bugün

Akabinde cevap vermeyi unutursunuz...
milletin derdini algılayıp yine de cevap vermemek için sıklıkla başvurduğumuz yoldur.
Karşıdaki gördü mü görmedi mi diye merak eder. Akabinde bir mesaj daha alabilirsiniz.
mavi tik yapmamak için uyguladığımdır. vay efendim görüyonda ne cevap vermiyon?
Mavi tike karşı geliştirilen efsane yöntem.
Bir adet iPhone ile yapılabilecekler arasında en güzellerindendir.
Benim gibi telefonu aşırı özelleştirip bildirimleri kapatınca mahrum kaldığınız nimettir. Neyse ki mavi tik kapatma olayı var.
Ölü taklidi yapmaktır. Son görülme güncellense ve sen yazmasan olay olacağını bilmektir.
Takinti haline getirdiğim durumdur.
izmirli kız hareketidir.
Umusamıyomuş gibi yapıp kendini ağıra satma çabaları.
Sıklıkla kullandığım yöntemdir. Her dakka whatsapp muhabbetini çekemeyenler için geliştirilmiştir. Şimdi bir görüldü atıyoruz beş saat konuşanı var. En iyisi ölü taklidi yapmak o yüzden.
Herkesin yaptığı cinliktir. Hiç yapmadım diyen yalancıdır.
Cevap yazmak istemiyordur.
Oradan okuyup sonra cevap vermeyi unutanlar için bir dakikalık saygı duruşu ardından istiklal marşı.
eğer bir bok yediysem bunu yapıyorum. o sırada bahane üretmeceler falan.. allah affetsin..
tamamen üşengeçliğimden yapıyorum.
kaşarlıktır.
Hep yaptığım eylemdir.
Arada yaptığım şeydir.
an itibari ile birk az daha yaptığım eylem. insan görüldü yapmak istemiyor ayıp olur diye. kefim ne zaman isterse o zaman cevap veriyorum.
Şuan yaptığım seydir. Sevgilimle kavga ediyorum ay başım patladi vallahi.
aklı sıra okumadım ayağına yatan adamlar bunlar.
genelde sinir bozucu arkadaşlarıma yaptığımdır. görüldüyü bile hak etmiyorlar, o derece.
Bildirimler kapalı. Çünkü o tepeden çıkan bildirim beni uyuz ediyor. Böyle güncellemenin amk.