegre olacaklarını düşünüyordum eskiden. bunlar ne yapıyorlar herkesi kendilerine dönüştürme yoluna gidiyorlar! aynı düşünmeyenleri de hemen ötekileştiriyorlar. bu tip kalıpları da içselleştirip temcit pilavı gibi öne sürüyorlar..
(bkz: göt kalkması)
Aslında bu ülkenin bir kısmının hakkı Müslüm gündüz’e köpek olmak da işte o Kemalistler izin vermiyor...
Malumun ilanı olan açıklama ama dünya yahudiler yönetirken müslümanların kazanması zor.
Uçak biletleri ateş pahası, pasaport ve vize harçları el yakıyor.
Bir kemalist olarak bende para yok.
Sen git amk.
allah aşkına tüm malımı varlığımı vericem ama lütfen sen git bu ülkeden. biz kemalistlere dokunma rica ediyorum. topla sürünü yallah arabistana.
ulan hiç güleceğim yokmu elin kızıyla basılan yobaz değil mi bu, birde millete ahlak dersi veriyor amk bedevisi ayrıca o örümcek beyinlerinizi de alıp gidebilirsiniz sıkıntı yok.
Biz bunun dedelerine en son yüzme oğretmiyor muyduk yahu? Bu nerden çıktı?
orta yolu bulup malum ırkı yollayalım bu iş burada çözülsün.