bugün

watch_dogs dan sonra çıkabilecek oyun.ubisoft eğer watch_dogs un üstüne bişey koyabilirse güzel bir oyun olabilir.
Çok güzel oyun watch dogs oynamanızı tavsiye ederim.
Ha gta 5 e kafa tutmuşsun ha şirk koşmuşsun. Yapma evladım yapma çocuğum.
ilk oyununun map i sik kadar olduğu için oynamaya bile tenezzül etmediğim oyunun 2.si
gta 3 ün map ini almışlar grafikleri düzeltip önümüze sunmuşlar gibi.

aynı bokun mavisi olacaktır diye tahmin ediyorum.
erken oynanış videosuna göre ilkinden kat be kat güzel

https://www.youtube.com/watch?v=tQPydnt0Avw
yeterince detaylı değil dostum o çoraplar jartiyersiz öyle durmaz kayar.
biri alsa da oynasak oyunudur.
Son senelerde beni vice city, far cry 3 4, crysis 2 3, mad max, tomb raider serileri, resident evil serileri ve nicelerinden sonra zevkle saatlerce bilgisayar başından ayırmayan ender oyunlardan biri. Online co-op olarak başka kullanıcılarla eğlence dolu vakitler geçirtmekte. Gülmekten yarıldığım anlar güzeldi.

Varsa imkanınız alın. indirimdeydi en son steamde.

Grafik kalitesi muhteşem.
steam'de sürekli %33 indirime giren oyun. 120tl oluyor o indirimle he, bir şey sanmayın. mail manyağı oldum bunun yüzünden. hey reznik, bak watch dogs indirimde alsana! almıyorum aq!

o para sadece lara croft için verilir. sen istiyor tomb raider verejek 100tl.
hiç düşünmden alın.

16gb ramle oyunda kasma var diyenlere bakmayın 8gb ram ile sorunsuz oynuyorum.

konu harika oynayış gta 5'ten daha güzel karakterler mükemmel grafik muhteşem gerçekten şuan piyasadaki en iyi oyun.

enteresan.
Oyunu malum ortamlardan yeni indirdim. Yarım saat oynamam sonucu bu oyunun yılın optimizasyon özürlüsü seçilmesi gerektiğine kanaat getirdim. 8GB ram, I7 3770K ve gtx 1050ti ile 1080p çözünürlükte ancak mediumda 60 üstü fps alabiliyorum. Biliyorum sistemim canavar değil fakat bu sistem Gta 5'i ultra ayarlarda (msaa ve dikey eşitleme kapalı) 60 fpste, Resident evil 7'yi 1080p çözünürlük ultra ayarlarda 80-90 fpsde, aynı şekilde doom gibi hayvani bir oyunu da 1080p çözünürlük ultra ayarlarda 60-90 fpsde oynatmış bir sistem. Sonuçta 1080p çözünürlükte oynuyorum 4k falan değil. Ekşide biri yazmış gtx 1080 ile bile ultrada ancak 20-30 fps alınıyor diye. Ubisoft oyunu değil mi, torrentten indirirken bile 2-3 kez düşünmek lazım. Oyunu bitirdikten sonra daha detaylı bir inceleme ile bu entry'i editleyeceğim.
oyunu bir aydır oynamaktayım, kişisel kanım oyun oldukça zevkli kendisini oynatıyor ama gta5'ten daha iyi olmuş diyen arkadaşlara katılmıyorum. 2013'de çıkmış gta5 üzülerek söylüyorum ki 2016 ayının sonlarında çıkan bir oyundan bir çok özelliği ile daha iyidir. Burada rockstar stüdyosunun çok başarılı olduğu gerçeği de vardır tabi ki.

Tabi bu kıyaslama bir tek grafik tarafında değişiklik gösterir, wd2'nin grafikleri çok iyidir. araba kullanış hissi ve yan görev yapma isteği biraz düşük kalıyor.
Ana hikayesini beğendim oldukça güncel bir hikayesi mevcut, merak ettiriyor kendini ve sonuna kadar bitirmek istiyorsunuz. indirime denk getirip alınabilecek bir oyundur kesinlikle.

edit: bu akşam "robot örümcekli" bölümü oynadım ve tüm olumsuz yönlerini boşverip sırf bu bölüm için bile oynanır oyun dedim. Çok keyifli yapmışlar.
kötü bir oyundu o tek düze grafiklere rağmen optimizasyon berbattı mafia 3 bile optimizasyondan mahrumken bir şekilde kendini oynatıyordu bundan daha kötü bir oyun oynadığımı hatırlamıyorum bırak gta 5 i 2006 yılında çıkmış scarface oyunundan kötü ki scarface benim en sevdiğim oyunlar arasında top 10 a girer birde bu oyuna bakıyorum bakamıyorum çünkü oynanmayacak şekilde kasıyor eğlenmeye çalışıyorum ilk oyun kadar iyi değil hipster havası var oyunda ki ben ciddi oyunları severim.
Ubisoft'un ücretsiz vermesiyle GeForce Now üzerinden oynadığım oyun. Bitmedi ama gerçekten şu sıra elimde başka bir şey olsa kesinlikle dönüp yüzüne bile bakmayacağım bir oyun. Kötü olduğundan değil, yanlış anlaşılmasın, olabilecek en standart oyun falan Watch_Dogs 2.

