işe bak yaw.
Aaaaa benn ... ne oluyormus öyle tipler bence cok huzurlu uyuyorlardir.
(bkz: nasıl bir kumpas lan bu)
saçma bir bir şekilde uykuyu açık gözlerle bağdaştırılmış cümle.
Arkadaş bence insomnia uyuyabilen insanları kıskanıyor.
Ya inanamıyorum! Nasıl olur da gözleri kapalı uyur bir insan, aklım almıyor doğrusu.
Resmen kuşum çıncını tarif etmişler. Ayrıca hayvan bir geceleri uyuyor bırakında kapatsın gözünü.
dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. belki karnı acıkmıştır.
aman ya Rabbi. Ne demek gözleri kapalı bak sen şu işe yav.
Başka bir konu başlığı altında küçük bir açılış (#39467112) yapmıştım; ilginç durumlar söz konusudur.
Uyurken gözleri kapalı olan tip fetöcüden farksızdır benim gözümde.
ne yapmak nereye varmak istemektedir?

bir insan ortalama 7-8 saat nasıl gözleri kapalı durabilir? Bu ne denli büyük bir şovdur?
Bunlar Amerika’nın oyunları efendiler.
Samimiyetsiz ve "bakın ben coolum" demeye çalışan tiptir. Güya gözlerini kapatıp "aman etrafta olan hiçbir şey şeyimde değil" demek istiyordur. Saatlerce gözleri kapalı, savunmasız uyumak ne. Neyse ya.
görsel
Vurduruyordur.
Yegane emeli marjinal bir umursamazlığı olduğunu göstermektir. Düşünün ki 6-8 saat uyuyor ve bu süre boyunca gözleri kapalı. Yani etrafta olan biten umrumda değil, marjinalim, coolum. iticisiniz.
Üstünü örttürecek birini bulmuşsa demek ki...
Kuşkusuz gece gece akla gelen umursamaz, gösteriş meraklısı tiptir. Saatlerce etrafında olanları umursamaz.
çok ağır sapık, tehlikeli ve sapkın bir insandır. itinayla uzak durulması gerekir. (!)
Kuşkusuz her görüldüğünde sinir bozan tiptir. Hiçbir şey umurumda değil şeklinde uyur, üstelik saatlerce aynı yerde öylece yatar.
Bu tip insanlardan korkulur. Uzak durmak lazım.
Uyurken Benim gönül gözüm açık o sayılır mı.