bugün

hırvatların 2. golünde bariz hatası olan kaleci.
küçük maçların büyük kalecisi.
sakallı.
bugune kadar volkan hakkinda soyledigim tum iyi seyleri geri aliyorum. hayir sadece milli takim icin degil fenerbahce'nin sivas macinda da şeyim. gibiydi.
ilk golde de karsidan gelen topu tutabilecekken bunu yapamayan kaleci. ikinci golüde çikarabilirdi. Çok bariz yan top zaafi var. Hiç güvenmiyorum.
ancak konyaspor un karabükspor un sivas ın ankaragücü nün yan toplarını artististik hareketlerle alabilen, iş sıkıya binince saçı başı ayrı oynayan kıl yumağı.
değil milli takım kalecisi, bizim evin altındaki manavda karpuzcu olarak bile olmaması gereken insan organizması.

(bkz: yan top özürlü kaleciler)
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçında yediği 2. gol bana lise 1 de iken sıfırdan yediğim golü hatırlatmıştır. o golden sonra takım maçlarına seyirci olarak dahi alınmak istenmemiştim.
ne zamandır yazmak istiyodum; (bkz: mağara adamı).

maça hiç girmeyelim.
(bkz: sakallı genç kaleci)
(bkz: volkan demirel/#13583298)
bu sezon resmen yan gelip yatan kalecimizdir. Boyle degildi, resmen bozdu. Iki golde de bosa bakti.
O sakallarda cok kotu olmus ayrica. Ikinci yarida toparlasak keske. Olmaz ama neyse iste.
2. golde hatası olduğu zannedilen kaleci. top sıfıra inmiş, neredeyse ilk pozisyonun aynısı, haliyle volkan ön direğe yakın. e ulan akıl var mantık var adam kesti topu 3 metre yukarıdan arka direğe kaleci onu nasıl alsın. asıl sorulması gereken iki santrafor dan birini alması gereken sağ stoper giray bey çay mı demliyodu o sırada da gökhana kaldı 1.86 lik adamı tutmak. hadi şimdi tarafsız olun bukelamunsporlar.
hırvatistan maçında sergilediği performans ile hayal kırıklığı yaratmıştır.
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçında, ikinci golde çıkmaması sonumuz olmuştur.

(bkz: euro 2012 hayal oldu)
ya hanım bir popo vardı ne oldu ona sorusunu akla getiren kalecidir.
(bkz: terbiyesizin önde gideni)
ilk hatalı çıkışı 1981 dir.
taraftarına küfür eden futbolcu.

edit:yorum değil tanımdır bu. dediklerini bütün türkiye ağzına okuyarak anladı.
taraftarın küfür ederek protesto ettiği kaleci.
an itibariyle taraftarlara küfür eden kalecidir. bence bu davranışından dolayı tff'nin ceza vermesi gereken kalecidir.
Taraftarlara amına kodumun çocukları demiştir az evvel.
taraftarlarla diyolağa girerek hata yapmış kalecidir. hatası gol yemek değildir.
kaleye bir tane isabeti şutu bulunmayan takımın günah keçisi kaleci. bugün kendisine yapılan orospu çocukluğunu zerre hak etmemiştir.
böyle taraftarlara ananızı sikeyim demesi az kaçmıştır. bizzat gidip bunların analarını sikse gene haklıdır aminüm.