1. 1.
  millet uzaya çıkıp kolonileşme çabasına girmiş iken, eline geçen bu fırsatı hiç kaçırmamış ve hazır kimse uzaya muhtar olmamışken, en azından ben olayım bari diyen bir kişidir kendisi.

  eveeet kendimden 3. şahıs olarak bahsedip egoistliğin zirvesini de zorlamış iken, nickaltıma giren tüm yazarlara hoş geldiniz demek istiyorum.
  5 -1 ... uzay muhtari
 2. 2.
  Kimsin la sen yavşak ?
  3 -1 ... obiwankenobi
 3. 3.
  uzay muhtari
  4 -1 ... uzay muhtari
 4. 4.
  Adamin dibidir. Olmayan abimin yerini doldurdugundan dolayi minnettarim kendisine. Beni her defasinda dinleyip desteklemesi bana hep iyi gelmistir.kalbi guzel insana eyvallah diyip hakkinda hayirlisini diyorum. Gönlündekilerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dileğiyle...
  3 -4 ... lidyanetya
 5. 5.
  (bkz: uludağ sözlükte 4bin enrty tamamlamış yazar)
  1 ... adoniss
 6. 6.
  adamların adamı, muhtarların muhtarı, garibin yoldaşı, zalimin baş düşmanı... sever sayarız kendisini.. ve bazı gönül meselelerinde kıymetli tecrübelerinden faydalanırız.. saygılar ustam..
  1 ... bir idealistin ta kendisi
 7. 7.
  oldukça samimi, içten bir kişi olduğunu tahmin ettiğim yazar. Yoksa, seçimler yaklaşıyor, diye şirin görünmeye mi çalışıyor, olabilir bak.
  2 -3 ... zalbert ramstein
 8. 8.
  bir süre önce gönül meselelerinden konuşmuş idik. bana bir kaç taktik felan da vermişti sağolsun.

  senle konuştuktan sonra bir ay yüzlü güzel konçuy'a gerçek anlamda tutuldum üstad. bu platonik aşk beni heder etmeden, kızı akbabalar almadan çok acill! yeni taktiklerini rica ediyorum. saygı ve selamlarımla. gecen hayır olsun.
  1 ... bir idealistin ta kendisi
 9. 9.
  kötü nick. demek ki aşkta kazanacak.
  1 ... laplacein seytani
 10. 10.
  Muhat olunca ne yaparsın. Entry yazarsın... Mesela ne yaparsın açık oylarsın... Favlarsın... Başlıkları uplarsın... Gündem deki güzel başlıklara destek olursun... Sözlüğe yeni başlıklar açar yeni bir vizyon ortaya koyarsın... Sözlüğün çehresini değiştirir güzelleştirirsin...

  Derler ki sana muhtar çalışıyor... Ne yapacaktın... Çalışırsın tabi... Çalışmak görevindir zaten...

  Mesela yazarların içine aşk düştü, anlatmak istedikleri dertleri var mı diye düşünüyorsan. O zaman muhtarsın.

  Onları dinlemek için başlık başlık arıyorsan Muhtarsın... Ne bileyim ilgi görmemiş güzel entry yazarlarını düşünüyorsan Muhtarsındır. Okul zamanı ilk gün ne yapacağını şaşıran çocuklar da oluyor onları düşünüyorsan Muhtarsındır.

  Bir merhabaya bir selama ihtiyaç duyan yazarları düşünüyorsan muhtarsındır. troller tarafından eksi yağmuruna tutulan entryleri düşünüyorsan. bir artı oylama ya bir artı oylama. o artıyı alamayanları düşünüyorsan Muhtarsındır.

  Yaslanacak omuz arayan yazarları düşünüyorsan Muhtarsındır.

  Gönülden yapıp gönülleri kazanınca Sayın Muhtar değil... Benim Muhtarım olursun..

  Benim muhtarım olursun. Benim muhtarım olursun beniiim yaa.

  Sözlük Muhtarlığı işi Gönül işi...

  (31 Martta oylar bana beyler bayanlar.)

  uzay muhtari
  3 -1 ... uzay muhtari