bugün

-ukte-

dj smash' ın aşmış şarkısı. rusça dalga anlamına gelir ki klibinde smash abimiz ordan oraya dalgalara vurur kendini. sözlerinde de yanılmıyorsam "ben bir dalgayım, yeni dalga. bekleyin yakında" falan diyor.
hayatımda gördüğüm bir şarkıyı sattırmak için seçilmiş en ucuz yol seçilmiş klibe sahip şarkı... hayır çekici bile değil... çirkin yani...
yatarken, uyanırken, kahvaltı yaparken, sevişirken, duş alırken, çalışırken vs. dilenebilecek şarkıdır. süperdir, süper. ha bir de çatlarken *
mükemmel bi şarkıdır. telefon müziği yapılası bir piano girişine sahiptir.
klibini ilk izlediğimde duvarlara tutunarak boşalmıştım.
volna pinsk'in maçlarını oynadığı stadyum.
girişi harika bir parçadır.
yeni yazar.
(#27990959) kız galiba. değilse bile beni kandırdı.
yeni yazar ve kekleyici yazar.
Dj parçasını bilmem. Dj lerle ilgilenmem. Yeni yazardır.hoşgelmiş. Çok foto yüklemesin ha! Okulu bitti diye tatilde verdiği pozla "direk dansı yapıyo" damgası yemiştir.
Hoşbulmuş yazar. Şu fotoğraftan bile komik olduğunu sanıp aptalca benzetme yapan abazanların kendisinden uzak durmasını isteyen bir yazar ayrıca.
Adam tinder dan bulmus ablanin birinin fotografini, burda milleti sariyor.
la ne keyf aliyorsunuz amk biriniz bana anlatin da diyim ki eyvallah?

O yukledigin resmin altindaki uc adet noktayi sileydin de bari yaptığın cakallik belli olmayaydi...
Evet fotoğraf tinderden. Kendi profilimden ekran görüntüsü aldım. Neyse siz fake demeye devam edin pek de umrumda değil.

Bir yazar.
(#27992936) Parmakları güzel ve düzgün yazar. Lakin tırnaklarını Törpüleyip bir şekle soksa daha hoş dururlar..
(#27994112) Daha geleli iki gün bile olmamış henüz yakışıklısına rastlamadım diyor. Fake olduğunuzu bu kadar belli etmeyin lan. Naptın girerken zall eline katalog mu tutuşturdu?
Resminin aynısını geçen gün tumblr da gördüm lan ben bunun askcjcnd.
Tumblr'da yabanci bloglardan araklayip araklayip gelip buraya koyuyo çakal seni.
Erkekte yakışıklıya rastlamam için 2 gün takılmam gerekmiyor. Bugün bayağı zaman geçirme fırsatım oldu ve rastlamadım.

ikinci olarak sürekli fake diyip duracaksanız evet fakeyim, yeter ki rahatlık verin.

Bir yazar.
arkadaşlar şimdi sözlükte harun abilik yaparak ortamı trollemeye çalışanları zaten belli etmek boynumuzun borcu. şimdi bu hanım abimizde o türde bir insan olduğundan mütevellit, paylaştığı fotoğraflardaki mantık hatalarına değinmek istedim. şimdi efendim. kendisi bazı fotoğraflar paylaşmıştır. baktığınız zaman korkusuzca paylaşıyor vay amk dediğinizi duyuyorum. hiç bir kız bu şekilde rahat paylaşamaz. tabi kendisinin değilse bunlar. ne bilim şimdi başlıyorum. efendim öncelik paylaştığı bir fotoğraf şudur.

bugün ki giydiği kıyafetler falan filan başlığında.

görsel

ben yarısını kestim çünkü bizim suratıyla işimiz yok önemli olan bizim için belden aşağısı; lan olum durun belden aşağısı derken merak etmeyin öyle değil. kalça ve ayakları. neyse efendim fotoğraftan görüldüğü üzere kalça bölgesi, ayva göbekli olan tüm türk kızlarımızda olan bir boyutta ancak ne hikmetse bu hanım abimiz bir anda kim kardashian gibi

(img:#783737)

böyle hayvani boyutlara sadece 2 yıl squat yaparak ulaşıyor. ilk fotoğraftaki diğer bir ipucu ise ayak parmakları efendim. bu hanım abimizin baş ayak parmağı yanındaki ayak parmağından küçük olmasına rağmen birden, işler tam tersine dönüyor.

görsel

sanırım arkadaş daha evrimini tamamlamamış yeni yeni işte vücudunda değişimler oluyor. neyse lan gene bir şey demiyorum. yazsın işte sözlükte belki kafasıyla düşünemeyen bazı erkek yazarları kandırabilir. ben üzerime düşen görevi yaptım saygılarımla... hhka
Kendisine atılan iftiraları gülerek takip eden yazar. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş canımslar.
ciğerin güzel olması formatın içine edebileceği anlamına gelmez.
tanım : yazdıklarıyla aksini ispatlamış yazar.
11. nesil yazar. tanımıyorum.
ifşa başlıklarının her birinde başka olan yazar. Kâh Beyaz tenli kâh esmer.
Kumral tenli bir yazar.

Işığa göre tenimin rengi ya esmer oluyor ya da beyaz.
O bele o göt geniş gelmemiş mi diye düşündüren yazar.
(bkz: amacın azdırmak ise iyi beceriyorsun) diye başlık açıp (#28025224) entrysine karşılık

(#28025237) (tam bir kevaşesin yani) yazdığım için çok gücenmiş, silmezsem beni çaylaklıkla tehdit etmiş harun abi. Nasıl güldüm lan, sanki vatandaşlıktan çıkarmakla tehdit ediyor. Buyur et, ne olacaksa çaylak olunca.

Halbuki ben memnun olursun zannetmiştim o entry'i yazarken.*

edit: (bkz: yapamadı)