bugün

entry'ler (1552)

apple kullanıcısı akpli

Tum apple kullanicilari gibi maldir. Telefonu 5 bin lira mi verilir lan.

game of thrones

Kitabiyla alakasi kalmamis dizi. Kitaptan kopmalar olunca dizinin kaliteside dustu tabi.

En azindan dizi sayesinde kitaplar turkceye cevrildi. Bu da olumlu.

soğan ithalatına gümrük vergisini sıfırlama kararı

Ah be reis hic yakıştı mi sana bu? Soganin hasat zamani degil ki suan. Ulkemizdeki stokcu hainlerle nasil mucadele ettiysek, disardaki stokcularla da oyle mucadele etmeliyiz. Dunya liderligi boyle olur. Sana yakismadi reis.

meral akşener in türbanlı fotoğrafları

Bu da tam bir laiklik dusmani cikti, cok yazik.

coşmuş bir ekonomimiz var

Sayin bakanimizin vardir bir bildigi. Tecrubeleriyle yolumuzu aydinlatiyor maasallah.

erdoğanın lüks yaşamdan uzak durun uyarısı

Ulke nufusunun yuzde 95'i olarak baya uzagiz zaten luksten filan. Hatta inanmazsin ulkenin yarisi aclik sinirinda.

bitcoin

Ortada paranin karsiligi yok, 2000 dolarlardan bahsediliyor.

Daha ureticisi kim o belli degil. Yok efendim 21 milyon tane basilacakmis algoritmadan sadece de uretimi yavasladigi icin degerleniyormus. Belki ureticisinin elinde var hali hazirda 21 milyon tane, zaten tamamen sanal bir sey.

Sanal madencilikle, sanal uretilen para birimi nasil oluyor da reel parayla islem goruyor gercekten ilginc.

Ha bankalarda ayni seyi yapiyor asagi yukari diyen cikabilir. Arada ki fark su ki dolarin sahibi kim tl nin sahibi kim, bu paralarin karsiliklari nerde vs belli. Grantorleri de devletler. Bu bitcoinin grantoru kim? Hic bir zaman anlayamayacam herhalde ben bu bitcoin isini.

ramazanda alkol satamazsın diyen fransa çomarı

Erzurumdan, yozgattan bekledigimiz bir haberin paristen gelmesi cok ilginc.

cem küçük ün bir kadına attığı iğrenç iftira

Nevzat ciceke sesleniyorum burdan, olm ben sana bulcam gel, bu nedir amk.

ekonomi kötüyse neden herkeste iphone 7 var

Cem karaca'yi hatirlatti.

Yoooook icmeyeeee bir siseeee bile ayran,
Neyine gerek senin taht-i revan.

atatürk ün zekidir dediği millete çomar demek

Millet cok degismis demek ki. Simdikilerin comar oldugu kesin.

17 nisan 2017 yeni akit manşeti

Dogru demisler. Ne var ki? Kac aydir bunlari soyluyorlar zaten.

konya da gelinlik ve damatlık ile oy kullanan çift

Benim oy kullandigim okulda da vardi bir tane. 2 arkadasim da denk gelmis kullandigi okullarda. Secip mi gonderiyolar sizi amk.

Edit: amk bir de takdir edenler var. O gelinligi dugunden 3 saat once de giysen olur. Tum gun gelinlikle dolasmanin mantigi ne? Sabah atarsin oyunu sonra gider ilgilenirsin diger islerinle.

13 04 2017 kılıçdaroğlunun ana jet üssünü ziyareti

Olm benim 5 yasindaki kardesimin siyasi ongorusu omer turandan yuksek. Adam gibi birinin yazdiklarini gosterin bari.

yüzde 53 hayır yüzde 47 evet

Art niyetli bir tahmin. Yuzde 58 hayir cikar en az.

7 nisan 2017 abd nin suriye müdahalesi

Turkiyeye baslatilacak bir operasyonun habercisi olabilir.

Suriye, cihadcilarin kimyasal silah deposunun vuruldugunu iddia etmisti. Adanada da cihadcilara verdigimiz sarin gazi yakalanmisti zamaninda.

Yani denklem turkiye kimyasal gaz sagladi esad da depoyu vurdu siviller oldu iki devlette sucludura donebilir.

iran ve kuzey koreye operasyon yapilcak diye konusuluyor ama hedef biziz sanki.

Edit: kimyasal saldiri meselesine hala abd oyunu diyenler var :) olm suriye acikladi yanlislikla depoyu vurmusuz diye. Dalga mi geciyonuz?

rte nin bursa mitingine düşük katılım olması

Bursa da hemen hemen tum devlet kurumlari kapandi bugun 3te. Tum memurlar zorla goturuldu o mitinge, bunu da ekleyelim.

safını seç ya hilal ya haç

Hac, olur mu?

ulusal sınırların kalkması gerekliliği

Teoride guzel sozler de, pratikte sicar. insan dogasi geregi olamayacak seyler. Ama dusunce olarak guzel, destekledim.

16 nisan dan sonra otizmlilere yardım edeceğiz

Bence 16 nisandan sonra fatma betul sayana yardim edelim. O otizmli cocuklar senden 1000 kat akillidir hollanda fatihi.