1. 1.
  k2 network'un yaptığı online bir savas oyunudur. oynayanlara counter strike'ı hatırlatan bu oyunda haritalar oldukca basarılı olup, acılan karakterlerin levelli bir sisteme tabi tutularak rütbeler ile değerlendirilmesi güzel ayrıca bizlere sunulan çeşitli araç kullanımı da oyunu biraz daha hareketlendirmiştir. *

  http://www.warrock.net
  2 ... derek
 2. 2.
  counter strike adlı oyunun benzer online versiyonu. mutantik değişim gibi bir şeye uğramış.
  oyunda counter gibi silahlar falan var, yeni silahlar alabiliyorsun, dinar denen bir şey lazım. level atlama, exp ve premium hesaplar var, clan var.

  resmi sitesi:

  http://warrock.gamersfirst.com

  dipçik not: gamersfirst'a kayıt olunca gamersone sponsorluğundaki oyunlara bu hesapla girebiliyorsunuz.
  1 ... prisoner
 3. 3.
  bugün başlamış olduğum ve counter-strike dan daha fazla şey vaadeden online fps.

  k2'nin knight online gibi bir rezaletten sonra böyle eli yüzü düzgün bir oyun çıkartması beni şaşırttı. aslında hala bitmesine çok var bana kalırsa. temizlenmesi gereken ciddi buglar var. tabi hackerlar da cabası. anti-kick 'ten uçmaya, herkesi birden öldürmekten sınırsız bomba atmaya kadar türlü hack var ve bunlar hala temizlenemedi. büyük ölçüde azalmış da olsalar yine de can sıkıyorlar.

  yine de, ben bu oyunda gelecek görüyorum.
  1 ... wolf
 4. 4.
  tank, helikopter, uçak, uçaksavar araçlar, jip, motorsiklet vb. araçların da kullanılabildiği oyun. close quarters, urban ops ve epic battles olmak üzere 3 ana tema var. epic battles'da bu araçlar kullanılabiliyor ancak c.q. da kullanılamıyor. urban ops'da da bir iki tanesi bulunuyor genelde.
  oyunda çok az sorun vardır ancak bu sorunların en önemlisi hacktir, sınırsız mermi, stamina, uçmak gibi hileler bolca bulunur. k2'nin bir çözüm bulması gerekecektir.
  1 ... can bogazdan gelir
 5. 5.
  neredeyse tek kurşunla ölürsünüz o yüzden bir zaman sonra sıkabilen bir online fps oyunu.
  1 -1 ... zayi
 6. 6.
  Tüm dünya ve türkiyede dikkat çeken knıght onlıne oyununun yapımcısı olan K2 Networkun yapmış olduğu bir oyundur.
  1 ... deliriouz
 7. 7.
  rami çok yüksek olmayan bilgisayarı çok kasan oyun.

  (bkz: yar rock)
  4 ... hkn hsyn
 8. 8.
  hack sorununa bir çözüm bulunmazsa doğru düzgün bir oyun çıkaramazsınız. evet evet girdiğiniz 5 odadan 3'ünde hackli kişiler var. afedersiniz bu ibneler yüzünden çoğu kişinin kill/death'ı* düşmekte.
  ... prisoner
 9. 6.
  (bkz: varrak)
  1 ... stern
 10. 7.
  severim keratayı...güzel oyundur çünkü silah ve araç çeşitliliği insanı tatmin edecek yeterliliktedir. ara sıra event dediğimiz olaylar olur falan. tavsiye edilebilir bi oyundur yani
  1 ... ominous grief