bugün

söz konusu elemanın hak ettiğinden iyi muamele görmesi sonucu kendini bi'bok sanma durumudur.
yazarlar arasında sıklıkla görülen durum. laf attığın, muhattap olmak zorunda olduğun herkeste bi havalar sorma gitsin. sanırsın sosyo-ekonomik durumu high level olan burjuva kesimi yazıyor sözlükte. 5 yaşında zirvesinde kimin kaç gram olduğunu görmesek, hakikaten yutabilirdim yani. nerde ezik nerde asosyal, kendini entrylerle tatmin ediyor. yazık lan.
havalara girmenin argo karşılığıdır.
wow'da bir healer olarak yaşadığım durum. övenler, takdir edenler, arena için arkadaş listesine ekleyenler, teşekkür edenler..
son yillarda turk kizlarda gorulen en yaygin hastalik olarak literature gecmeli.
kız milletine sevdiğinizi söylediğiniz andan itibaren ortaya çıkacak durumdur.
hesapları doğru yapılabilse kapadokya'da balon olarak kullanılacak olay.
götü kalkan bünyenin yemeğine müshil karıştırarak önüne geçilebilecek uygunsuz durum. Genel olarak 18-25 yaş aralığında ki dişilerde görülür.
işyerimdeki müdürüm sağolsun her gün yaşadığımdır. yine de çok güvenmemek gerek.
Korse giyilince olağan bir durumdur.
kaldırılmak ile mümkündür. kendi kendine kalkan göt nadirdir.
Birisinin indirmesi ile son bulan olay.
Am ustunde kalkan gotu sıkmenızle ınmesı bır olacaktır.
bazı estetik cerrah kişilerinin uzmanlıkla yapabildiği şeydir..
kimilerinin doğuştan sahip olduğu bir durum (olur mu demeyin var numunelik de olsa). zannedersin padişah torunu, dünya onun etrafında dönüyor.

bizde işte olsa da olur olmasa da olur tadında onun oksijenini tüketen varlıklarız.
1 gram değeri, ilgiyi haketmeyen kıza boyundan büyük ilgi gösterildikten sonra olandır.

Hiç bozuntuya vermeyip ufak ufak uzaklaşmak iyidir.
karşı karşıya olduğum durumdur. rica ediyorum bi gün biri benim hakkımda haklı yere bunu düşünecekse hemen şimdi öleyim.

bazı tipler vardır sözlük. önceleri normal insandır bu tipler. efendi çocuklardır, takdir görürler, sevilirler ama karşı cins yönünden şansları çok yaver değildir. ergenlik çağlarının sonuna denk geliyor bu dönem. bu durumdan çok rahatsız olurlar. bi şeyler yapmak isterler. halbuki azıcık daha bekleseler yüzleri, tipleri, kişilikleri, karakterleri oturacak. o bulunmadık bursa kumaşı tabirinin birebir karşılandığı hale gelecekler. ama bekleyemiyor işte bazıları.

bunların bir kısmı "kızlar kaslı erkek sever" mottosundan yola çıkarak gider vücut yapıcam diye şişer kalır. bir kısmı markalara kafayı takar. zanneder ki pahalı giyinirse olay tamam. biri milyon liralık telefon alır, biri her gittiği mekanda arabasının anahtarını atıverir masanın üzerine, biri gider sanki çok iyi bi şeymiş gibi sigaraya başlar, biri zanneder ki alkol almak gerek kendisini beğendirebilmek için. bildiğin pazarlar kendini. kızlarda da var aynısı.

sonra bunların etrafına vasıfsız insanlar toplanır. o zanneder ki bana geldiler. halbuki millet paranın kokusuna üşüşüyor. yarın bir gün daha önceki durumuna geri dönse kimse kalmayacak yanında. o insanlara güvenip kişiliği de kaybeder. kendini üstün görür, insanlara kaba davranma hakkına sahip olduğunu düşünür, yakışmayacak hareketler yapar. sonra zamanla o baştaki efendi çocuk da kaybolur gider. geriye sadece o kalkan g.t kalır.

demiyorum spor yapmayın, marka giyinmeyin. seviyorsan yap. ama kendini beğendirmek için yapma bunu. farkına var samimi olanlarla olmayanların. kendini mutlu etmek için yap yapacaksan. kendini kabul ettirmek için yapma. s.kt.r et kabul etmeyen etmesin.

not: ne güzel argo konuşmayı bırakıyordum ya. bırakıcam ama.*
öz güvenlerini kırın ve fırsat buldukça itin götüne sokun. aslında bir bok olmadığını iyice hissettirin ona.

bir süre sonra sağlıklı bir iniş sağlayacak ve aramıza dönecektir.

ha iki ukalalık karşısında pısıp eziqe bağlıyorsanız haklıdır adam/kadın. sizin yanınızda göt elbette kalkar.
karşı tarafa fazla değer verince meydana gelen.
Sözlükte bolca kişiden görmüş olduğum eylemdir.hayırdir yani?
Bizim buralarda bolca var. Alışkınız indirmeye...
sanırım biraz önce yaşadığım olay. sebebi ben de kalsın ama bayağı bir kalktı şu an.
iğne kadar ilgi ya da değer görünce insanlarda olan. Bazılarınınki uçaklarla yarışıyor.
Topuklu ayakkabı ile fiziken mümkün olan hadise.
görsel
güncel Önemli Başlıklar