Hikaye konusunda açıkçası bilmiyorum ne anlattığını. Girişteki konsept olan "hacker arkadaşlarımızla dünyayı 1984 olmaktan kurtarıyoruz yey" anlayışı bile benim hikayeyi takip etmeme isteğimi doğuran yegane şey. Bitirdikten sonra ilginç bir şey var mıydı diye bakarım en fazla. Pek bitecek gibi de durmuyor açıkçası. Çünkü yakın zamandaki en güzel oyun hilesi olan "abi level kas gel ana görevler bitince yetmeyecek muhtemelen side questler koyduk bak bir sürü" falan civarında duruyor.

Oynanış açısından da orijinal Watch_Dogs üzerine bir takım eklemeler olmuş sadece. Çoğu mekanik aynen duruyor olmasının yanında yeni drone ve jumper eklenmiş. Onlara özel görev dizaynları ve shortcutlar da var. Ha bu artık daha farklı bir biçimde göreve yaklaşım sunmayı amaçlamış. Karakteri de bu açıdan daha kırılgan hale getirdiklerini düşünüyorum, ilk oyunu oynayalı çok oldu hatırlamıyorum ama karakter oldukça kırılgan. Ama nerdeyse görevlerin %95 i sadece jumperla oynanabilir olduğundan pek sorun teşkil etmeyecektir. Onların dışında eklenen bir kaç tane daha hack var sanırım, ilk oyunda olmayan yine sensör var patlayan çatlayan yerlerde. Hoş bu kısımlar zorlaşsın diye düşmanları artık öldürmek yerine bunlar bayıltıyor. Arkadaşları gelince de haliyle kaldırabiliyorlar. Onun dışında çok standart açık dünya oyunu zaten Watch_Dogs. Ciddi büyük ama boş bir açık dünya haritası, çok keyifli olmayan araba sürme mekanikleri ve o kadar. Günümüz trendlerinden faydalanarak bir takım angaryalar da eklenmiş, misal en basit aklıma gelen önemli noktalarda selfie çekip sosyal medyada takipçi kazanmak ya da oyundaki müzikleri shazam gibi duyduğunuzda sağda solda ekleyebilmeniz. Oyundaki level sistemi de takipçi sayısına bağlanmış zaten. Experience kazanmıyorsunuz da follower kazanıyorsunuz. LGBTI unsurlara da aslında yer verilmiş, nasıl bu topluluk bununla övünmedi, ben şaşırıyorum. Hatta trans bir birey bile vardı sanırım ana hikayede, çok dikkat etmedim. Beni bağlayan bir durum yok, ama kuduracak bir kitle de mevcut bu durumdan.

GeForce Now üzerinden oynadığımı belirtme sebebim şuydu başta, oyun cidden optimizasyon özürlüsü. Sunucu ekran kartıyla bile sabit 60 fps göremiyorsunuz. 30 fps'e kitleyip oynamak lazım, yoksa pek oynanabilir bir deneyim sunmuyor oyun.

Çok jenerik ve casual bir oyun oynamak istiyorsanız Watch Dogs 2, binlerce klonu olan oyunlardan sadece bir diğeri. Yeni bir şey getirmiyor kesinlikle. Kötü değil, ama dediğim gibi çok jenerik ve herhangi bir yenilik içermiyor. Hiç bir şey yoksa elde ve zaman varsa düşünülebilir, yoksa yani gerek yok bence hiç ya.
güzel ve kaliteli bir oyun.
Epic Games tarafından 24 Eylül 2020 tarihine kadar ücretsiz verilen Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilmiş oyundur.
zaten 2 ay önce ubisoft tarafından da ücretsiz verilmişti denilen oyun.
250 tl'ye satılan oyun.
epic games store tarafından bedava olarak ( son 1 dk evet ) verilen, fransız şirketi olan ubisoft tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu.
oyuncu istediği her karakteri her an seçebiliyormuş, ilginç.

mevcut platformları: PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows
güncel Önemli Başlıklar