bugün

entry'ler (269)

vikipedi deki anüs resimleri

Bir kere resim değil fotoğraftır ve insanı "nasıl çekildi acaba bu fotoğraflar" diye derin düşüncelere daldırır.

şapka giymeyeni asıp adınada devrim demek

Götüyle düşünenin aklına gelen...

said nursi

Atatürk'ün deccal olduğunu iddia etmiştir.

1200000 imamhatipli

Ortalama Kalite olarak 15 sene önceki 60000 imamhatiplinin 200de 1ine tekabül eden kitledir.

çocuk sahibi olmak

Zamanın lehinize işlemeye başlamasıdır.

türkiye nin yuzde 99 u musluman

Yobazların dini bir baskı unsuru ortaya atmak istediklerinde işkembe-i kübralarından savurdukları yalan. Zira iç dünyalarında seni beni kafir yerine koyarken iş islamik bir baskıcılık yapmaya geldiğinde hemen bu yalana başvururlar. Gönül rahatlığıyla yalan diyorum çünkü remen müslüman olup aslında ateist olan yada dinle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sürü insan tanıyorum. Yeni anayasa çalışmaları kapsamında hazır laiklik vs. gibi kavramlar tartışmaya açılmışken bu konuyu da adam gibi tartışmak gerekir.

canım kardeşim

bu filmi ilk izledigimde ablamlarin evindeydim. onlar bir iki gunlugune baska bir yerdeydi bem tek basima o evde kaliyordum. midemi usutmustum lanet olasi bir karin agrisi..istifra ustune istifra artik midemde birsey kalmamisti artik agzimdan safra kesesi cikiyordu. sirtim televizyona donuktu ve bu film baslamisti. televizyona yuzumu donemeyecek kadar kotuydum. yani filmi aslinda izleyememis sadece dinleyebilmistim..aglaya aglaya dinlemistim filmi..izlemek bir kac sene sonra nasip oldu.

göt kılı

Ensarda cocuklar tecavuze ugradi haberi cikinca hic ses etmeyen, kemal kilicdaroglu "bakan ensarin onune yatti " deyince tepinip hönkürdemeye başlayan saçma sapan organizma.

kemal kılıçdaroğlu

Yobazın şakası anca bu kadar olur işte.

batman v superman dawn of justice

Bomboş hatta bombok bir film.

meral akşener in başı açık olması

Göt kıllarının kendisinin yükselişini engellemek için can havliyle ortaya atmakta gecikmediği bulgu.

karneyle ekmek verilirken şişelerce rakı içen kişi

Millet işsizken, açken, çaresizken, hatta tecavüze uğrarken; saraylar yaptırıp, oralarda gerdan kıranların götlerinin kıllarının uydurduklarıdır.

again nasıl okunur sorunsalı

Kültürlüler agen diye okur avam egeyn diye okur.

17 ağustos 1999

Yobazlar bu depremi sacma sapan gerekcelere dayandirirlar.

sözlükteki kız yazarları çoğu erkek olduğu gerçeği

Bununla da kalmayıp o erkeklerin çoğunluğunun zall olmasıdır.

şımarırken bile naif olabilen kız

(bkz: Trt 2 gibi kadın)

kemalizm

Şu son 1 2 yıla kadar sahiplenmeyip hakettiği değeri vermediğim ama kendisine saldıranlara baktığımda hepsinin birer şerefsiz olduğunu görmemden mütevellit artık sonuna kadar savunucusu olmaya karar verdiğim ve her daim sahip çıkacağım, toplumumuzun yegane kurtarıcısı olan fikir akımı olduğu özellikle de şu son dönemdeki rezaletlerde ortaya çıkan akımıdır.

islam dininin beğenmediğiniz yönleri nelerdir

Kötü islam yoktur örümcek kafa vardır.

esed mi esad mı esat mı asat mı sorunsalı

Türkiye dışında başka hiç bir yerde anlatamayacağımız karmaşadır.

vurur yüze ifadesi laiklik toz oluyor bitanesi

Şeriatın gelişini kadın sesiyle söylenen bir şarkıyla kutlayan bilinçsize ait saçmalık.