çinde uzun boylusu, türkiyede minyon olanı daha makbuldür. yer, zaman, konum önemlidir.
galibin cikmayacagi bi duello. iste iki sebep:

1- (bkz: kime göre neye göre)
2- (bkz: sokakta uzun yatakta kısa)
(bkz: kadının kısası yatakta uzunu sokakta makbul)
kısa boylu kızlar % 90 oranda dedikoducudur,yalancıdır bir fitne bir fesat güzel olanlar ise genel de 1.70'den uzun olan kızlarımızdır.
kadin ve erkek arasindaki ustunluk pskolojisinin bilinc altina yerlesmesi.
Minyon hatun diyorum
uzun boylu kız can, kısa boylu kız canan'dır.
1.68 sınırdır, bir tarafı yere yakın olandan korkun demiş atalarımız. tehlikelidir yaklaşmayın.
zayıfsa kısası, balık etliyse uzunu makbuldür.
kız dediğin 180 boyunda, 50-55 kilo arası, mavi gözlü, kıvırcık, saç rengi farketmez, çekinmeden giyine ve seksi bir şey olmalı. Tabi böyle bir bayan bulmak için victoria secret defilesine gidip para basmam lazım .
kısa boylu kız ile pozisyon zenginliği çok yaşanacağı için, maçı kısa boylu kızın kazanacağı aşikardır.

peşin düdüt: evet anket.
vs alır.

Kısa ne kadar kısa uzun ne kadar uzun bilemediğimiz için, 1.70 diyorum.
adam "gibi" adam'dır
Kısa boylu kadınlar daha bir kadınsı oluyor bence kısa boylular alır.
Kısa boylu kızın avantajlı olduğu bir karşılaşma. Kısa boylu kızlar her zaman daha sempatik görünür. Tam sarılası varlıklar.
Sozlukteki genc godiklerin ne kadar rahatsiz oldugunu gordugumuz anket. Uzun kiz kadar tepenize tas dussun, ne dertmis sizinkisi de yillardir saydir saydir bitmedi.
uzun boylu kızlar her zaman daha avantajlıdır. daha iyi durur. birde yanında uzun boylu sevgilisi oldumu*. değmeyin keyiflerine güzel bir kızın en az 1.75 olması gerek bence tabi bu bana göre kısa boylu sevenlerde o da onların zevki.
önemli olan alımlı olması, cezbeden bir havası olmasıdır. işlev önemli.
uzun ve kısa boylu kızların karşılaştırılmasıdır. karşılaştırmak yanlış olur kanımca.
(bkz: boyu değil işlevi önemli).
Ortalama boylardaki kızları üzen kıyaslamalardır. (bkz: biz kimiz ki zaten)
uzun boylu kızların genelde soyunup yatağa uzanıp becerilmeyi beklemesinden dolayı her zaman sorun olmuşlardır. ama kısa boylu kızlar daha bir işlevsel oluyorlar sanki. bilmiyorum kursa mı gidiyorlar ama.
uzun boylu kızların daha güzel olduklarını düşünmeme rağmen tercihim kısa boylu kızlardır. 1.70 i geçmeyen ve mavi gözlü kızlar severim.

(bkz: benim adım cafer korkun benden)
Boyum 1.87 olmasina ragmen herturlu kisa boylu kiz tercihimdir. Daha sempatik daha tatli geliyor bana kisa boylu kizlar ama hobbit gibi de degil tabi. Uzum boylu kizlar itici geliyor bana nedense.
uzun boylu kızın havada karada alacağı karşılaştırma.

yılardır minyon kız seven ben, bundy nin kirik kalbi, öğlen yemeyi için bakkaldan ekmek almaya giderken fikrimi değiştirdim.

bir seksen boyundayım ve yanımda duran kadının benden uzun olması çok sıra dışı bir his. kadını daha güçlü gösteriyor.

bana üç saniyelik bakışıyla onu deli gibi öpüp tişörtünü yırtıp kasıklarını bastıra bastıra onunla sevişmemi istediğini anlatan bir kadın gördüm. artık hep aynı saatte o bakkaldan alış veriş yapıp onunla karşılaşmayı beklerken yandaki markette duran kızla havadan sudan muhabbet edeceğim.

aslında hiç tarzım olmayan bir kız. ne esmer ne kıvırcık saçlı ne de minyon ve iri göğüslü. bir seksen boylarında kumral ve bilmediğim bir tonda açık renk saçları vardı. sanırım kendime bir zaaf edinme isteğim var. yoksa neden durduk yere aşık olayım.
Minyon tatlısı olan ve topuklu ile uzun olan bir kız ile asla minyon olamayacak kızın karşılaştırmasıdır. Övdüm biraz sizi oldu dimii?