bugün

cadı kazanı isimli filmin ingilizcesidir.
metal tango isimli şarkılarıyla meşhur olan 80'lerden bir rock grubu. solistleri "bayan" idi.
ideolojiye sahip olunmaz lan yazarıdır.

fazla ergen o ye!

türk soludur o türk solu.

düdüt: bak düzeltmiş balım ya.
nehemah black metal grubunun bir parçasıdır.
(#6976057) ve tanrı asi genci yarattı. dungeon yapalım seninle bi ara.
"wörlak" diye okunur ve bi elde kılıç bi elde asa tutan büyücüler için kullanılır.
kılıç tutan büyücü olarak bilinse de bu yanlış bir kanıdır. yanlıştan da ziyade eksiktir; vorlak dediğimiz sınıf sıradan büyücülerden farklıdır. şeytani güçlerle iş birliği yaparlar ve bu gücün karşılığında da karakterlerinden, fiziklerinden, yeteneklerinden bir şeyler feda ederler.

vorlaklar için yapılabilecek en geniş tanım bu olsa gerektir.
Tarihsel kullanımında erkek cadı anlamına gelen kelime. Cnbc-e'deki merlin dizisinde merlin için de kullanılmaktadır.
23.pvpsi ve pvesi -tbc döneminde öyleydi- en zevkli classtır.oyunun en iyi instant cast spelli olan death coile sahiptir.pvpde bir anda dengeleri değiştirir.

summonladığı demonlar warlocku warlock yapan en önemli şeydir.doğru talent buildi ile pvpde neredeyse yenilmez olur.pvp ve pvede cok buyuk avantajlar sağlar.soul link ile alınan damagein %20sini absorb ederler yada sacrifice ile dpsi %15 bufflar.

class ne olursa olsun herseyden onemlisi oyunculuktur. t5 ile tank&spank fightlarda 2k dps gorurken,gearı daha iyi olan warlocklarla aramda yadsınabilir duzeyde fark oluyordu.ama supremus gibi hareketli fightlarda t6 nice adamları ağlatmaktan zevk alırdım.wsp atıp tavsiyeler alırlardı.işte size warlock ustasından ucretsiz birkaç tavsiye.

1)hareketli fightlarda mananı iyi ayarla.hareket etmen gerektiği zamanlarda life tap kullan sadece.nuke fazında asla life tap atma.
2)trinketlerini kullanırken bossun ustundeki debuffları yada bufflarını kontrol et.bloodlust varken ustunde tum trinketlerini kullan.
3)hareketli olman gerekiyorsa son shadowboltu attıktan sonra instant cast olmayan bir dot bırak ustune.kosarken de agony gibi instant cast dotları bırakırsın.
4)once hit rating i caple.crit chance %18e falan geldiyse daha fazla artırmaya calısma,spell damage yuklen.cunku crit ratingin değeri git gide düşer,%18 %19un 1.05555 katıdır.%2 yuzde %1in 2 katıdır.crit chance değeri buyudukce bunun için harcadığın statın verimi düşer.
5)yuksek spell damagelere ulasmadığın surece haste ratingle ugrasma.
keşke başka bi nickin olsaydı dediğim yazar, keşke nickler değişebilse de değiştirse nickini.
marilyn manson, skinny puppy ve nine inch nails gruplarının coverladığı harika bir şarkıdır.
(#11999972) nolu entrysiyle sözlükteki kezbanlara yılın ayarını vermiş yazar. *
silkroad online da avrupa karakterlerde oldukça güçlü sayılabilecek builddir. eğer ki warlock cleric ise rakibiniz kaçın hemen. bugüne kadar onca char kestim şu warlock cleric i kasamadım birader..
heavy metalin kraliçesi doro'nun eski grubudur. hayattan soğumuş adamı hayata döndürebilecek derecede enerjik eserleri vardır. triumph and agony albümünü özellikle dinleyiniz efendim.
(#14872068) terbiyesizlik etmiş yazar. 2-3 yıl önceki filistin eylemini hatırlatırım kendisine. aynı gün hem ankara' da hem istanbul' da eylem olmuştu. istanbul eylemini islami çevreler, ankara eylemini ise sol çevreler örgütlemişti. sonuç ne biliyor musun? söyleyeyim. istanbul eyleminde polis eylemcilerle kol kola yürürken, ankara eyleminde ortalığı savaş alanına çevirmişti. yani bilmeden oturduğun organ üzerinden konuşmayacaksın. ha bu söylediklerimden birşey anlamış mısındır, sanmıyorum, ona da beyin lazım 1-2 gram.
kendisini esefle kınadığım yazar.
hem de büyük esef.

bir iki kızılbaş ne demek? halkı ayrılığa kışkırttığın için anayasal suç işlediğini farkında mısın?
6. nesil troll olmayan şakirt.
Heroes of might serisinde ejderhayı yönetebilen karakterdir.
Ulti'si mekana 1 dakikalığına koca bir golem salmak olan, dota 2 oyununun iyi denebilecek support'larından.

iyileştirme büyüsü olan adamdan hayır gelmeyecekte ne gelecek.

Takım kavgalarında golem iyi kullanıldığında avantaj sağlar ancak bahsi geçen golem, rakip takımdan biri diffusal blade'i aktif edince kaybolur gider. Size ise "yaaa warlock kardeş çok rahat konuşuyordun" demek kalır.

Aghanim çıkarsa golem sayısı ikiye çıkar; bir diğer çözüm ise refresher.
6.85 sonrası dedeye sahip çıkalım deseler de(diffusal artık golem'e etki etmiyor) popülerlikte 83. sırada olan moruk.

artık anladım ki resmi maçlarda seçilen hero'lara odaklı bir kitle var ve micro management hiç mi hiç sevilmiyor.
1959 yapımı, başrollerinde Richard Widmark, Henry Fonda, Anthony Quinn, Dorothy Malone, Dolores Michaels'ın olduğu Tam anlamıyla bir western klasiği. hikayenin başlangıcı, klişeden uzak her daim gelişen olayları ve beklenmedik finali ile her anını iyi ki izlemişim dedirten nadir filmlerden birisi. izlerken beni üzen kısım Anthony Queenin ikinci sınıf diyeceğim bir karakter ve rolle yer almış olmasıydı en sevdiğim yanı ise Dolores Michaelsın ekrana geldiği zamanlardı. Western sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

Haydutlar yuzunden can cekismekte olan Warlock kasabasini devletin serifleri gerektigi gibi koruyamazlar.Kasaba halki da toplanarak uzman katil Blaisedelli kiralik serif olarak getirirler.Ancak Blaisedell yaninda ortagi Morgani ve baska sorunlari da getirmistir...