bugün

görsel
çok randumanlı bi topçu.

cidden senelerdir sevişirim bu kadar geç geleni görmedim amk.
928 numarali mesaj.
http://www.webaslan.com/f...l-kabul-ettiSXHBQ55926SXQ Albayrak reyiz açıklama yaptı.
bursa'dan gol haberi bekleyen fenerbahçe taraftarı gibi bekliyorum seni sneijder! gel artık allah aşkına!
bonservis bedelini nike, türk telekom, nikon gibi galatasaray sponsorları tarafından karşılanacağı belirtilmiştir. maaşını da biz alacağımız formalarla çıkartırız yeter ki gelsin.
(bkz: hala mı gelmedi tipini siktiğim)
6. sayfadaki 137. tanımdan itibaren türkiye'ye transfer olması beklenen futbolcu. sayfa 38 oldu. hala gelmedi amk.

edit: 1. sayfada da, "galatasaray'a transferi kesin" tanımları varmış. teşekkürler sol hegelci
De boer ve rijkaardla derin muhabbete girdiyse yatar o is. tutmamisti maya.
an itibariyle metrobüse binmiş gelmektedir. zincirlikuyu durağında metro aktarması yapıp seyrantepeye....

pii amk buna da inanırsınız lan siz.
gelecek gibi duran hollandalı yıldız futbolcu.
bugün haber beklenen ama an itibariyle galatasaray kulübüne olumlu ya da olumsuz dönmeyen futbolcu.
Gelmezse de entrylerimi silmeyecegim.ne sneijderler sevdim zaten yoktular.
Galatasaray ile neredeyse anlaşacak olan futbolcudur. Fenerbahçeli olarak keşke bize gelseydi dediğim fitbolcudur. Ne yapalım kısmet değilmiş. Umarım lige renk katar.
iyi güzel de kim lan bu oç. dünün en beğenilen entrylerinde gördüm ilk defa. futbolla aram kötü de değil. öldümü noldu amk, okumadım 200 küsür entryi. inş ölmüştür.

hurafesi böyle olursa ...
inşallah sol frame i şu kadar meşgul ettiğine değer. adam ol.
sevdigim kizi bu kadar beklemedim be wesley. wesley illa ibne mi olalim? soruyorum sana.
hakkında şu gif ile yardırmıştır.

görsel
görsel
futbolcu.
hep böyle geç geliyorsa karısı bıraksın zaten bunu.
şu an twitterda interli taraftarlardan kendisine ,

Good Bye jason ( @sneijder101010 ) statham. We Interisty always Missing you.

@sneijder101010 you are and will always remain my champion... forza INTER !!

gidişine nasıl dayanacağız, inter taraftarlarını unutma :( yolun açık olsun gibi twitler atılan futbolcu.
italyadan aktariyom sakin olun. Demis italyadan ayrilmadan söyle bi pizza yiyelim yahu. paket siparis vermis motorcu çocuk söyledi. Volare. bon corrrrrno.
amrabat'a geleceğini söylemiş. dany twitter'dan hoş geldin bile demiş. oha harbiden geliyor galiba.

https://twitter.com/Dany_...status/289836672454119424
Yarın sabah los angeles a geçerek kendini 5,5 yıllığına los angeles galaxy ye bağlayacak sözleşmeye imza atacak futbolcu.
necati ateş transferini olumlu olumsuz bitirecek adamdır.
güncel Önemli Başlıklar