bugün

11. Nesil yazar.
Hoşgeldin.
Allah kurtarsın.
Kendisine anlatacaklarım olan bir yazardır. Son girdiği entry, saatlerdir kafamda.
izmirlidir. Gülesim geldi. Dişi yazar nasıl olurda 6. Nickaltını ben giriyorum buraların şimdiye 1000 i geçmiş olması lazımdı. Entrylerini okudum kendini sevmeyen yazar. Siktir et. Getir ben severim.
kendisine karşı cok insafsız merhametsiz acımasız davranan yazar. eger karşısındaki insanlara karsi da bu kadar sert ve acimasizca davranirsa cok kotu tepkiler alir, tipki boyle giderse ruhundan ve bedeninden alacagi kotu tepkiler gibi.
kimse senin hakkinda o yazdiklarini düşünmüyor, cunku buna haklari yok, onlari ilgilendirmez ve en onemlisi kimse bir baskasina karsi senin kendine yaklastigin kadar acimasiz olamaz.
kendine karsi biraz yumusamasi gereken yazar, kendi iyiligi için.
bunlari mesaj olarak yazacaktim fakat kapaliymis, icimde kalmasin soylemek istedim.
birde eklemek istiyorum, ali seriatinin dedigi gibi kim daha fazla insansa o kadar fazla derdi vardir.
kendine karsi acımasız olduğunu dusunsemde cok fazla insan olduğunu düşünüyorum. belki de iyi bir insan.

ekleme:
şimdi diger entrylerine goz atınca farkettim 3 gundur araliksiz dinledigim erdem ergünü de bu yazar sayesinde keşfetmiştim ben, onun teşekkürünü de edeyim burdan:)
görsel

Merhaba, ben abbas "dikbasar".

Sende teletabi olmalısın teletabi heralde teletabi şu karnında televizyon olan.
Silik yazar selametle.
güncel Önemli Başlıklar