bugün

meryem gayberi'nin aktuel de yayınlanan yazısı paylaşım rekoru kırıyormuş.
tamamen saçmalıklarla dolu bir yazı ve nasıl kör olduklarının kanıtı. Bende satır satır neden yemek istediğimi yazdım...

Tayyip’i yedirmeyiz! Çünkü… Arkasında ordu gücüyle, cuntayla, açık oy gizli tasnifle değil, sandıkta milletin yüzde 50 oyunu alıp
iktidara geldiği için!

--tayyibi istemiyorum çünkü,
--(geldiği iktidarda o yüzde 50 için diger yüzde 50 yi istediği gibi oynatma hakkını kendinde buldugu için)

Demokrasilerde seçimle gelenin seçimle gideceğini bir türlü idrak edemeyen "direnişçiler" için!

"Yaşam tarzım elden gidiyor" diye ağlaşanların, "Ama gece 10'dan sonra alkol satın alamayacağım" ve "Ayol kürtajıma bile karışıyor"dan başka hiçbir cümle kuramadığı için!

--"Yaşam tarzım elden gidiyor" dendiğinde, soru soramayan sorduğunda azar işiten, eleştiremeyen, gördüğüm yanlışı söylediğimde --birden ötekii ve karalamacı olarak ilan edildiğim için.

Samimice ağaçların sökülmesine ve Taksim yayalaştırma projesine karşı çıkan, protesto ve gösteri hakkı olan insanların bu samimiyetini kullanan derin güçleri farkettiğimiz için!

--Ne zaman birini savunmaya kalksam derin güçlerin üyesi ilan edildiğim için ve ya devletin,kamu nun her alanında --(eğitim,sağlık,asker ve yargıda) muazzam kadrolaşmasına ve kendinden olmayanı yada akp ile bir bağlantısı olmayanı o kurumların --kaapısından sokmadığını,eğer eş kaza girmiş olsa bile oradada baskılarla kendilerinden yapmaya çalıştıklarını olmaz isen agıza --s.çtıklarını bildiğim için.

Sosyal mecralarda o samimi insanları galeyana getirenlerin niyetini apaçık gördüğümüz için!

--Sosyal mecralarda o bahsedilen samimi insanları galeyana getirenin polisin sert tutumu ve polise kimlerin bu emirleri --yağdırdığını bildiğimiz için...

Tayyip düşmanlığı gözlerini kör eden, her eylemi ve kaos ortamına dönüştürenlerin gözlerindeki kini gördüğümüz için!

--Tayyip e bir zamanlar samimi bakan hatta ona oy dahi verenlerin bir tanıdığı olmadığı zaman nasıl zulüm gördüğünü anladıkları --için.

Muhalefet milletvekilleri nin yalan haberleri nasıl yaydığına tanık olduğumuz için!

--Muhalefeti önemsemediğimiz halde hala CEHAPEE zihniyeti diye sürekli suçladığımız için.

"Tayyip mezara, halk iktidara" diye pankart taşıyan muhalefetin iflah olmaz düşmanlığını gördüğümüz için!
--Buna birşey diyemem....

Eylemi "Türk baharı" diye yabancı basına servis yapanların "vatanseverliği nin" ne olduğunu bildiğimiz için!
--Eylemi eylemin ilk gününde hemen başbakanın tabiriyle bertaraf edeceğini düşündüğünden sert kullanarak dagıtırken medyaynın --bunları hiçbir şekilde göstermemesini ve ketumluğun kimlerin emri olduğunu bildiğimiz için.

Türkiye'nin, dünyanın yükselen yıldızlarından olduğunu bildiğimiz için!50 yıldır kanımızı emen iMF'yi kovduğu için!

--son on yıldır her ay cari açığın yani ülkeye giren para ile çıkan para arasında yarı yarıya fark olmasına rağmen nasıl yükselen --yıldız olduğmuz yalanını bana dayattıkları için.10 yıldır hükümet olmasına rağmen ülkede patent alınmış herhangi bir uluslar --arası markamız olmadığı halde sürekli ithalat yaptığımız için, yediğimiz ekmeğin buğdayını bile artık ithal ettiğimiz için. --üretmeyen ama yükselen bir yıldızz olduğumuz yalanı için.satılan 238 tane kurumun ihalelerinin nasıl fesatlar karıştığını nerede --sakallı cübbeli vekil oğulu varsa alayının karun kadar zengin olduğunu gördüğüm için.

Her türlü sağlık hizmetini yaşlı annemin ayağına getirdiği için!
--sağlık hizmetlerine laf yok ama annemin ayağına falan geldiğide yok o yalan.

