bugün

entry'ler (21)

sıla gençoğlu

ne kadar yükselirse o kadar kötü çakılır sözüne cevap an itibari ile arabada son albumunden can dostum sarkisini dinlemekteyim. yalnis zamanda yalnis seyi soyledigi icin su sirlar hayati kotu gitmekte. umarim yakinda toparlar...

sözlük yazarlarının en sevdiği kitap

kitap sailirmi bilmem ama benim Shakespeare'in Venedik taciri.

günün sözü

"biliyor musun zemheri gece, sebi aldatþım defalarca gündüzler ile..."

seks gibi bir şey mi yapsak

asla lafla degil ama hareketlerimle ve tavırlarımla karşı tarafa sıkça verdiğim mesaj.

babanın sizi sevmemesi

elinde kardeşim kadar muhteşem biri varken beni sevmemesine şaşırmıyorum. arada seslenince duymamazlıktan gelmese çok koymuyor artık.

adolf hitler

idealini benimsediğimden değil ama tanışmak istedığim insanlar listesinde kendisi. bizlere göre katliam yaptı. onun bu duruma getirdiği mantıklı açıklamasını merak ddiyorum.

whatsapptan gelen mesajı bildirimlerden okumak

an itibari ile birk az daha yaptığım eylem. insan görüldü yapmak istemiyor ayıp olur diye. kefim ne zaman isterse o zaman cevap veriyorum.

sezen aksu

"erkek güzeli" ve "Kaçın Kurası" şarkılarını bana yazdığından şüphelendigim kisidir zâtı-şahaneleri. "Cuppa" yı kesin dalga gecmek isin yazmıştır bence.

amca vs dayı

neden bilmiyorum dayı çok daha havalı geliyor bana.

aşkım evlenicez dimi bak diyen erkek

Kesinlikle kendine güveni sıfır olan adamdır. Terkedilme korkusu yüzünden uyuyamıyordur.

bilgentolis

yüz yüze tanisma firsati buldugum bir insan kendisi muhtesemlikte eversttir kendisi. işlemeyen herkes abone olmalı bence.

buse sager

daha on bin abonesi olan tazecik youtuberimiz. en fazla alti ay içinde yüz bin aboneye ulaşacaktır.

yazarların an itibariyle meşgul olduğu aktivite

skypeda arkadaşlarla dört saattir konuşuyoruz.

mert unal

hala hak ettiği abone sayısına ulaşamamış erkek lifestyle vlogger.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

en az 100 kere izlediğim hayatımın filmi "Değil wear prada" izlemeyen yarım hayat yaşı yordur bence.

kız tavlama aracı olarak gitar

80 lerde değiliz millet kendinizi kandırmayın. Gitar - ateş - kız üçlemesi geçmişte kaldı. Yeni nesil kızlar bi gitarla tavlanamayacak kadar akıl ne yazık ki.

izmir

Karsiyaka tarafi iyi esiyor. Evde cam kapi acik. Cok bunaltici bir sicak var. Geleceklere şimdiden söyleyim dedim. Ama her hali güzel be.

kadınlar erkekler de zekaya bakıyorsa

"kadınlar erkekler de zekaya bakiyorsa" benim sevgilim olurdu.

kedili fotoğraf paylaşan erkek

Bu algıdan nefret ediyorum ve tepkilere de çok gülüyorum.

•Erkek kedi fotoğrafı paylaşmaz.
•Pembe tsört giymez.
•istenmeyen tüğlerini aldıramaz.

Niye erkekliği bozulurmuş.
Sevgili hemcinslerim bu kadar basit şeyler cinsel tercihinizi değiştiriyorsa sizin çok daha büyük problemleriniz var bence. gidip psikolojik destek alın.

gerdek gecesi

Her gece gibi alelade bir gece yüklenen anlamdan ötürü tüm milletimizin fail olduğu gecedir. Bana kalırsa Türk insanı (kadın erkek ayırtmaksızın) "gerdek" isminin altında eziliyorlar.