bugün

Çok mantıklı işlevsel bir uygulama. Lakin çok da yaygın değil, ancak yakın arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle işlevsel olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.
candır can. arada yeni gelen gelen mesajları göstermiyor ama olsun ben onu böylede severim ki.
internet bağlantısı sağlam da olsa kafasına esince karşıdakinin sesini google çeviride ki muhterem kişilik okuyormuş gibi yapmayı çok seven aplikasyon.
Çok faydalı bir uygulama. Yeter ki bağlantı kaliteniz yüksek olsun.
son güncellemesi ile kendini aşmış uygulama. şu an whatsapp'tan çok çok daha iyi gözümde. güncelleme ile ses daha net. görünüm daha şık. türkçe ve mesajlaşma çok hızlı. sadece bağlantı hızınız yüksek olsun yeter.
sonunda bünyesine last seen olayını da katan uygulama. ha güzel mi olduuu, olmadı.
Karşıdaki seslerin robot gibi çıkmasını sağlayan bir programdır.
ucretsiz konusma ve mesajlasma programidir. tek sorunu felaket sarj yiyor.
watsaptan bir çok artısı bulunan program. uygulamayı bilgisayarınıza indirip hem telefon hem pc ile mesajlaşma görüntülü yada sesli görüşme yapılabiliyor, aynı anda mesajlar her iki platforma da düşebiliyor. ios, android, blackberry, windows phone, nokia symbian, bada gibi çoğu platformda çalışabilmesi diğer bir artısı. watsap ve skype yi tek elde toplayan program.
mobil internet ile kullanılıyorsa karşıdaki sesi mekanik olarak ileten program.
whatsapp'ın eline veren uygulama. hem bedava konuş, mesajlaş hem de whatsapp gibi bak şu tarihten sonra para isterim haa demesin. line, wechat, chaton gibi dandik uygulamalardan en büyük farkı neredeyse whatsapp kadar yaygın olmasıdır. misal line kullanan 10 arkadaşım, wechat kullanan 17 arkadaşım, chaton kullanan 1 arkadaşım olsa da viber kullanan 90 küsür arkadaşım var. whatsapp kullanan kişi sayısının 150 küsür olmasının değiştirmediği bir gerçek var ki,viber gümbür gümbür gelmektedir.
viber watsaptan çok daha iyi. el yazısı bile var. en çok da bu hoşuma gitti. watsapda da varsa bilemiyorum.

lan bedava diyorum konuşma diyorum . ne vatzapı?
Yeni indirdigim pek bi tontis uygulama yirim.
(bkz: whatsapp vs viber) karşılaştirdigimda çok tepki aldığım uygulamaydi, fakat hala diyorum viber whatsapp' ı döver.
son güncelemmeyle bas konuş özelliği gelmiş uygulama. *
IPod'u olanlar için mükemmel program, zira sim kart takılmadığı için bu uygulama sayesinde telefon gibi kullanılabilir.
anasını satayım babamın telefonunda bile var, gelmiş bana diyor "senin viber'ın var, arıyorum açmıyorsun"
tez zamanda muhatap olmak istenmeyen kişiyi engelleme özelliğinin eklenmesi gereken uygulama.
telefon rehberinden engellediğin tipitip buradan pörtleyip mesajla şebeklik yapabiliyor. *
Zeka sevıyesı yerlerde olanlara kullanma yasagı getırılmelı. Cunku; Yuregının bası sısmıs embesıller Kendı uyanık dıye sana sıvasmakta hıc sakınca gormeyebılıyor.

http://i.hizliresim.com/eo2gnm.jpg
*
neden bilmiyorum karşıdakinin sesini duyamadığım, kendi sesimi de duyuramadığım app. yurtdışında çok iyi geliyordu halbuki.
en iyisi.
pek de kullanisli olmayan uygulama.
Kimin profiline dokunursam anında aradığı için bir türlü çözemediğim, bu yüzden silip yol verdiğim uygulama. Hayır bir sor arayayım mı diye, bir onay iste. Telefon rehberinde kayıtlı olup en son fi tarihinde gördüğüm kaç kişiye çağrı attım bilmiyorum. Çok saçma.
Gereksiz olduğu için sildiğim bi uygulamadır. Tango bin basar ona.
Tek avantajı internet üzerinden ücretsiz konuşabilmenizdir, chat tarafı whatsapp kadar gelişmemiş ve tutulmamıştır.
Arabesk cikartmalari kiro kullanicilarinin gozbebegi olan uygulama.

http://i.hizliresim.com/epjy3L.jpg

http://i.hizliresim.com/wzg8kD.jpg