bugün

Chpnin yaninda avatan partisi yüzde on etmez. Ancak milletvekili adaylarına bakacak olursak vatan partisi bin basar.
genel başkası abdullah öcalanı sorgulayan albaydır. hala vatan haini diyenler var bu parti için. ayrıca hulki cevizoğluda izmir mileltvekili adayıdır vatandan.

not: seçim şarkısıda gayet güzeldir.
arması çalıntı olan partidir.
görsel
vatan sever, bayrak ve atatürk sevgisini belli eden bir parti, umarım yükselişe geçer.
Güzel bir parti ismi olan bir siyasi partidir.
adaylarından ismail hakkı pekin an itibariyle mithat sancar tarafından ayar üstüne ayar yemekte genel başkanları gelsede bir el etsa duruma.
milliyetçi kanatta sadece mhp ye oy verilen köyüme gelip oy istemiş parti.
Eski Doğu Perinçek + yeni işçi Partisi + eski kafa CHP'liler + eski paşalar, albaylar... Kılıçdaroğlu'nun Yeni CHP'sine tepki olarak büyüyor. Bana sorarsanız baraj dışı kalan partilerden Milli ittifak'la beraber %3ü zorlayacak parti.
Kaynak:http://cokkisilikli.blogs...nim-secim-oncesi.html?m=1
sürekli chp'ye muhalefet yapan, atatürk'ün ilkelerinden taviz vermekle suçlayan parti.

ancak chp'nin tüzüğünde (bkz: mustafa kemal atatürk) yazarken, vatan partisinin tüzüğünde (bkz: mustafa kemal paşa) yazar.

siyasi parti misiniz, pastane mi işletiyorsunuz?
CHP karabağlar belediyesinin, pankartlarını zabıta araçlarıyla toplattığı partidir,buna inat, chp konak belediye başkanı sema pişkinsüt, hdpli teröristlerle kol kola, ne kadden demoğratik demi?.
adana'da seçim yapma hakkı gasp edilen parti.
8 gün önce basvurulmasina rağmen...
tayyipten arta kalan zamanda miting yapacakmış.
zaman zaman gördüğüm seçim araçlarında doğu perinçek fotoğrafının insanın gözünün içine içine sokan parti.

insanın oy vereceği varsa da vermez.
Kadrosu emekli darbeci paşalardan oluşan komünist parti. Bu ülkede çok acayip şeyler oluyor. Bilemiyorum Altan.
miting hakkı engellenendir. bakalım yarın neler olacak adana'da.
her sabah içtima alınan parti.
arkadaşlar nasıl örgütsel bir çalışmaları varsa artık bizim hacı amca var hiç öyle solcu falan da değildir ya nasıl olmuşsa bu adamı bile kandırmışlar ya ben daha birşey demiyorum. bizim amca eskiden ak partiliydi sonra ne olmuşsa olmuş vatancılara dönmiş artık nasıl bir doktrin aşılamışlarsa adam resmen bunlara oy istiyor, geçen hanımıyla geldiler bütün gece ulusal kanal izledik vatan partisinin reklamını dinledik. *
teröristlere açılmış yeni alternatif partidir.

başkanı çakma apodur.
Teröristlerin vatan sever gösterilmeye çalışıldığı partimsi.
Bugünkü mitinginde CHP'nin bir kasetlik canı var MHP'nin iki kasetlik canı var diyerek malum zihniyetle benzer konuma düşmüştür. Kepazeliktir.
bugünkü mitinginde Ali Ismail Korkmaz ve Abdullah Cömert'in babalarının katılıp konuştuğu parti.

gezi'ye herzaman öncülük yapmış ve sahip çıkmıştır.
Kemalist partinin, anti kemalist başkanı bulunan parti. (bkz: doğu perinçek) (bkz: dönek)
geçen gün tv'de bir mitingine denk geldim oturdum izledim. ya arkadaş bu perinçek öyle bir konuşuyor ki sanki ülkeyi mhp-chp koalisyonu yönetiyor. ağzını açıyor mhp'den kapatıyor chp'den. kimse de çıkıp: "lan sen nediyon adan şenses kılıklı topal, 13 yıldır bizi akp yönetiyor bu ülke bu saydığın hallere geldiyse sebebi akp'dir" demiyor ha öyle alkışlıyorlar. bir de sloganları var "öncü cesur doğu perinçek" diye. hey allahım ya... herif resmen yarım saatlik mitingde akp'yi yanladı ya gizli gizli.
chp'den %2-%3 koparabilir.

bir de anadolu partisi var tabi.
samimi gelmeyen parti.

doğu perinçek malum...
doğu perinçeğin geçmişini bir araştırın diyebilceğim partidir. işçi partisinden evrilerek vatan partisini kurmuşlardır. Tgb gençlik kollarıdır ama her fırsatta inkar ederler sırf geniş kitleri kendilerine çekebilmek için.