1. 1.
    millet uzaya çıkıp kolonileşme çabasına girmiş iken, eline geçen bu fırsatı hiç kaçırmamış ve hazır kimse uzaya muhtar olmamışken, en azından ben olayım bari diyen bir kişidir kendisi.

eveeet kendimden 3. şahıs olarak bahsedip egoistliğin zirvesini de zorlamış iken, nickaltıma giren tüm yazarlara hoş geldiniz demek istiyorum.
    4 -1 ... uzay muhtari
  2. 2.
    Kimsin la sen yavşak ?
    1 ... jeli bon kenobi
  3. 3.
    uzay muhtari
    2 -1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Adamin dibidir. Olmayan abimin yerini doldurdugundan dolayi minnettarim kendisine. Beni her defasinda dinleyip desteklemesi bana hep iyi gelmistir.kalbi guzel insana eyvallah diyip hakkinda hayirlisini diyorum. Gönlündekilerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dileğiyle...
    2 -3 ... lidyanetya
  5. 5.
    (bkz: uludağ sözlükte 4bin enrty tamamlamış yazar)
    1 ... adoniss
  6. 6.
    cana yakın birisi.

şu anda izinli.
    1 ... sgt gary roach sanderson
  7. 7.
    adamların adamı, muhtarların muhtarı, garibin yoldaşı, zalimin baş düşmanı... sever sayarız kendisini.. ve bazı gönül meselelerinde kıymetli tecrübelerinden faydalanırız.. saygılar ustam..
    1 ... bir idealistin ta kendisi
  8. 8.
    oldukça samimi, içten bir kişi olduğunu tahmin ettiğim yazar. Yoksa, seçimler yaklaşıyor, diye şirin görünmeye mi çalışıyor, olabilir bak.
    2 -3 ... o kendini biliyor
  9. 9.
    Oldukça samimidir, sevilmemesi için neden görmediğim yazar.
    Yetkili olsa güzel olurdu.
    14 -3 ... hoppit
  10. 10.
    bir süre önce gönül meselelerinden konuşmuş idik. bana bir kaç taktik felan da vermişti sağolsun.

senle konuştuktan sonra bir ay yüzlü güzel konçuy'a gerçek anlamda tutuldum üstad. bu platonik aşk beni heder etmeden, kızı akbabalar almadan çok acill! yeni taktiklerini rica ediyorum. saygı ve selamlarımla. gecen hayır olsun.
    1 ... bir idealistin ta kendisi