bugün

ne islamdan ne ataürkten nede siyasetten zırnık anlamayan eski antik kilise sarapcisidir.

görsel
şarapçı ne yaparsan yap hakaret sakın yapma ? aileni seviyorsan yapma son kez uyardım seni sözlük umurumda olaz silk yemekte olmaz takıntılı biriyim eğer sana takarsam ulu hayatın pert olur adam gibi tanımını yap it falan filan yazma edeplice eleştir defol git.
sen it de eleştiri gelice şizofren olalım öyle mi neyseee kalbimdekini allah biliyor o yeter.
Bir hışımla geldi geçti peh peh peh neden çaylak oldu acaba hey hey heyyyyyy..
bu arada saman ihtiyacını cuhabeden karşılayan katıksız islam düşmanı zevattır.

görsel
iyidir . severiz ....
Yazılarını severek okuduğum kaliteli bir yazar.
Bir kadının saçını göremeyince havlamaya başlayan
hoşt denilesi sapık bir it. hoşt. Az ötede havla.
(#45527872)
şu yukarıdaki entryde yazara köpek diyor. bunun çok daha azına çaylak yapıyorlar bizi. yazarların birbirine köpek, it, hayvan demesi serbest mi oldu yoksa yazarına göre muamele mi sebebi?
geçen yazarın biri buna arap penisi hayranı yazıp silmişti.
adamlık denen cümlenin yanından yöresinden geçmeyen zevat.
Birileri gibi reisinin bir lafıyla 180 derece değişmez. Ne ise odur.
girileri silinip silik yaplarak sözlükten atılan zevat. önceki hesabı antik kliise sarapcisi da sözlükten atılmıştı.

gerçekten çok yazık..
Kapalılara çok sataşıyordu ondan silmiş olabilirler.
beni sevmeyen bir yazardı. sözlüğe ve bize hayırlı olsun. ancak bir keresinde de artılamıştı.
Sabah akşam şeyh, dinci, nurcu, türban vs başlıklar açarak ve açtığı başlıkları hergün sol frameye tekrar tekrar taşıyarak, ettiği iğrenç laflarla, muhafazakar kesime iftiralar atan aşağılık bir zihinsel özürlünün tekiydi.

Daha bir sürü feyki var sözlükte, biriyle kaldığı yerden devam eder. Tıpkı antik klise şarapçısı nickiyle bunu aynı anda idare ettiği gibi.
mod arkadaşlar gereğini yaptılar, sağolsunlar.

görsel
(bkz: puhahaha diye götüyle gülmek).

Varoş siyasal ateistin tekiydi. Tam bir s*k kafalı radikal. Geç de olsa adalet yerini buldu. Şimdi camdan eşarp takan Kadın görünce kudurmaya devam etsin. Godumun mahluku.
Sözlükte o kadar gereksiz varken şu adamı silmek gerçekten komik.
Vay amk kilise sarapcisi miydi bu o zaman kiz. Halbuki tam bir hanzo saniyodum ben bunu.
Kadinlara , özellikle de kapali kadınlara hakaret ediyordu. Giitigi iyi olmuş. Sakın geri gelme istenmiyorsun burada.
adamdır. Yolu açık olsun.
dün kötü trafik kazası geçiren ve buna bağlı olarak iç kanama geçiren ex-yazar durumu şimdilik iyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar