bugün

entry'ler (338)

ösym 2015 tercih sonuçları

alanya işletme fakültesi yeni adıyla alanya alaaddin keykubat üniversitesi kazananlara yardımcı olabilirim arkadaşlar.

hastası olunan sözler

hayat hansel ile gratel hikayesindeki gibi.. sizi besliyorlarsa sebebi sizden bir parça koparmak istemeleridir.

askerlikte karşılaşılan iğrençlikler

yemeğin içinden hamam böceği çıkması. ve bunu az bir yemek kala fark etmek. ve daha da vahimi sonraki yemeklerde bu olay sanki hiç yaşanmamış rahatlığıyla yemek yemeye devam etmek.

sözlük yazarlarının itirafları

aldatıldım sözlük. canımdan çok sevdiğim, geleceğim ol dediğim kadın tarafından aldatıldım. gözlerim onun gözlerinden başka bir şey görmezken aldatıldım. napıyım şimdi sen söyle.

erkeği en sağlam burç

koç burcu.

beşiktaş

olcay şahan, mustafa pektemek, necip uysal, ramon motta vb. topçularla şampiyonluk hayalleri kuran takımım...

favori arabam

doğan slx.

sözlük yazarlarının itirafları

askerden geldim herkese benden çay sözlük. en mutlu günlerimden biri.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

rehber silindi numaranı yaz.

en sevimsiz kız tipi

herkesle iyi olan ve herkesle iyi olmasını "girişken" olmasına bağlayan kızdır. girişken falan değil düpedüz motordur.

anadolujet

ankara'dan alanya gazipaşa havalimanına direkt uçak seferlerini başlatan firmadır.

joseph yobo

bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe'de en çok beğendiğim futbolcuydu. fenerbahçe'den topçu almayı seven yönetimimiz yobo'yu nasıl gözden kaçırdı şaşırıyorum.

jermaine jones

beşiktaşımızın yeni aldığı saatli bombadır. ilk onbirde zaten motta, veli, necip gibi kırmızı kart görme ihtimali yüksek oyuncular bulunurken bir de jermaine jones'u alarak maçı 11 kişi tamamlama ihtimalimizi en aza indirdik. hakemlerin beşiktaşa kolay kart verme alışkanlığını da düşünürsek oynadığı ikinci veya üçüncü haftada bir kırmızısı var diyorum ben.

kızları cinsel obje olarak görmeyen erkek

terk edilmeye mahkumdur.

gecenin şarkısı

the beatles-yesterday.

anneler sözlüğe gelse alacakları muhtemel nickler

atlet giydin mi.

kıskanmayan erkek

gitsin kendini tokmaklatsın erkeğidir.

bir kadına en yakışan burç

sokakta akrep, mutfakta kova, yatakta terazidir.

hayatta mutluluk veren küçük şeyler

küçük kardeşine sarılarak uyumak.

yaran facebook iletileri

sevgilim ayrılalım diye mesaj çekmiş. zamanlaması dikkat çekici yalnız.