bugün

sigaranın deneme sürümü. çok hafiftir.
yasal uyarı: sigara sağlığa zararlıdır *
sigaraya yeni başlayanlar için, staj babında kullanılabilecek, çok hoş bir paketi olan sigaramsı.
sigara değil oksijendir. hiç hissedilmez. ziyandır.
winston adını lekeyen sigaramsı tütün birleşkesi.
(bkz: sağlıklı sigara)
caps yok mu beyler sigarasıdır.
bok gibi sigara. değerlerine bakmadan almış bulundum, almaz olaydım. su içmekten bir farkı yok amına koyim. 3 tane üst üste içsen bile kÂr etmiyor.
capslidir

http://www.google.com.tr/...&biw=1280&bih=833
bundan böyle içeceğim sigaradır. efendim kendimize en az zararı verelim değil mi?
eğer bu sigara ise winston soft purodur.
paranın boşa gideceği sigaradır. istediğiniz şehrin havasını soluyun, daha etkilidir.
adından da anlaşılabileceği üzere, sigaranın kendine yakıştığını düşünen insanların tükettiği sigaradır.
ha neymiş sağlığına dikkat ediyormuş, ama karizmatik bir görünüş için elinden düşürmüyormuş.
ya bırak git allasen.
kanser adamı sağlığına kavuşturur. paketinin üzerine 'sigara öldürür' tarzı şeylerden koyulmasına gerek yok.
geçen gece bir arkadaşımın içinden tek dal alınmış paketini bende unuttuğu sigara. abicim marlboro gold falan yok muydu unutaydın ne vardı ki bea.
Uzun yıllar kırmızı Wınston box kullanıcısı olarak yaklasık 2 haftada alıstıgım sıgara, hatta suanda eskı yoldasım normal wınstonu uzerıne 3-4 delık acarak bıle zor ıcebılmekteyım. Saglık acısından gercekten denıldıgı gıbı 10 tanesı 1 sıgaraya mı bedeldır yoksa benzer oranda mı zarar vermektedır? Bu konu benım acımdan muammasını korumaktadır. I$ın ılgıncı nettede konu ıle ılgılı tatmınkar bır verı yoktur.
kendisi cekilir dert degildir. fazla zehirlenmeyelim diye almaya başladim. bi süre sonra kendimi bir kutu oksijene 6,5 tl veren bir enayi gibi hissetmeye basladim. bir üstü winston gray daha güzel.
kendisine verdiğim paraya yazık. resmen hava çekiyorum lan 7.5 lira verip, bu ne?
millet bu kadar saydırınca merak ettiğim sigara, yakın zamanda deniyoruz.
sanırım bunun 1 paketi 4 tane camel soft'a eş değer.
öleceksek bari onurumuzla ölelim, boş pakete para vermeyelim.
winston süper light kullanan ben, arkadaşımdan banada sigara almasını rica ettim. gidip aldı geldi sağ olsun. bende pakete bakmadan açtım, o beyaz filtreyi görünce a hangi ara değişti diye düşündüm, yaktım, bir nefes çektim, ortada sigara yok arkadaş!
Böyle sigara olmaz olsun sigarasıdır.Hoş içerken de olmadığını farkediyorsunuz.
Siz buna sigara demişsiniz ama bu bildiğin oksijen kutusu.
7.5 tl ye satılan oksijen.

(bkz: havaya para vermek)
açık ara içtiğim en boktan sigara. koku yok, tat yok, nikotinde artık eser miktarda falan var herhalde? zira arka arkaya 3-4 tane içmeme rağmen hiç içmemiş gibi sinirli ve gergindim ya da boşa giden 8 liraya canım sıkıldı.
(bkz: helal sigara)