bugün

entry'ler (299)

ikinci kez teklif etsen kabul ederdim diyen kız

Hayır ne bu naz sanırsın evlilik teklifi ediliyor denilen kızdır. hemcinslerimin bu özelliğini istisnai bir durum olmadığı sürece sevmiyorum. itici geliyor.

kızlarla konuşurken mizacı sert olan erkek

O erkeğin mizacı öyledir o yüzden çok da şey yapmamak lazım.

aleviler kurban kesiyor mu

sonuçta kurban payı, durumu olmadığı için kesemeyenlere veriliyor. bunların ise durumları var ama inançlarında olmadığı için kesmiyorlar.

Demek ki tek sorun sünni olmammış. Hemen aleviliğe geçiyorum.

moda sahilinde bir sevgiliyle oturamamak

Moda sahili yerine Mado sahili diyen bir sevgiliniz varsa çok daha güzel olabilir bu sahil. Adamın tekine mado sahil nerde diye soruyor adam içinden mado sahil neresi diye düşünüyor ve araya girerek moda sahil diye düzeltiyorum ve konu çözülüyor.

sevgilisine masraf olmasın diye hep kahve içen kiz

Kahve lükse kaçıyor. Çay versiyonuyla bu kız ben olabilirim. içim kazınıyor deli gibi açım ve incelikten çay istiyorum anasını satayım şu anda Ne kadar merhametli vicdanlı bi insan olduğum aklıma geldi yine kahretmesin.

hiç tanımadığın biriyle konuşmak

Erkeklerde abaza olmamak kriteri ile neden olmasın. Farklı hayatları dinlemek ve yabancı birine kendini anlatmak, belki küfretmek güzel şeyler bunlar. Ha bu bizim ülkemizde bazı sebeplerden biraz tuhaf karşılanıyor orası ayrı.

güzel kızların sözlükte yazma amacı

Çünkü biz de klavye kullanabiliyoruz ve bu asla işsiz olduğumuz anlamına gelmiyor. Mesela birini beklerken başlıklara, yazılanlara göz atmak ya da yazmak amacı gibi.

hayatı kolaylaştıran kelimeler

Sen bilirsin.

içinden geleni söyle

Allah senin belanı versin gerizekalı sinek. Lan uyumaya çalışan insanın kulağında vız vız gezilir mi. Lan sabah oldu ben uyuyamıyorum. Ama pusudayım nasıl olsa şu telefonun ışığına geleceksin orospu çocuğu. Evet ben bunları bir sineğe söylüyorum. Allahın cezası.

aşırı kültürlü olmanın yolları

En başta renkli fularınız ve çerçeveli gözlüğünüz olmalı. Bunlar aşırı kültürlü olmak için yapılan en önemli adımdır çünkü aşırı kültürlü olmanız için önce insanlara aşırı kültürlüyüm diye bağırmanız lazım bunu sakın unutmayın.

aşık olmuştum

Aşk meşk boş işler millet. Bu hayata geldiyseniz kıçınızı kurtarmaya bakın. Evet. Dünya bizi bunu dedirtecek noktaya getirdi.

sizi asla terk etmeyecek kişi

Böcüşler. Tam terk ettiğini sandığınız an önünüze çıkıverir, ödünüzü kopartır ve o an yalnız olmadığınızı ve asla olmayacağınızı anlarsınız. ( Küresel ısınma dolayısı ile de türlerinin giderek artacağı söyleniyor, dağlara taşlara.. )

ilişkinin bitmeye başladığını gösteren hareketler

Olmasa da olur mu dediğiniz anda ilişki sallanmaya başlamıştır ne yazık ki.

ygs de 400 puanın altında kalan salaklar

Ygs yi kazanmanın zekayla bir ilgisinin olmadığını bilmeyen bir yazarın açtığı saçma başlık. Sen 400 almışsın da nolmuş akıl olmadıktan sonra.

yabancı dil öğrenmenin püf noktaları

Hangi dili öğrenmek istiyorsanız o dilin konuşulduğu ülkeye gidin en az 1 sene kalın. klişe fakat iki dil bilgisi yapmak için saçma sapan yerlere verdiğiniz parayı bunun için harcayın, hem dilbilgisi yapın hem konuşmanızı geliştirin hem de yeni yerler keşfedin, vizyonunuzu genişletin. En garanti çözüm budur.

sevilen kişinin aylar sonra mesaj atması

Belki de yepyeni bir hayatın başlangıcıdır..

sözlük yazarlarının garip takıntıları

Ellerimi günde amaçsızca 25-30 kez yıkarım. Kirli olmasından değil, dedim ya amaçsızca. Psikolojik olarak yıkamak zorunda hissederim.

izlediğiniz en güzel film neydi

The butterfly effect.
Bu film beni, izledikten sonra atacağım her adımdan önce eğer atarsam sonuçlarının ne olacağını, En fazla nereye bağlanacağını her yönüyle düşünmeye teşvik etti. Beyin yaktı beyin.

türk evlerinin olmazsa olmazları

Üçlü küçükten büyüğe cam nar aksesuarı, kırmızı olur genelde.

insanları rahatlatan 3 koku

Şekerli vanilin. Al eline birkaç paket yat uyu onunla.