bugün

Yallah portekize.
burada vitora suc bulanlar maçın 10 dakikasını bile izlememiştir. oyun istatistikleri ortada tek eksik bitirici santrafor yok. serdar danası 2 net pozisyon yedi birinde karşı karşıyaydı. valencia 3 pozisyon yedi biri direkte patladı. vitor bu şanssızlıklar içinde en günahsızı oynar bu maç santrafor almayan yonetime yazar.
koskoca fenerbahçe yi itin köpeğin maskarası yaptın ya ali efendi. holdngini de böyle yönetiyorsan kısa zamanda o da batar !..
5 yıl önce o çok daha kaliteli, yıldızı bol kadroyla bile iş yapamayan yeteneksiz, korkak, vizyonsuz vitor hangi akla hizmet tekrar getirilir ki ? üç kuruşluk aklınız varsa bu işi sabaha bırakmazsınız...
Adam gibi orta saha ve santrafor almayan, kanat bek almayan yönetim suçludur, vitor hoca değil. Adam sakatlıklardan dolayı eksik kadroyla 3'te 3 yaptı, avrupa Ligi'nde gruplara kaldı, tisserand, zajc, ferdi, osayi'den verim aldı, Muhammed ve arda güler'i parlattı. Trabzonspor maçına kadar da liderdik ve ts deplasmanında da 0-1 öndeydik. Ne olduysa kim min'in haksız yere kırmızı görmesinden sonra oldu. Momentum bozuldu. Üst üste 3 maç kaybettik. Bitirici yok takımda. Hücumdan valencia'yı çıkar, takım gol atamaz. Burada en suçsuz kişi vitor perreira'dır.
Dikkat ettiyseniz bugünkü oyunda Vitor hocam 41. Dakikada köklü değişiklikler yaptı ve o dakikadan sonra geriye kalan oyunu fenerbahçemiz 1-0 kazandı.

Bu taktiksel bir devrimdir. Vitor hocamı tebrik ediyorum.
bugün oynanan oyunda kendine yönelik yapılan eleştirilerin diğer takım taraftarları tarafından olan teknik direktör. çünkü gerçekten de adamın herhangi bir hatası yoktu.
oynadığı 11 maçın 4 ünü kaybeden takım başarısızdır. t.direktörü vakit kaybetmeden kovulmalıdır.
kimse şansızlık falan demesin. kimse üçlü savunma, forvet yok, orta saha yok falan demesin. adam gibi takım kursaydınız da mücadele edip de yenilseydi taraftar alkışlardı bu takımı. bu takımın t.direktörü vasıfsız, başkanı vizyon yoksunu, oyuncusu yeteneksiz. ne bekliyordunuz ki ?
Bu adam aşkta kazanıyordur bemce.
Seni yedirmeyecegiz devrimci yürek. Seni abdulhamid yalnizligina birakmayacagiz.
Trabzonspor'un Avrupa maçları yapmadığını, bunun bir avantaj olduğunu ve bu avantajı iyi değerledirdiğini söyleyen Fenerbahçe teknik direktörü.
Allah seni başımızdan eksik etmesin hocam. Sana inanmayanlar da siktirsin gitsin. Vardır bi bildiği..

görsel
görsel
Gs ve bjk de kötü olduğu için başarısız olduğu anlaşılmayan td.
Biz dedik. Fenerin galatasaray ı içerde yenmesi fener iyi olduğundan veya bu adam futbolu bildiğinden değil galatasaray ın kötü oynaması ve terim in yanlış oyuncu seçimlerinden kaynaklıydı.

Yine söylüyorum bu adam subat sonunu göremez böyle giderse.
derbiyi kazanarak en az 7-8 haftalık daha kredi kazanmış td. siz bizim sakalımızı kestiniz, biz kolunuzu. evd.
bugün yaptığı değişikliklerle kendini kovdurmaya çalışan hoca.
göztepe fiyaskosundan sonra gitmesine kesin gözüyle bakılan hoca, fb yalama oldu mk tutmuyor.
en başta oynatmaya çalıştığı sisteme uygun oyuncuları olmadığının farkında varamayıp bunda ısrar eden, sürekli oyuncuları değiştirerek bir türlü kadro istikrarı yakalamayan, elinde mesut özil ve pelkas gibi oyuncular varken bunları kullanmayan(kullanamayan değil bakın kullanmayan), takımın hücum adına planını ve doğru hücum oyuncularını kurgulayamayan teknik direktör. bu adam elinde van persie, kjaer, nani, diego varken başarılı olamamışken bu adamı teknik direktör yapmak gerçekten hayret edilecek bir şey. bir de oyuncularla sorun yaşaması ve yanlışlarını görememesi de cabası. siz müdahale edince sistem değiştirip maç içinde yine "şaka gibi" 3'lüye dönüyorsa, bir tuhaflık var demektir. 3'lü oynayıp başarılı olmanız için roberto carlos ve cafu gibi bekleriniz olması lazım. bizde bek yok.
güzel standart hoca.

son 10 yıldır neredeyse bir fb hocası hakkında hep aynı şeyleri okuyorum. sanki bir yapay zeka yazıp internete salıyor gibi.

hoca takımı bilmiyor. hoca futbolu bilmiyor. hoca bir sistemde/bir oyuncuda ısrar ediyor. hoca ligi bilmiyor. hemen sonrasında,

istifa etsin bu hayvan. hemen sonrasında,

eskisi daha iyiydi (ersun-aykut falan filan). diyelim eskilerden biri geri geldi. hemen sonrasında,

hoca takımı bilmiyor. hoca futbolu bilmiyor. hoca bir sistemde/bir oyuncuda ısrar ediyor. hoca ligi bilmiyor. hemen sonrasında,

istifa etsin bu hayvan. hemen sonrasında,

eskisi daha iyiydi (ersun-aykut falan filan).

2 sene üst üste kaç hoca gördüm fener'de hatırlamıyorum. bir evde karı-koca anlaşmak için en az 5 senesini veriyor belki de. 11 adam 6 ayda alışacak. peh.

eski başkan daha iyiydi adasfasfsdff.
Kendisine 4-4-2 diye bağırılmaması gereken teknik traktör.

Sanki 4-4-2 oynarken çok başarılıydınız, LoL.
espn'ye göre Flamengo'nun yeni teknik direktörü olacakmış.
Bu akşam ali koç'la birlikte gider.