bugün

Boynu olmadığından Mıdır nedir olduğundan çok daha kısa görünen adam.
Yakındır buna da mls ya da Çin yolları. Katar uzak ihtimal.
sezon sonunda everton yolu görünmüş abimiz. çin den de bir teklif var fakat parasını düşüneceğini zannetmiyorum.
Zlatan ın sakatlığının en çok yaradığı futbolcu. Yeniden ilk 11 e döndü bu vesileyle ama yine de sene sonunda yolcu bence.
kumarda 2 trilyon kaybetmiş 33 yaşındaki abimiz.

http://sampiy10.gazetevat...11-futbol-sampiy10-haber/
m.united forması ile ilk hattrick ini ermeni azizin takımına yapmıştır.
Beşiktaş a transferi konuşulan oyuncu.
michael owen, lineker hatta bobby'i bile geçerek uzun sürede de olsa ingiliz tarihinin en iyi santraforu olmayı başarmış sarı kafalı arkadaş. kendisi zaten yeteneğini en küçük yaşlarında göstererek en pahalı genç oyuncu ünvanını elinde tutuyor. sadece forvet değil forvet arkası, kanat, ofansif orta saha hatta göbekte bile oynamıştır. her yerde oynatabilinecek dünyada sayılı 10 numara oyuncularından. fakat her güzel şeyin bir sonu vardır. manchester united kulübü altında geçirdiği yaklaşık 15 yılın ardından artık kulüpten ayrılma kararı almıştır. umarım türk kulüpleri transfer etmeye çalışmaz.
M.utd'a çok şey katmıştır.

Everton taraftarıdır.
Rooney everton dan manu ya transfer olduğu zaman kulübüne büyük paralar kazandırmıştır ve her fırsatta everton taraftarı olduğunu dile getirmiştir.
O yüzden bırakın şu yüze tükürme ayaklarını...
13 yıl sonra yuvaya döndü..

görsel
Balonun teki.
görsel

Manchester United'a çok büyük katkıları olmuş futbolcudur. Şimdiyse tekrar yuvasına döndü ve bu daha güzel anlatılamazdı sanırım.
ingiltere Milli Takımı'nı bıraktığını açıklamış.
şu mübarek günde alkollü araç kullanmaktan yakalanan ünlü futbolcu vallahi 1 kadeh içtim memur bey demiş. şok şok şok.
Forvet olarak gelmiş geçmiş ilk 10 da belki 5 te yeri olan adam.

Man utd yi bu adam ile sevdim.
Hayatımda gördüğüm en çirkin ingiliz.
eşini yine aldatmış.

http://www.posta.com.tr/w...-fotograflihaberi-1328955
fifa 2008de köpek gibi koşuyodu.
Uykusunda, yemek yerken ve her saniye para kazanan; eskiden premier lig ekiplerinden Manchester United’da Şimdi ise everton’da forma giyen, ingiliz futbolcu.

Çok muazzam golleri var, ara ara açıp ben bile izliyorum.
Samsunlu pide ustalarına benzeyen Britanyalı topçu. Ne zaman görsem iç ses "kenarilerini tereyağ sureyim mi?" Diyor. Veya benim psikolojik durumum iyi değil, bilemedim.
dünyanın en büyük balonu. seneye fenere gelir. yattığı yerden çukkalar parayı şişko.
çocuklara hizmet veren 3 farklı hayır kurumuna toplamda 750 bin poundluk bağış yapmış.
boş topçu ingiltere dışında adam yerine koymazlar açık ve net.
sinema sektörüne yaptığı yatırımlar nedeniyle 5 milyon pound vergi borcu ödeyecek. (Daily Mail)

görsel