bugün

sen gelme ulan ayı
şaka bi yana şınayder mınayder oyalanırken stoper ve solbek alınmazsa cortluyacak takım. defans hattı saatli bomba.
edit: o zaman öyleydi yağni *
Uçağa sabri ile beraber bindigi için, türkiye yerine hafif bir sapmayla yeni zelanda'ya gitmiş topçu. Oradan da beraber binmişler, allah kerim. Bi kaç güne aliriz haberlerini.
yeter lan yeter gelme lan gelme. futbolu sevmem fakat buna rağmen takipçin oldum vicdansız beni bile çileden çıkardın artık..
yine bir karar gününe daha başlamış olan futbolcu. bugün kendisi için 3 4 veya 5. kez ya herro ya merro günüdür.
nick altında boşuna kendinizi yormayın ayın 31'ine kadar düşünecekmiş. o tarihten sonra istediğiniz kadar atıp tutun.
(bkz: kapıyı aç geldim apartmanın önündeyim)
(bkz: sigarayı unutmuşum kapı aralık kalsın alıp geliyom)
yıllardır hagi nin boşluğunu doldurmayan galatasaray a ilaç olabilecek futbolcu.
ben beşiktaşlıyım ama bu adam galatasaray da top oynasın isterdim, lakin menajeri veya kendisinin aşırı aç gözlü olduğu ortada, profesyonelliğinde sorun yoksa geldiğinde verimli olabilir ama,
ben olsam 31 ocak tarihine kadar düşüneceğini söyleyen bu arkadaşın hemen alternatifini bulup gizli anlaşma yaparım, 31 ocakta gelmeye kalkarsa son dakika ya kadar oyalar ardından biz anlaşmaktan vazgeçtik diyerek inter de kalmasını sağlarım, sonra moratti onu ne yapıyor hep beraber izleriz.

dip not: bizde quaresma için gecelerce nöbet tuttuk, gelmez dediler ama o geldi, hemde inter den, sevgilimiz oldu, ama sonrası ortada, umarım aynı filmi bir daha izlemeyiz.
quaresma ile utanmadan kıyaslanan oyuncu.Biri hiç bir zaman iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlayamadı.Top cambazlığının yetmediğini göremedi.Diğeri şampiyonlar ligi kupasını aldı.Hollanda ile final oynadı robben'in kazmalığı yüzünden kaybetti.2010'da haksız yere messiye malum balon ödülünü kaybetti.Dünya'nın en iyi 5 orta sahasından biridir hala.
bir gs taraftarıyım. bu adam bizi mala bağladı yeminle. resmen .aşak geçiyor ya helal olsun. gelirse hiç bir .oka yaramaz.
bugün de gelmeyecek. artık umutların yavaş yavaş tükendiği noktadayız. gelirse transfer sezonunun başında gelir.
şayet galatasaray'a gelirse takımı tek başına şampiyon yapabileceğini zanneden galatasaray'lıların olduğunu gözlere seren futbolcudur. ulan ne dangalak adamlar var, galatasaray şu an ligde lider ve açık ara en iyi ve en alternatifli kadroya sahip takım. tabi defans hattını bir kenara bırakırsak. galatasaray'ın savunma sıkıntısı kabak gibi ortada. sol bek zaten yok, stoper bölgesi de birçok anadolu takımından daha kötü durumda. gökhan cam*'ı saymazsak sadece dany ve semih var o bölgede oynayabilecek durumda. ikisi de milli takım oyuncusu ve takımı her an yalnız bırakabilirler. şayet galatasaray teşhisi yanlış koyarsa beşiktaş'ın yıllardır yaşadığı hezimet serüvenine yakalanabilir. bunu bir beşiktaşlı olarak çok iyi gözlemleyebiliyorum. galatasaray'ın gol sıkıntısı olmadığı çok aşikar. umut, burak ve elmander gibi 3 tane bu lig için ideal ve farklı tipte forveti var banko oynayabilecek durumda. kanatlar coşmasa da akıyor. en azından alternatif çok. engin, emre, aydın, hamit, amrabat, riera diye uzar gider. ortasaha'da selçuk ve melo zaten banko ve arkalarında yekta gibi kendisine verilen her dakikayı en üst performansla değerlendirmeye çalışan bir oyuncu var. kale de sağlamda ufuk ve muslera bu ligi rahatça götürür. şimdi bu kadroya baktığımızda sneijder'in yeri neresi ya da bu takımın sneijder'e ihtiyacı var mı bunu düşünelim. amaç şampiyonlar ligi'yse evet var. ama sneijder gibi en az 5-6 oyuncuya daha ihtiyaç var. hedef lig ise son derece gereksiz bir transfer olacaktır. selçuk veya melo'yu kesmesi pek muhtemel gözükmüyor şayet gelirse bu adam fatih terim'in. kesilecek tek alternatif var, o da umut gibi gözüküyor. bir ihtimal de hamit'i kesip burak'ı sağ kanatta kullanmak. ama bu da ne derece akıllıca olur tartışılır. bu adamın gelmesi demek aynı zamanda takımın koşu ve pres performansının düşmesi demek. bu savunma oyuncularına bir de takım savunmasının daha da zayıflaması eklenirse ilk yarıdakinden daha kötü bir ikinci yarı galatasaray'ı bekleyebilir. sneijder'e verilecek para ve adamın toplam maliyeti ile ömer toprak ya da serdar taşçı transferleri ve iyi bir sol bek transferleri çok daha iyi bir seçim olabilir kısa, orta ve özellikle uzun vadede. önümüzdeki sezondan itibaren yabancı kontenjanının düşeceği gerçeğini de hatırlarsak dany mesela bu takımda ilk kesik yiyecek adam gibi duruyor. neyse arkadaş ben işimin başına dönüyorum. sizlere iyi nöbetler.
bugünde gelmeyecek.

