bugün

entry'ler (13)

2 mayis 2007 ac milan manchester united maci

milan liverpooldan 2 sene öncesinin öcünü almak isteyecektir.klasik italyan futboluyla biraz pis de olsa 1-0 alacaktır bu maçı.

kızılay daki ykm nin önünde buluşmak

eskiden cep telefonu olmadığından olsa gerek yaptığımız eylem.

messi vs maradona

messi arjantine bir dünya kupası kazandırıp bir de finalden dönerse kıyaslamaya gerek kalmayacak kıyaslama...şu için diego hala tanrının eli

2006 2007 sezonu turkcell super lig sampiyonu

nasılki fenerbahçe beşiktaşın 101. yılında geriden gelip şampiyonluğu aldıysa bu yıl aynısını beşiktaş fenerbahçeye yapacaktır.

gokturk ucoluk

odtü bilgisayar mühendisliğinde öğretim görevlisi.odtü bilgisayar mezunlarının üstün c bilgisinin nedeni kendisidir.1. sınıfta derslerine girmeniz ve dersten çıkmamanız için elinden geleni yapar.dersten çıkan öğrencileri dışardaki merdivenlere kadar kovaladığı olmuştur.öğrettiği bilgilerle bir sonraki yıl programming languages dersinin sınavına hiç çalışmasanız bile ortalama alabilirsiniz.

halhal

barış mançonun hareketleriyle inanılmaz güzel söylediği bir şarkı.yıllar sonra bile dinlenebilesi...

windows xp

atm lerin kullandığını card finans atmsinin restart atmasına şahit olduğumda öğrendiğim işletim sistemi.

core 2 duo

şu an için masaüstü işlemcilerinde en iyisi.amd x2 lerin fiyatları bu yüzden 80 dolara kadar düştü.amd nin 8 çekirdek işlemcilerini merakla bekliyoruz
(e4300 @ 1.8 ghz super pi 32 saniye.)

cay yerine nescafe icen gencler

uyumak istemiyodur.
çay eski çaydır.
nescafe doygunluk hissi yapar.
bir çok şey olabilir...

kurtlar vadisi pusu

aylar sonunda insanlar kurtlar vadisine bi nebze olsun doymuştur.polat artık bir güç sembolü gibi dizide.herkes tanıyo istediğine posta koyabilcek güçte duruyor.bakalım davut beyle aralarında ne münasebet olacak.davut baba konseyi satın alır 60 milyar dolar...

windows server 2003

son çıkan service pack le birlikte windows ailesinin en sorunsuz sürümü ve en performans lı sürümü.workstation olarak xp ye multitasking de fark atıyor.deneyin tavsiye edin.

maverick

top gun da tom cruise'ün lakabı.mel gibson un filmi daha çok akıllarda kalıyor tabi ama unutmamak lazım

windows vista

biraz hakkı yenilen bir işletim sistemi sanırım.ram canavarı olmasının bunda payı büyük.suse enterprise in ne kadar ram yediğini denedikten sora ondan en az 20 tane fazla servisle çalışan vista elbet biraz ram yiyicektir.
1 aydır sorunsuz kullanabiliyorum.tek sorun ufak bir driver problemi.windows defender harika çalışıyor.nod32 son sürüm uyumlu.start menüsünün kullanım kolaylığını yaşadıktan sonra insanın xp ye dönesi gelmiyor.performans ise biraz düşük tabiki.performans istiyorsanız server 2003 kullanın...