sen daha iyi bilirsin tabi karşim.
Bu kapışmada size altın değerinde bir bilgi vereceğim.

Kısa boylu kız partnerinin uzun boylu olmasını ister ve daha sayamacağım onlarca kriteri ister.

Uzun boylu kızsa partnerim sadece benden kısa olmasın yeter der.
1,75 den sonrası kötü duruyor kadında. bana göre ideal kadın boyu 165-168.
Kısa boylu kızlar gizemli birer kuyudur. Uzun boylu kızlar daha şeffaftır.
getir getir fark etmez.

tanım: bir orta boylu kızçe alayım, kalıyor sonra.
Uzun boylu ve beyaz tenli ise yemede yanında yat. 1.83 den aşağısı kısa boylu benim için.
1.82yim kızla aynı hizadan bakıyorsak o iş olmaz kızın yukarı bakması lazım. uzun boylu kız bi yere kadar. hem böyle baldırına vurduğunda ses gelen hafif balık etli 1.65-75 kıza kim hayır diyebilir..
uzun boylu kız daha güzeldir, kısa boylu kız daha sevimlidir. genelde erkekler uzun boylu kızlara güzel der. uzun boy dediysem de 1.75'i geçmesin de.
Yanda gezdirilecekse uzun, yatakta sevişilecekse kısa tercih edilmelidir.
150 boyunda olup, adriana lima egosuna sahip kızlar var.
lan iddaadaki banko takım oranı kadar boyun var mk. neyin öz güveni bu?
Hiçbiri.

Orta boylu kız diyorum.

Üzgünüm hemcinslerim ama çok kısalarınız bazen gerçekten itici görünüyor. Bir de bunun boyu kadar dolgu topuk giyeni var hiç değinmiyorum bile.

Uzunlara gelecek olursak bazılarınız böyle erkeksi tip kaba saba, sırık gibi duruyorsunuz, göz tırmalıyor.
1.69 a kadar olanlar kısa boyludur maalesef.
Uzun kızlar her daim bir adım öndedir ne giyseler yakışır kuğu gibidirler kabul edin.
1.90lık boyumla tercihimi kıza boylu kızlardan yana kullanıyorum. kısa boylu kızlar candır. uzun boylu kızlar dünya ahiret bacım olur.
Karakter yapısı ile boy ölçüsü arasında bağ kurmayı başaran sözlük yazarlarını göstermiş karşılaştırma.
1.94 boyumla oyumu uzun boylu kızdan kullanmak zorundayım arkadaşlar.
Uzun boylu kızların fiziği genelde biçimsizdir ama eğer fiziği guzel ise kısa boylu kızı sikerteceği karşılaştırma. Uzun boylu kız kendine daha çok baktırır, daha çok dikkat çeker.
bi keresinde bir arkadaşım şöyle demişti: uzunu yolda seyredeceksin , kısayı yatakta ...
sevdiğim kız der geçerim.yoksa uzunmuş kısaymış beni gerçekten sevsin yeter.
kavgada ve çirkeflikte kısa boylu kazanır. götü yere yakından korkacan aga.
Nefes alsin yeter kafasindan yeni siyrilmisken simdi bu versusun ne geregi var be kardesim. ilk travmayi bir atlatalim hele.
orta boylu alir.
1.65ten sonrasının şaftı kayıyor afedersiniz zayıf olucak 1.63 falan olucak baldırları sert olucak falan ne diyorum ben.
gotu yere yakın olmayan, kısa boy yatakta candır.
1.68-1.75 arası makbuldur işte,kasmaya gerek yok.
(bkz: Uzun boylu çirkin kız vs Kısa boylu güzel kız)