bugün

entry'ler (487)

180 im diyen erkeğin aslında 178 boyunda olması

evet doğru söylüyor olabilir insanın sabah kalktıktan sonra ölçtüğü boyu ile akşam ölçtüğü boyu arasında 1,5-2,5 cm fark olabilir kendimden biliyorum sabah boyum 179,7 cm akşama doğru 177,5'ya kadar düşebiliyor gün içindeki aktivitelerinize göre.

ios 11

tamam kontol paneli filan iyi güzel ama şarj süresi rezalet resmen sünger gibi emiyor bataryayı hiçbirşey yapmadan..

not: iphone 7

uludağ sözlük büyük etnik köken anketi

sonuçlar gerçekten ilginç kıran kırana gidiyor ateist/deist, sünni ve alevi yazar arkadaşlar kafa kafaya gidiyor at başı.

ölüm anında son sözünüz

üzülmeyin.

2 temmuz 2017 kuşumun bitkisel hayata girmesi

tokatla belki uyanır veya en yakınındakine söyle annen, baban, kardeşin yardım etsin beraber tokatlayın belki kalkar hayata döner.

uludağ sözlük hangi takım taraftarısınız anketi

büyüklük sıralamadaki gibidir ;) fenerbahçe %43, galatasaray %23, beşiktaş %20

uludağ sözlük hangi takım taraftarısınız anketi

Fenerbahçeliyiz allaana kadar.

karısını dövüp pislik yediren adam

görsel

arap ve kürtleri öldürmek ırkçılık sayılmasın

hepsini öldürmek deyimi saçma olmuş ama ağrı patnosda karısına bok yediren malum ırktan yada kafa kesen çöl sürüngenlerinin bu dünyadan eksik olması insanlık medeniyetine büyük fayda sağlar.

uludağ sözlük büyük etnik köken anketi

baba tarafından makedonya türküyüm anne tarafından ise bulgaristan türküyüm bu türklük gururu bana yetiyor.

clash royale

görsel
görsel
görsel
görsel

galatasaraylı babanın fenerbahçeli oğlu olmak

benim bu ya la * babam annem amcalarım dayılarım dedemler bütün sülale galatasaraylı ama gel gör ki ben ve 3 kardeşim hepimiz sarı lacivert renklere gönül vermişiz tutku derecesinde aile içi tatlı rekabet oluyor derbilerde işin tuhafı kuzenlerinde büyük bölümü fenerbahçeli.

galatasaray

galatasaray fetöcüler kulübü! olduğu tescillenmiştir içinde bol miktarda kansızları şerefsizleri vatan hainlerini barındıran kulüptür fetösaray! tarih bunuda yazar..

bilgisayarım bozuldu lütfen yardım edin

grafik kartı bozulmuş yeni grafik kartı al.

5 şubat 2017 beşiktaş fenerbahçe maçı

beşiktaşak borcu 1 milyar 479 milyon lira
6s borcu 1 milyar 564 milyon lira
fenerbahçe 386 milyon lira

başka sorum yok.

abdliyim dedem çanakkalede savaşmış

1. dünya harbinde grandpam çanakkalede savaşmış ve martyr düşmüş grandmam öyle anlatırdı. savaş vesilesiyle türkiye'ye mülteci olarak geldiğimde çanakkale martydomu ziyaret etme fırsatım da oldu. ve grandpa'mın kabri şerifini de gördüm. sırf aynı milletten değiliz diye siz balkan göçmenlerinin yaptığını şiddetle kınıyorum türklerden böyle bir kınama hiç bir zaman olmadı ama sonradan türkleştirilen balkan göçmenleri aşırı ırkçılık yapıyor.

bu topraklarda balkan göçmenlerinden çok bizim hakkımız vardır. net.

çince bir not bırak

japonca değil çince diyor adam şebekliğin lüzumu yok.

27 yaşında olmak

benim bu malesef tek tük beyazlar çıkmaya başladı ve şakaklar artık kendini belli ediyor.. bilin diye söylüyorum bu ani yaşlanma belirtileri bir anda ortaya çıkıyor 26-27 yaş arası daha bu yaz hiç beyaz saçım yok iken bir anda 4-5 ay içinde dedeye evrilmeye başladım.

edit: güzel alımlı bayanları bir ayran içmeye beklerim çayda olur alman birasıda olur kımızda olabilir fark etmez yani. :)

nasıl yahudi olurum

hacı elimizde yahudilik kalmadı ama çok temiz ikinci el musevilik var yada beğenirsen klasik masonluk oda olmazsa siyonist felsefe var seç beğen al.

rize denince akla ilk gelenler

şunu açıkca söyleyebilirim ki bir kaç istisna il hariç karadeniz'den adam çıkmaz.. yalan söylemek bunların milli sporu gibi birşey ve aşırı derecede kılıbıklardır evin avradı mı erkeği mi oldukları beli değil ve en adi özelliklerinden biri fena yalaka olmaları eğer bir çıkarları varsa domalırlar bile.. her bölgeden memleketten insan gördüm tanıdım ama bu bölgenin insanı belirgin bir şekilde karaktersiz ve beş para etmez o kadar laf edilen kürtler insanlık olaran bunlarla kıyaslanamaz dahi.