bugün

görsel
fenerbahçe ye hayrı olmadı ama en azından depremzedelere bir hayrı dokundu.
depremzedelere bağış toplamış, bağış yapmış, yardım etmeye de devam eden adam gibi adam. bazı türklerden daha türk.

edit: hocayı yedikleri için hayrı dokunamadı. mesut özil yedi, ismail kartal kadro dışı bıraktı kimsenin çıtı çıkmadı. sürekli işine karışıldı vitor hocanın. ben kendisini başarılı buluyorum.
Hoca değildir, oyuncularını sistemine ikna edemez(sistemi oldugundan da emin degilim). insan ilişkileri en alt düzeydedir zira mağaradan halka ibrahim tatlısesle yarışır. Dünyaya tek yararı crespo ve kim min jea'dir. Efsane kadroyu yönetememiş filozof şenola boyun eğmiştir. Buna hoca diye para verenin de aklına iki posta.
Sana tekrardan teşekkürler hocam. ilk geldiğinde harika bir puan ortalaması tutturmamıza rağmen şampiyon olamadık ama ertesi sene mbappe'li, prime dönemindeki falcao'lu manoca'yu eliyorduk, Kadıköy'de de yendik zaten.

ikinci gelişinde işine, sistemine çok karıştılar. Medya olsun, futbolcular olsun seni sabote etti, mesut ve yaverleri yediler seni maalesef. Ama bu takıma getirdiğin crespo, kim, osayi yardırıyorken, ferdi ve osayi'yi bek yaptın. Bu takımın şu an canavar gibi olmasındaki payın en büyük nedeni jorge jesus hocamızdır, ama senin de ismail kartal hocamızla birlikte çorbada tuzun vardır.
günün birinde muhakkak galatasarayda görmek istediğim, ekibiyle birlikte muhteşem bi scout ağına sahip teknik direktör.

türk futbolunun kurtuluşu vitor gibi adamlarda, giderken dahi kulübüne asset bırakanlarda.

doğru bir hoca-yönetim ilişkisi olduğu sürece 2. yılında süper ligin ilk 4 sırasındaki her takımı %90 şampiyon yapar.

adam -hiç beğenmesem de abdullah avcı gibi- kurucu bi hoca. böyle bi profilden ilk sene şampiyonluk bekleyen embesiller utansın.
rıdvan mesut falan olmasa da febeye şampiyonluk takacaktı hocam. onun yerine tazminat taktı. rezalet.
Brezilya ekibi corinthians ile anlaşmış olan teknik direktör.
tazminatı için uefaya mı ne gitmiş. 4-5 de bu götürür. 2-3 ay için iyi para.
Ahı var. istediği oyuncular alınmadı, aldırdığı iki adam kim min jae ve crespo'nun kalitesi ortada. Serdar ali çelikler, rıdvan dilmen, dolayısıyla medyanın ve takımdaki gruplaşmanın kurbanı oldu. Şu an ise 9 kişi kalmış Karagümrük'ü bile yenemez durumdayız. Kadıköy'de adana'ya yenildik. Seni bu takımdan koparan medya ve adamlara selam yolluyorum..
ali koç'un koltuğu korumak için feda ettiği isim.
la allah aşkına giderken şu ali koçu da cebine koy git !..
https://m.uludagsozluk.com/e/45038987/

Olum biz demedik mi şubat sonunu göremez diye? Ne diye esip gürlüyordunuz hocam arkandayız, fenerin hocası pereira dır, kaçacak vs diye. Ne oldu şimdi peki?

Vallahi siz akıllanmazsınız.

Bu arada kaçacak dediğinizden beri 8. Oldu bu. Deste tamamlanacak az kaldı.
Yılmaz vural'a bi' şans verin bence. Gol kaçıran adamı şamarlasın, bakın o zaman fener nasıl top oynuyor. Ya da en iyisi takımı devre arasında sıradan şamarlayan herifi getirin. O ne motive edici adamdır ya! Gidip bir şamar da ben yiyeyim, diye canımı çektirtti herif.
ali koç ödeyeceği tazminatı azaltmak için piyasaya dolar sürdü ve tazminatı düşük kurdan ödeyip kurtulacak, gerçekten çok yazık...
iki futbol wakaranzysi iki de aneliz görelim diye kovulduğunu duyunca eşki sözlüğe gireyim dedim ama ortalık hep dolar molar olmuş. Olm ne garipsiniz lan, talip önünüze bi top atıyor kedinin yumakla oynadığı gibi oynayıp duruyorsunuz. Neyse.

Vitur emmi ikinci kez geldiğinde şunu yazmıştım: (#44848530)

Ne dedik, bir kumar oynandı, tutacak mı göreceğiz. Tutmadı, tutmaz da.

Sen başkan olarak bu riski alıyorsan bi kere basındaki sosyal medyadaki adamlarını kullanarak yok spor bilmem nesinden mezunmuş şöyle zeki boyle 150 iq diye adamı önder özen kisvesine sokmayacaksın. Bu hatayı yaparsan basın adı verilen irin yığını da bu adama tanrı parçacığı mısın benzeri sorular sorar tabii.

Getirdin madem, yapman gereken şey kulübün 5 milyar TL borcunun olduğunu ve kemer sıkılacağını belirtmekti. Belirtsen yeterdi, sıkmana gerek yoktu. Taraftar yemeye hazır zaten, sıkmadığında 3-5 kişi sorgularsa sorgular o kadar.

iş orada da bitmiyor. Gerektikçe basın açıklamaları yapıp bu adamı koruman gerekirdi. Sabredilmesini taraftardan istemen ve kendin de sabretmen gerekirdi. Yapmadın.

Daha getirirken bu adamın çabuk netice elde eden türden bir adam olmadığını biliyor olman gerekirdi. Madem beğenmedin, o zaman 3 ayda niye bekledin, bu saatten sonra kim gelip ne yapacak bilmiyorum.

Bari Yılmaz Vural'ı getirin de adam Dünya gözüyle bi fener yönetsin, gözü açık gitmesin. Zaten koca kulübü iyice sirke çevirdiniz.

Steven Sadettin sıradaki seçim için adaylığını açıkladı neyse ki. Sen gidene kadar bu kulüp düzelmeyecek orası çok belli.

Çünkü yaptığın her hamle panik halinde yapılmış hamleler. Dün taraftar senden istifa istedi diye apar topar vitor'u kovdun, yoksa Vitur hala kulübün başındaydı.

Ne diyelim, Allah Fenerbahçe taraftarına sabır versin. Gassarayı günahım kadar sevmem ama nedense fener benim için en başarılı dönemlerinde bile -zaman zaman tineri fazla kaçırsam da- pek antipatik bi takım olmadı, şu halleri görmek üzücü.

Vitur'dan geriye güzel şey olarak Crespo ve kim min jae kaldı. Adam topçudan anlıyor belli ki ama iletişim konusu sıkıntılı olabilir. Takımın en önemli adamlarından biri olan irfan'dan verim alamadı doğru dürüst, bana kalırsa araları hiçbir zaman iyi olmadı.

Bir de oyunu okuma uyum sağlama bakımından zayıf sanırım vitur reis. Ben bunu yapıcam diye kafaya neyi koyduysa onunla çıkıyor, durum ve koşulları göz ardı ederek kafasındakini yapıyor. 3-4-3 ısrarı bunun tipik örneği.

Eyyorlamam bitti diyebilirim. Şahsına münhasır, orta karar bir adam vitur. Dikkat çekici başarılar elde edebileceğini sanmıyorum. Hoş, takımın en önemli oyuncusunu aylardır iyileştiremeyen bir yapıyla başarılı olmak için Ferguson olmak falan gerekiyor galiba ama o ayrı konu.

Yolun açık olsun slim fit reis. Not defteri reis.
Doların düşmesi bu adama mı bağlıymış şimdi?
görsel
Bazı oyuncular, fener eskisi yorumcular ve medya ile el birliği ile gönderilmiş, Fenerbahçe'ye gelen en iyi hocalardan biri, belki de en iyisi. Yazık bu yönetime. Kaç hoca harcadı, mevcutta sana gelebilmiş en iyi hocayı da harcadı. Gittiği her takımı şampiyon yapmış hocada değildi sorun, bizdeydi. rıdvan, mesut, irfan ve medya maalesef yedi hocayı. Yolun açık olsun hocam.
yazık ettiler bu teknik direktöre. fenere bir kimlik kazandırmak için çok uğraştı fakat kulüp içindeki farklı dinamikler buna izin vermedi. ben yarı GS yarı trabzonsporlu birisi olarak üzülüyorum FB için. bu yönetimi hak etmiyor diyeceğim de, dayı siz tam olarak bunu hak ediyorsunuz. fenerin daha burnu boktan çıkmaz.
Bu sefer çabuk oldu bu ayrılık. Istifa da bir hizmettir. Eline emeğine sağlık diyerek uğurluyoruz seni.
2. dönemi bugün itibariyle sona ermiştir.
KA ça cak.
Sözleşmesi feshedilmiş. Vizyon ali bir hoca daha harcadı.
yönetimin istifasını istediği ve kendisinin kabul etmediği iddia ediliyor. gerçek ise ''tazminatımı verin'' demektedir kendisi.
güncel Önemli Başlıklar