bugün

böcek larvalarında yaşayan,
asalak bir hayvan..
büyük ev..
(bkz: david villa)
kent'in ikramlık çikolatası. içi antep fıstık dolu, lezzetli bir çikolata. pahalı olmasından dolayı bayramlarda pek çok evde göremezsiniz. hatta bu nedenden dolayı ilk kez adını bile duymuş olabilirsiniz.
saray yavrusu.
erdoğanların her bir bireyinde 4 er tane bulunan bir tek tayyip erdoğan'ın şahsi malvarlığında bulunmayan şey.
(bkz: villa var villacık var)
en güzel tatillerin, yılbaşı kutlamalarının vs. yaşanabileceği genelde lüks ve ferah ve de konforlu müstakil evlerdir. kiralamak isteyenler için http://www.villaapart.com adresinde süper uygun fiyatlara evler var 2010'dan 2011'e bunlardan biriyle girmiştik..
ancak piyango falan çıkarsa yaşayabileceğim ev. olmak istediğim mesleğin parası karnımı doyursa bereket versin. ne allah aşkına azizim.
bahçe içinde iki katlı ev. yeni görgüsüz tiplerin üç katlı hatta dört katlı inşaa ettirdikleri de vardır.
(bkz: tripleks villa)
(bkz: fourleks villa)
babamın bursa'dan iflas etmeden önce aldığı, havuzlu fourleks bina. gel gelelim ki değerlendiremiyoruz. 850 bin tl değeri var, satalım desen satmıyor. ee yaptır o zaman da orada yaşayalım desen yaptırırız yazın diyor. her yaz kalıyor. villamız var ama orada oturmuyoruz sözlük. o derece zenginiz biz. normal bir apartmanda oturuyoruz. ah ne mütevazıyız.
yüksekliklerinin fazla olmaması sebebiyle normalde apartmanların arkasından görülemeyecek manzaraya bakmanıza imkan veren yapıdır.
(bkz: david)
başına aston yazınca futbol takımı olur.
latince: ev.
bu zihniyetle devam edersem, hayatım boyunca asla sahip olamayacağım yerleşim biçimidir.
anca kredi çekerek alabildiğim item. ama terastan manzara güzel.
T: sadece aile problemi olan zenginlerin yaşadığı evdir.
O derece paraları var huzurları hiç yok nedense. Ben villada oturuyorum diye şükreden, mutlu olanına hiç rastlamayız. Hepsi depresyonda.
Günümüzde muhafazakar villa tatilinin oldukca sık tercih edilmesinin bir sürü sebebi var. Bunlardan ilk akla geleni; muhafazakar villaların daracık otel odalarına hapsolmak istemeyen ve bunun yerine oldukca sayıda, geniş odaya gereksinim duyan kalabalık ailelere ve sevdikleriyle gözlerden uzak, baş başa, duygusal bir tatil yapmak isteyen misafirlere hitap ediyor olması

(bkz: ) https://www.kaskavilla.co...orileri/muhafazakar-villa