bugün

imessage'dan daha kaliteli gibi duran bir program.
bu aralar verdiği hatalarla milyonlarca küfür yemiş olan uygulama.
Suana kadar kullandıgım en ıyı mesajlaşma servısı . Keske daha once tanıssaydım.

Ifade penceresı ıcermektedır ayrıca resım vıdeo ses kaydı gonderılmektedir .
Whatsapp çıktı, smssizlik bozuldu.
ihtiyactir. Uyumak, yemek yemek vs. Gibi
GoogleStore' un bizlere sunduğu kullanılabilir ücretsiz mesajlaşma programıdır. Türkçe destekli olduğundan kullanılabilirliği kolay bir uygulamadır. Bütün android versiyonlarında kullanabileceğiniz bir programdır.
bacak kadar veletlerin telefonu ellerine bantlamalarına neden olan zımbırtı uygulama aparat vs bilmem artık ne sikimse. bu piçlere beleş dakka verdiler beleş internet verdiler bilmem kaç yüz mesaj hakkı verdiler artık sıçmaya bile telefonla giderler.
Ucuz değil bedavadır.
programla tanışmamış kimselere "böyle bir program var kullan" dedikten sonra "gerek yok" demesi ve devamında programı yükledikten sonra bağımlısı oldukları program. sonra sana bile yazmıyor adamlar.
kendime mesaj atamadığım chat programı.

evet şizofrenim.
bugüne kadar bulunmuş en güzel icad.
mücidi cennetlik olan program.
kullanan tek bir arkadaşımın dahi olmadığı program. boşuna indirdim lan.
son görülme zamanı yüzünden sevgilimin sürekli girdin niye yazmıyosun kimle konuşuyosun dedirten aynı zamanda telefonla konuşurken mesajların iletilmemesi yüzünden telefonda olduğumu şıp diye ortaya çıkaran sürekli donup donup insanı çileden çıkaran güzel bir uygulama.
iyi programdır, kullanışlıdır, tabii karşınızda sizi çıldırtan biri yoksa.
ilk yildan sonra 1 dolar isteyen program silip yeniden kurunca 1 dolar vermenize gerek kalmamasi lazim.
herşey gibi zaman geçtikçe popülaritesini yitirmeye başlamış uygulama.
edepsizlerin ekmeğine yağ sürendir.
genelde cevabı "yo" dur (eğer bir Amerikalı'ya sorarasanız).
--spoiler--
Whatsapp gençliğe indirilmiş bir darbedir. En son saat kaçta girdi, kimle konuşuyor merakı insanı telefona kilitlemektedir.
--spoiler--
şeklinde yorumları görülmüştür. (bkz: ben bugün bunu gördüm)

edit: kullanmıyorum.
"telefon numaranı verirmisin ?" out "whatsapp'ın var mı ?" in
tam olarak olay bu.
internetim kıllık çıkarmadığı sürece beni yüz üstü bırakmamış uygulama. kasıntısına denk gelmedim henüz.
last seen today at olayı olmasa 10 numara uygulama.
2 tick koyarak karşıdaki adamın mesajı okuduğunu belli etmese 10 numara uygulama.
vetsop diye okuduğum eplakişın.