bugün

yükselen ırkçılığın(ulusalcılık) siyasi yansıması olan partidir.
Yıllardır aradığım parti. Tam benim düşüncelerimi yansıtıyor.

edit: sonradan bozdu kendini böyle iktidara yanlama olamaz. Tam bir hayal kırıklığı oldu benim için
152 yunan adasının dışında atina ve makedonyayı da geri alacak olan turancı parti.
vatanla vs ile alakası olmayan olamayacak olan partidir.
oy böler.
Dünyayı kıyametten kurtaracak akla sahibim diyen ve dişi fırlayan amcanın partisi.

http://www.youtube.com/watch?v=Cdvf8d7EtGk

Anlamayanlar için (bkz: doğu Perinçek)
görsel
yazar ergün diler parti ile ilgili duyumlarını yazmış. adamlar iran'la iş tutuyorlar ülke ne hale geldi.

"Perinçek'in VATAN PARTiSi! içinde bazı askerlerin de yer aldığı bir oluşum! Hatta geçen günlerde ben bu ekibi iRAN'da resmi ziyaretlerde gördüm! iran'da ne arıyorlardı bilemedim! ilginçti!
Neyse...
Kasalarında hatırı sayılır bir kaynağın olduğunu da duydum!
Genelkurmay istihbarat eski Başkanı ismail Hakkı Pekin de burada!
Saldıray Berk de katıldı! Başka askerler de! Ama benim söylemek istediğim bunlar değil! Asıl hamlenin seçimden sonraya saklandığını duydum! Kim mi?
ilker Başbuğ! Garip değil mi! Hatta çok ilginç! Başbuğ'un partiyi alacağı ve liderliğe soyunacağı, bunun için de iMZA GÜNLERiNDE NABIZ YOKLADIĞI iddia edildi! Bilemem!
Ama askerlerin siyasette olduğu da artık bir gerçek! Dedim ya aklımı karıştırdılar! Olur mu olur! Burası Türkiye! "

http://www.takvim.com.tr/...015/05/11/manukyanin-aski
pkk'nın olduğu mecliste askerin olma ihtimalinden bile korkutan parti.

kusura bakmayın ama körseniz yapacak birşey yok. abd destekli malum faşist örgüt büyük bir ayaklanmaya hazırlanıyor. ırak iran ve türkiye'de. iran buna karşı ve savaş sebebi saydı. peki bizim meclistekiler?

uyanın artık. bu ihanete göz yummayacak insanlar da var.
Ulusal kanalda hesap numarası vererek ciddi ciddi para dilenen parti.

Yok böyle kafa ya ulan size para yatıranın aklı yoktur.
genel başkanı terörist başı apo ile güllü çiçekli kanka olan biridir. parti standlarında takılanlar da göbekli dayılardır.
sabahtan saldırılmaya başlandığına göre gümbür gümbür gelen tek antiemperyalist vatansever partidir. ağlayın amk. evet
Patriot olduğunu ilan etmiş vasat parti. Para dilensin ordan burdan iki bayrak assın anca.
nato'dan çıkmayı vaad eden partidir.

hani nerede o sözde abd-israil düşmanları? abd'nin, israil'in koynundan çıkmayan akp'nin peşindeler tabi...
çok gördük kemalistiz, atatürkçüyüz diyenleri; lakin vatan partisi, kemalizmi gerçekten özümsemiş, mustafa kemal ülkülerini kendine siyasi program olarak belirlemiş bir parti... gerçekten tertemiz ve en idealist şekilde tgb si kadrosu ile duruyor... marşları bile diğer partilerin vıcık vıcık arabesk marşları gibi değil, cumhuriyetin ilk yıllarındaki aydınlık, umut dolu marşlarımızı hatırlatıyor... tüylerim diken diken oldu... belki bir umut güzel bir dilekte bulunayım dilerim barajı geçerler... benim oyumda helal-i hoş olsun... https://www.youtube.com/watch?v=nqNyrJdAEIk
Bomboooş bir parti. Fikrimce türkçü ama oturup konuşulabilir bir yapısı var.
Şu kadroya bak der susarım. Diğer partilerin hepside parası olan kişiler girmiş. Burada aydın kesim var.
Barajı geçmesini umduğum partidir. Tek kurtuluş yoludur.
siyasi partiler içerisinde en çok asker, bürokrat, emekli mit mensubu barındıran partidir. herkes mhp sanar ama vatan partisidir.
Başkanı bölücü başı, bebek katili apo nun kankası olan doğu perinçek olan partidir. Türklük, vatanseverlik doğu perinçeğe kaldıysa vay halimize.
istanbul 3. Bölge Vatan partisi M.V. aday listesinde 11 Emekli, 3 Ev hanımı, 4 Serbest aday var. Emekli ve ev hanımını anlarımda, serbest nedir allah aşkına.
doğudaki yurttaşlarımızı amerikan köpeği pkk'nın elinden kurtarmaya çalışırken 20'ye yakın parti il başkanını apoculara şehit vermiş parti. ne apo kankalığı biraz okuyun.

1980 ÖNCESi VERiLEN ŞEHiTLER

3 Temmuz 1979: TiKP Gaziantep il Başkanı öğretmen Zeki Ön (33) PKK militanları tarafından katledildi. Gaziantep Töb-Der başkanlığı da yaptı.
8 Eylül 1979: TiKP Tunceli il yöneticisi Adil Turan PKK tarafından katledildi. imam Canpolat ağır yaralandı.
19 Aralık 1979: TiKP Tunceli Nazimiye ilçe Başkanı Hasan Erkılıç (33)’ın yolu Tellik köyüne giderken bir grup arkadışıyla birlikte PKK militanları tarafından kesildi. Erkılıç kaçırıldı. Bir gün sonra cesedi bulundu.
12 Mayıs 1980: TiKP Kahramanmaraş yöneticisi Mehmet Ongan.
18 Temmuz 1980: TiKP üyesi devrimci öğretmen inan Özdemir Kahramanmaraş’ın Narlı nahiyesinde PKK militanlarının saldırısı sonucu hayatını kaybetti. inan, toprak mücadelesinde ağalar tarafından tehdit ediliyordu.
HiZBULKONTRA’NIN KATLETTiKLERi
18 Şubat 1992: SP Şırnak il Başkanı ve 2000’e Doğru Diyarbakır Temsilcisi Halit Güngen katledildi.
1 Kasım 1992: iP Cizre yöneticileri Resul Sakar ve ibrahim Sarıca katledildi.
27 Şubat 1993: iP Şırnak il yöneticisi Ömer Güven, Cizre’de öldürüldü. Ayrıca bu dönemde iP Nusaybin ilçe Başkanı Adil Başkan ve iP Van yöneticisi Orhan Ağar da saldırılarda hayatını
Nitelikli insan partisidir. Daha partilerinin adını bilmediğinden doğu ve güneydoğuda btp ve bbp gibi partilere yüzde 1-2 oy veren taşak kafalılar, niceliği ile alay edip dursunlar yarım akıllarıyla.
2015 genel seçimlerinde husrana uğrayacak onca partiden sadece birisi ...
Kendisinden çok akapeye faydası vardır.