(bkz: umutlar tükeniyor)
galatasaraydan başka gidebileceği bir takım yok gibi gözüküyor.

http://www.webaslan.com/f...-galatasaraySXHBQ56058SXQ
geleceğinden değil ancak..
insan bekliyor işte :(
Süper bir futbolcudur buna kimsenin itirazı yok, ama galatasarayı da itin götüne sokmuştur burası da net yani. Ben gslı arkadaşları zerre anlamıyorum, adam resmen stepnede tutuyor cimbomu, başka bir teklif gelse atlayacak üzerine, bizimkiler de boynu bükük el pençe divan bekliyor, bir allahın kulu da demiyor yönetimden burası galatasaray arkadaş sen kime artistlik yapıyorsun gelmiyorsan siktir git diye. o kadar körleşmiş ki gözler sneijder gelince rakiplere atılacak havalardan takımın oynayacağı oyundan verilen asıl zarar görülmüyor.
bu adamın kulübüne 8 milyon euro verilecek
adama senelik maçbaşılarla 5 milyon civarı para verilecek.
bir senede 13 milyon euro.
ve bu kulübün dünya kadar borcu var, arkadaş bu paraya 6 tane sneijder adayı alırsın, iki sene sabredersin 3ü olsa ikisini aldığından fazlasına satarsın. ama yok, illa da sneijder, bizi rezil etse de sneijder, her türlü sneijder.
Transfer haberini ilk duyduğum andan itibaren Galatasaray'ın bunun yerine Wolfsburglu Diego'yu tercih etmesini istediğim çingene futbolcu kategorisinde başı çeken isimlerden. Belli ki son ana kadar bekleyecek. Ey yönetim ey fatih hoca gelin yol yakınken dönün bu sevdadan. gidin diegoyu alın. bundan daha fazla iş yapar ve daha düşük meblalara gelir. artı sorunsuz bir adam. gittiği yerde çatır çatır oynuyor.
adam resmen baslik parasi icin zorla 70 lik morukla evlendirilen kizlara dondu. kizda kendisini kaciracak beyaz atli prensi bekliyor dogal olarak ama kacari yok sike sike sikecekkk.
d*tünü ver desek anca bu kadar naz yapardı şimdiye çoktan verirdi diye düşündüğümüz hollandalı futbolcudur.
`http://www.ntvspor.net/vi...sneijderden-esprili-cevap` adam resmen daşşak geçiyor. bunu hala almak isteyenlere yazık.
Ufuk ceylan'a aşırı derecede benzeyen, bir türlü gelemeyen tabiri caiz ise nazlı futbolcu.
ırmak sayesinde iyice kıl olduğum, önce gülüp sonra beddua ettiğim. gelirse her türlü duayı edeceğim garip duygulara sürükleyen adeta duygularıma kısa devre yaptıran adam!
galatasaraylılar bu adama harcadıkları eforu diego'ya harcasalardı şimdi dört dörtlük bir 10 numaraları olmuştu.
türkiye'den sonraki durağın, katar olduğunu bilen futbolcu.
neden gelsin ki, avrupa'da oynayacağı birçok kulüp var. ben olsam ben de gelmem türkiye'ye.