bugün

"2 yaşında çocuk gibi korkar oldum insanlardan."
nereden okursan oku hep böyle mi olacak?
Okumadım sansın belki siler pişman olacak çünkü.
Sözlükten kafalayamayınca uluslararası çalışmaya başladım mesajı verilen okumak durumu amk.
Ön izlemeleri kapatmış olanların yapamayacağı şeydir.
Bana yabancı yazıyor.

Adı da kevin.

Haberiniz olsun.

Ok.

Edit: birisiyle muhabbet etmek lütuf değil de, bunu sözlüğe atmak enteresan.
ismi kevin’dan çıkart, Mahmut yap. Gerisi ayni.
görsel

Edit: yabancilarla konusmayi lutuf olarak görenler varmis. Enteresan.
Mesajlaşılan şahışla bir tartışma vuku buluyorken, cevap için düşünme zamanı veren yöntem.
görsel
Boyledir. (Sozlukte takilirken cevap yazmayi unuttum.)

Edit : wifi adini kardesim koydu.
genelde yaptığım şeydir. konuşmak, yazmak istemiyorsam bildirimler kısmından okurum. eğer çok önemli bir durum yoksa görmezden gelirim.
Mavi tik olmasın mesajı acarsa o an cevap vermesi lazım o anda da mesaj atmak istemiyodur ayıp olmasın diye bunu yapar.
Bildirimler kapalı. Çünkü o tepeden çıkan bildirim beni uyuz ediyor. Böyle güncellemenin amk.
genelde sinir bozucu arkadaşlarıma yaptığımdır. görüldüyü bile hak etmiyorlar, o derece.
aklı sıra okumadım ayağına yatan adamlar bunlar.
Şuan yaptığım seydir. Sevgilimle kavga ediyorum ay başım patladi vallahi.
an itibari ile birk az daha yaptığım eylem. insan görüldü yapmak istemiyor ayıp olur diye. kefim ne zaman isterse o zaman cevap veriyorum.
Arada yaptığım şeydir.
Hep yaptığım eylemdir.
kaşarlıktır.
tamamen üşengeçliğimden yapıyorum.
eğer bir bok yediysem bunu yapıyorum. o sırada bahane üretmeceler falan.. allah affetsin..
Oradan okuyup sonra cevap vermeyi unutanlar için bir dakikalık saygı duruşu ardından istiklal marşı.
Cevap yazmak istemiyordur.
Herkesin yaptığı cinliktir. Hiç yapmadım diyen yalancıdır.
Sıklıkla kullandığım yöntemdir. Her dakka whatsapp muhabbetini çekemeyenler için geliştirilmiştir. Şimdi bir görüldü atıyoruz beş saat konuşanı var. En iyisi ölü taklidi yapmak o yüzden.
Umusamıyomuş gibi yapıp kendini ağıra satma çabaları.
izmirli kız hareketidir.