bugün

life for rent şarkısıyla beraber dido'nun en güzel şarkılarındandır.
(bkz: red flag)*
benden tsk'ya gelen şarkıdır. anlaşılan o ki tsk "white flag" i çekmiştir.
küçüklüğümde sözlerini inanılmaz atarak okuduğum parçadır. ayrıca bütün mahalleye anons ettiğimden dolayı hala dalga konusu olur bu durum. evet yaptım. pişman değilim.
bir şarkı her şeyi anlatabilir mi? sorusunun cevabını en güzel veren dido şarkısı. bunu gidenle de paylaşmak gerekli midir bilinmez. siz dilinizi tutarsınız ve o da yolunuza devam ettiğinizi sanır. hayat işte...
mükemmel şarkı, mükemmel klip ve mükemmel ötesi david boreanaz.
angel abinin klipte kestiği havalar şarkıyı daha bir vurucu yapıyor.
Çok sevdiğim 2003 çıkışlı bir dido parçası. Eski olmasına rağmen prestijini hala kaybetmemiştir.
teslim olmak yok.
dinlettiren dido şarkısıdır.
fair bir isyan şarkısıdır.

--spoiler--
I promise I'm not trying to make your life harder
Or return to where we were
--spoiler--
Neden bilmem bana huzur veren sarkidir.
sevdigim dido parcasidir.
Insan bu şarkıyı dinlerken bi gaza geliyo sanki. Kulaklığı takıp sahile atılınası saatlerce yürünülesi bi şarkı düşünmek için.
dido şarkısıdır. insanı duygulandırır.
hos bi' dido parcasi. eski vakitleri hatirlatir. dido'nun 2004 yuz guzeli secildigi vakitleri.
dido'nun her an hüzne boğabilecek potansiyeldeki güzel, eski bir şarkısı.

bu şarkı ile az platonikleştirmedik aşklarımızı.

https://www.youtube.com/watch?v=j-fWDrZSiZs
2010'da delice dinlediğim şarkıdır. Sen de dinle.
Elmalı turtandan, sevgilerle.
Gece gece iyi giden şarkıdır.
black flag - ac4 yıllardır degismeyecegim tek oyun.
bu şarkıyı kendi el emeği göz nuruyla keşfetmiş birisinin müzik zevki kötü olamaz.
Sebebini bilmediğim bir şekilde bana 1 tane seri katili hatırlatan Dido şarkısı, saçma ama tırstırıyor biraz. Bu şarkı bana huzur vermiyor tam tersi etki yapıyor, tuhaf bir hissi var sebebini çözemedim.
Şöyle de akustik bir versiyonu olan zamanının ötesinde dido şarkısı; https://youtu.be/jqJEeD6qCgg

Şarkıda yoluna bakıp da devam edemediğini söyleyen birisi olsa da durumu belli etmeyerek yoluna bakıyor bir şekilde.