bugün

Windows'un bugune kadar üretmiş olduğu tüm işletim sistemleri arasındaki en iyi ve en güvenilir işletim sistemi.
system muhendislerinin gözdesi
microsft'un medarı iftiharı sunucu sistemi. stabil olduğu kadar da güvenilir olan bu işletim sistemi çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. hatta bazı kullanılar istemci-ev sistemi(workstation) olarak da kullanmayı tercih edebiliyor. bazı güncelleştirmeler sonrası makineyi yeniden başlatma derdine de son verebilirse ciddi anlamda rakip tanımaz hale gelebilir, tek cd'ye sığabilecek en büyük yazılım belki de. yalnızca şimdilik tabii ki.
hala yüklenmemekte ısrar ederek, bana kafayı yedirtmiş bill gates ürünü.

dua et, active directory'in var. yoksa kafa göz dalardım.
sistem mühendisi psikopat kardeşimin kendisine minik bir ağ kumak için benim bilgisayarıma da yüklediği ama an itibariyle sözlükte entrylerin altında oylama butonlarının görünmemesini sağlayan,yukarıdaki butonların hepsini gösteren ama işlemez hale getiren,özel mesajlara sadece yandaki butondan girmeme izin veren,hiç bir başlığın 1den sonraki sayfalarına geçirtmeyen kırık işletim sistemi.az sonra kardeş katili olucam ama uyuyor eşekoğlueşek kıyamıyorum...
son çıkan service pack le birlikte windows ailesinin en sorunsuz sürümü ve en performans lı sürümü.workstation olarak xp ye multitasking de fark atıyor.deneyin tavsiye edin.
yazilim gelistirmek icin* belkide en iyi gelistirme ortami. sunucu sistemleri icerisindeki en nadide yerini benim icin koruyan isletim sistemi. belkide microsoft'un en guzel urunu.
bunu inanılmaz şekilde sbs'sini alan firmalar var ucuz diye sanırım.

bilinmeli ki sbs sistemde sadece ben olucam diye tutturur kimse ile iletişmez. varsa bir domain controller yok illa ben de dc'yim der durur. siker atar yani.

bir firma bugün sbs alıyor ise, açıkça şunu demektedir, "ben bir kaç aya kadar bi 4-7000 USD daha para harcamak istiyorum."
yarından itibaren microsoft tarafından destek görmeyecek işletim sistemi.
http://bilisimlife.net/Ha...03-Destegini-Kesiyor.html