bugün

kurgusu iyi ayarlanmış, yarışmacıları iyi seçilmiş ve isim önüne gelen sıfatlarla yarım yarım yardıran program. lakin oyun güzergahları değişmez ise her ne kadar muhabbet eğlenceli olsa da sıkacak programdır.
oyunları belli sürede bir değişirse alır başını gider bu program.
- he bir de her bölüme mutlak karadenizli hemşerilerim lazım. *
(bkz: wipe out)
süper eğlenceli sulu yarışma programı. başvurumu yaptım bekliyorum.
Türk versiyonunu izlemediğim, ancak zamanında trt'de bu programın çin veya japon versiyonunun yayınlandığı program. çocuk kafasıyla pek bi gülerdim, adı neydi hatırlamıyorum ancak yine böyle çamurlu, sulu falan yarışmalar yapılırdı onda da.
son zamanlarda izlediğim en iyi programlardan biri.düşen adama gülünür zaten. burda düşmeden bol bişey yok. ilk yarışmada kızın kazanmasıda ayrı bi ilginc ve güzel oldu oda ayrı bir entry konusudur.
orhan ayhan efsanesinin nasıl bir şey olduğunu hatırlamamızı sağlaması bile güzel olmuş dedirtmeye yeten yarışma.

edit:hocam neyi kötüledin acaba orhan ayhan sevsin seni.
hopla da gel toplarında zıplarken düşülen havuzun her seferinde temizlenip temizlenmedği merak edilen program. çünkü ondan önce yumruklarda düşerseniz, ki düşmemeniz kasar biraz, çamur içinde kalıyorsunuz sonra toplardan da düşerseniz havuz full çamur oluyor. sizden sonra gelen o pis suda yüzmek zorunda kalıyor.
dün akşam deniz eren'in * kazanmasını istediğim ama sonu gelmeden beni uykuya daldıran, asuman krause'nin sunmasıyla ayrıca sevilecek program.
2.haftasını kazanan elemanın çamura balıklama atladığı yarışma. ayrıca yayın günü ve saati değişmiştir. artık pazarları 20.00'de yayınlanacaktır.
bu akşamki bölümündeki finaldeki elemanlardan birinin daha önce vmym'da, birinin fear factor'de yarışıp babayı aldıkları yarışma.
hakan demir adlı yarışma canavarını konuk eden yarışmalar arasına ismini yazdırmıştır. bahsi geçen kişinin daha önce gezdiği programlar için;

(bkz: var mısın yok musun)
(bkz: ahmet çakar la şansa bak)
(bkz: fear factor)
(bkz: insan sarrafı)
(bkz: bir kelime bir işlem)
(bkz: zıkkım artık hakan demir)
50.000 lirayı söke söke alacağım yarışma
bir hafta cuma bir hafta pazar bir hafta cumartesi yayınlanıp folloş olan program. reytingleri de iyi neden böyle değişiyor günleri anlamak zor.
izlenirken en yüksek oranda keyif veren program. son bölümdeki yarışmacının allah korusun, insallah gibi cümleler kurarken alttan alttan fon müziği olarak verilen ney sesi bünyemi kopmalara sevketmiştir.
ailecek kahkahalarla, yerlere düşe düşe seyrettiğimiz, komik mi komik, hoplamalı, zıplamalı, atraksiyonlu, asuman krause'nin sunduğu, orhan ayhan'ın yorumları ile yardığı yarışma programı.

cumartesi yayınlanacak olması iyi olmuş, daha fazla oynanmasın pls.
an itibariyle yaran program.
şu sıralar yayınlanmakta olan ve yine yardırmakta olan programdır. katılmak istiyorum ancak sitesine şuan giriş yapılamamakta.
asuman için bile izlenebilen komik yarışma.*
izleyiciyi koltuktan düşürme, nefessiz kalmasını sağlama gibi yan etkileri görülen program. apartmanda merdivenden çıkarken dairelerden gelen kahkaha seslerinin nedeni olan yarışma.
endamol varmısın yokmusun'un da yapımcısıdır fakat acun ılıcalı bunun lisansını almıştır ve kendi yapımcılığı altında yapmıştır varmısın yokmusun'u... ancak bundan sonra endamol, 'endamol turkey' adı altında kendi yapımlarını kendisi yapıcaktır türkiye'de... 'wipeout' da bunların ilkidir; hayırlı olsun...
beklenen bölümün yarın yayınlanacğı yarışma. neden beklenen bölüm çünkü efsane esra ceyda kardeşler yarışmacılar arasında.
orhan ayhan'ın yorumlarıyla daha da komik hale gelen yarışmadır.

+*amanin yandan variller geliyor, amanin yandan yandan geliyorlar, amanin yandan yandan biz korkmayız ondan bundan öyle değil mi?

(bkz: abi ne yaptin sen ya)
sözlük yazarlarından pringles'ın çarşamba günü mülakata çağırıldığı yarışma.
yenı donemınde mulakata cagrıldıgım yanımda tek beklememek ıcın goturdugum arkadasımın 2. mulakata cagrıldıgı benım got gıbı kaldıgım programdır.
yeni sezonda izleyici kitlesinin büyük kısmını oluşturan gençlere kıyağını yapıp hem haftasonu hem de prime time'da yer almıştır.