600 bin garibanı ev sahibi yaptığı için!
--o 600 bin evi bedava vermediğini bildiğim ve benim annem babamın parası olmadığı için o 600 (sözümona)gariban aile kadar hakkı --olmadığını görebildiğim için.

Dünya inlerken Türkiye'yi ekonomide dünyanın en iyileri arasına soktuğu için!
--dünya da ekonomik kriz olduğu sırada o bahsettiğim 238 kurumun parasını çatır çatır yediğimiz için krizden etkilenmediğimizi --bildiğimiz için. satıp satıp parasını savururken bununla gurur duyacak kadar pişkin olduğunuz için.

En önemlisi de, 100 yıllık Kürt sorununu çözerek, bu ülkenin hiçbir evladının kanının akmaması için baldıran zehiri içmeyi göze
aldığı için!
--en önemliside yüz yıllık kürt sorununu çözeceğim diye terörist liderinin bebek katilnin görüşü danışılan kuklalarının devletin --muhattabı yapıldığını kaan ağlayarak izlediğim için.

Ve bu topraklarda yaşayan en az 70 milyonun duasını aldığı için…
--ve heryerde kullandığınız 70 milyon saçmalşığı için....

Tayyip Erdoğan'ı yedirmeyiz!
-- Tayyip erdoğanı istemiyorum.....
yalamalıkta sınır tanımayan ve aynı yalanları millete halen dayatmaya çalışan bir kalem şövalyesinden ötesi değildir.
deşifre programında açıklamalr yapmış yazar.

http://www.ahaber.com.tr/...deoizle/desifre--07062013
Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında Meryem Gayberi'nin güneş gözlüğü olarak buldu.
ak partinin karısıdır.
kendisi ve desteklediği soysuzlar için rol yapma, belli bir karakteri üzerine giyme, duygusal geçişler o kadar sıradanlaşmış ki yalanları savuna savuna insanları kandıra kandıra, tiyatro gibi edebiyatın temeli olan bir sanatı sanattan saymıyormuş amına kaktığım.
bir garip gazeteci. yandaş olanlardan.
fatih belediye başkanı mustafa kara'nın eski danışmanlarından, bir insan ona ne danışabilir uzmanlığı nedir tartışılır, ancak ilginç bir tarzı var.*
görsel
dişi yiğit bulut.
görsel
gayberi yar gayberi... şeklinde serbest çağrışıma neden olan.
(#22370342) Çok feci morartmışlar ama akplilerin karakteristik özelliği pişkinlikten fazlasıyla nasibini almış gibi duruyor bu da.
lütfen ağzının kenarlarını sil.
Eminim bunu okuyorsun kac para veriyorlarsa aramizda toplayip sana gonderecez kendini artik bukadar rezil etme.sen biseyler yazdığında yeteneksiz siniz turkiyedeki yeteneksiz amcayi izleyip onun adina utandigim duygunun aynisi olusuyor icimde.
başşak yalayıcıdır. riyakardır, paranın finosudur.
boş beleş yazarımsı. kendi görüşünü belirtmeyen, önüne sunulanı yazan, yalaka tip yazar değildir. şahsen ismini şu an öğrendim iyiki de bilmiyormuşum gereksizmiş.
ojesiyle camiye girip ve orada fotoğraf çekilerek, aklınca muhafazakarlara şirin görünmeye çalışandır. o telefon nedir peki? baş bağlama stiline girmiyorum hiç...

görsel

https://twitter.com/merye...status/437571464615559168

aylar sonra edit: elbette ki tweet uçmuş. bu yandaşlıkla uçmaması mucize olurdu. çok şükür ki şu teknoloji devrinde, print screen tuşu diye bir şey var.
Sevisme teklifimi kabul etmeyen gazeteci. Azginliktan ne yazacagini sasiran bu sahsi sikip, herkesi kurtaracagim.
başı kapalıları savunan başı açık.
Seri spamlanan şahıstır.
Adını ingilizceye çevirince marry warrior of future oluyor lan.
kapağı takmışlardır;

görsel
Kendisini profil fotografindan dolayı güzel sanıyordum. Gerçek tipini gördüm az önce. Küçük zarri 3 gün ölü.
hala ne iş yaptığını anlayamadığım kişidir.
tiyatroyu bir sanat olarak görmemekteymiş kendisi. o kadar sinirim bozuluyorki bunları duyunca. düşünce özgürlüğü dedik de ama bu kadar da saçmalanmaz.