bugün

Reis'in reisidir.
Bodur adamın uzun bişeye karşı zaferini göstermiştir.
Çomar terbiyecisi.
dünya daha kötü bir yer değilse,sayesindedir.
görsel
Gideri var.
milyonların eniştesi. canım eniştem.

zamanında bana da bilyeli rulman satın almaya gelen ürdünlülerin dolandırıcı olduğu haberini ulaştırmıştı. adamların kemiklerini kırmıştım.
O eski halinden eser yok şimdi.
Ambargonun üstesinden gelmiş, belki de doğru yola girmiş Rusya başkanı.
erdogan

"dostum putinle gorusmemden sonra yeni bir sayfa acilacak".

putini fazla abartmissiniz beyler bu adam dost secmeyi bilmiyor, sallayin bunu.
Muammer Güler nasıl boynunu aldırdıysa bu da belini aldırmış

görsel
abi çektirmistir.

(bkz: putin abi)
kuzeyin lideri.
15 temmuz darbe girişimi öncesi türkiye'yi uyardığı söyleniyor ki cumhurbaşkanı'nın apar topar rusya'ya gitmesi de bunu doğruluyor gibi.
adamdan testosteron akıyor lan.
Dünyada yaşayan belki de en karizmatik lider. Şahsına bayılmasam da takdire şayan.
vladimir put in back you little piece of shit.
Gerçek müslümanların yeni hamisi.
bizim Kapıkulundan 40 gömlek üstün bir devlet adamıdır..
istediğine götünü yalatabiliyor..
bizim ki dostum diye lafa giriyor..
putin kişisi ayarı verdikçe veriyor..
elin kgb efsanesi bizim amatör futbolcuyla bir tutulamaz tabii..

utanıyorum Türk olmaktan amına koyayım..
darbeyi haber verdiğini yeni duyuyorum bi kaynak varsa paslarsınız. saygılar.
görsel
duygusaldır.
cumhur reisiniz 2-3 baklavayla ozur dileyince derhal 180 derece donmeye basladiniz.

turk milletinin serefini, ununu bes paralik ettiniz. ak itler sizi !.
ilk olarak 2009 yılında Turkiye'ye yaptığı bir ziyaret sırasında acayip derecede Türk medyasında geniş bir yer almıştı. E bende haliyle merak edip kim la bu adam diyerek arasrirmistim. Arkadaşlar ister sevin ister sevmeyin ama adamın müthiş bir politik kafası var. Bize göre yanlış politikaları olabilir evet ama adam kendi halkı için elinden geleni yapıyor. Dışarıya karşı sert,kendi halkı tarafından ise çok sevilen ve sıcakkanlı bulunan biri ki bence en önemlisi bu. KGB ajanı iken bir anda şansı yaver giden ve buralara kadar kendi ülkesinde başarıyı yakalamış biri. Açıkçası siyaset düşünen biri olarak onun gibi bir politik kafam olmasını isterim. *~ (bkz: #929107) zaten açıklamış.
Eski ajan, güçlü siyasetçi.

Kim ne derse desin rusya'nın başına gelmiş talih kuşu .1998 de batıyordu rusya.Bu adam geçti başa herşeyde tekrardan zirveye oynamaya başladılar.Dmitri Medvedev ile birlikte adamlar rusya'yı tekrardan kurdular.
Rusya cumhurbaşkanı.