bugün

laurel ve hardy, martin riggs ve roger murtaugh, zeki alasya ve metin akpınar * hatta ampul ve sinek gibi olmuş ayrılmaz ikilidir bunlar... ikisini de birbirinden çok severim... iyi elemanlardır vesselam...
vodka ile vişne sunun karıştılmasıyla elde edilir. güzel olur fakat vodka redbull'u tavsiye ederim o daha güzel olur.*
votka'nın en çok yakıştığı meyve suyudur vişne.* onun için benim gözümde muhteşem ikilidir bunlar.
karisimi yaptiktan sonra icine bir kac tane buz parcasi atilirsa lezzeti harika olmaktadir.

(bkz: soguk iciniz)
bana liseyi hatırlatan karışım 1 litrelik cappyler alınır 1 tane vodka alınır meyve sularının yarısı dökülür vodkayla tamamlanır sonra hepimiz saglıklı besleniriz bol bol meyve suyu içeriz günün sonunda hepimiz servisin bir köşesinde sızmak üzereyken eve varırız.
sanıldığının aksine vişne vodkada tat verme malzemesi olarak kullanılır, yani yarısından fazlasını vişne suyu doldurduktan sonra vodka koyma daha iyi.
kafa yapmaz, yapamaz gün boyu iç etkilenemezsin sadece sürekli alkol almanın nedeniyle ağız kurur falan... ha bünyesi zayıf olana lafım yok.
votka ile vişne suyunun oluşturduğu * ikili. ısrarla isteyiniz, gerekirse zor kullanınız.
v and v = w = wonder = one of the world's seven wonders.
efendim öncelikle bir adet long bardağa 4 ila 6 cl votka doldurulur.4 adet buz eklenir, sonra da bardağın geri kalan kısmına vişne suyu eklenir.bu karışımı içtikten sonra fazla sallanmamanız gerekir zira fena çarpma etkisi vardır.
az miktarda vişne suyuyla karıştırılan votkanın birleşiminden doğan lezzet.
birkaç damla limon suyu da eklenebilir damak zevkine göre.
vişne suyu ve vodka'nın oranlarına göre tadı değişen mükemmel içecek.

isteğe göre karıştırılma oranı ayarlanır. ilk kez içeni aralık ortasında buz gibi denize sokabilecek gücü vardır.*
yarin en sevdiği içki.
(bkz: mükemmel ikili)
redbull sonrasi rafa kaldirilmis olan icki karisimidir.
vodka karışımları arasındaki favorimdir. baş tacıdır. ancak son zamanlarda redbull gönlüme taht kuracak gibi görünmektedir.
güzel karışım.

votka'nın en tatlı hali.
limon-votka karışımını tatmış olanların bir daha ağzına sürmeyeceği votka karışımıdır.
uzun süren piiz sonrası evde cila niyetine içilen içki. öncesinde şarap ve bira içilir en son votka-vişne içilir ve erme noktasına varılır. *
Eğer bu tadı seviyorsanız sadece vişne suyu içince tadı garip gelmeye başlar. diğeri için (bkz: schweppes bitter lemon)
bir rus atasözü derki; ''vişneyle votka mı içilir lan, piç ettin güzelim votkayı''
vişne direkt mideye çalışan bir içecek olduğu için votkaya konulması çok da tavsiye edilmez. illa karıştırılacaksa portakal suyu denenebilir.
bir arkadaşımın tavsiyesiyle denemiştim harbiden güzel bir kokteyl türü.
kola votka karışımında kat kat iyi olandır.

ha birde kırmızı kusmanıza sebep olabilir.
(bkz: öksürük şurubu)
güncel Önemli Başlıklar